+ Konuyu Yanıtla
11 / 11 İlkİlk ... 4567891011
204 sonuçtan 201 --- 204 arası gösteriliyor

Konu: Karabasan gerçek mi?

nasa_09
    Misafir

karabasan

merhaba arkadaslar siz inan miyorsunuz ama gercekten karabasan var ben gördüm ve yasadim

Kayıtsız
    Misafir
    beynin uyanıp bedenin uyanmamasıymış.O yüzden kalkmak isteyipde kalkamazmışız. Zahir Ağar

Kayıtsız
    Misafir
    hayır yanlış anlamışlar karabasan bir cin dir kücükken banada gelirdi ve ben onu gördüm simsiyah birşey Ilhan Kurt

Kayıtsız
    Misafir

karabasan aslında nedir

Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    18 yaşındayım çocukluğumdan beri 100 defa yaşadım .artık bir bütün olduk diyebilirim:)
    rüya fln diolar ama an be an yaşananları görüyprum.gözümün önünde bir karartı sürekli kıpraşıyor.onun için bu rüya fln değil tamamıyla gerçek HD kalitesi gibi net.:)

Çok farklı bir bilgi vericem size lütfen, aklınızın bir kenarına not edin.(inanıp inanmamanız sorun değil, gerçek bir tanedir). Karabasan dediğimiz şey, evet kıllı yaratık, küçük boylu, 3 boyutlu siyah bir gölge gibi, gözleri pörtlek..3 boyutlu siyah bir gölge gibi çünkü biz 3 boyuttayız, bu adamlar 4.-5. boyutlarda, dolayısıyla biz titreşimimizi yükseltmeden göremiyoruz..ancak onların titreşimi düştüğü zaman, biz hissedebiliyoruz, ya da görebiliyoruz, zaten bu adamların bize saldırmasını nedeni de acıkmaları , enerjileri düşüyor ve bizim korku enerjimizle besleniyorlar...Bizi yüzyıllardır besin amaçlı kullandılar, taciz ve hatta tecavüz ettiler.. bu yaratıkların adı MİNYONdur..ve dünya dışı varlıklardır arkadaşlar.. Dinimiz farklı boyutlardaki varlıkların hepsine kısaca cin demiş ... Mutlu bir haberimiz var sizlere Dünya gezegeni kısa süre önce tüm minyonlardan temizlendi...Rahat rahat uyuyabilirsiniz...

+ Konuyu Yanıtla
11 / 11 İlkİlk ... 4567891011

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları