+ Konuyu Yanıtla
15 / 15 İlkİlk ... 589101112131415
288 sonuçtan 281 --- 288 arası gösteriliyor

Konu: Fethullah Gülen'in Papaya Mektubu

Kayıtsız
    Misafir

09.02.1998

s.a.
    arkadaşlar bir konuya da dikkat çekmek istedim yazılan mektupdan bir gün önce yani 9 şubat 1998 de vatikana papa ile görüşmeye gidiyor görüşmeden bir gün sonra teşekkür mektubu yayınlanıyor

buluşma tarihi
    http://www.zaman.com.tr/gundem_vatik...si_499402.html

mektup tarıhı
    http://arsiv.zaman.com.tr//1998/02/1...itika/all.html

kadir1453
    Misafir

Kendi adıma sizlerden özür diliyorum

Müslüman feraset sahibidir. Yıllar evvel feraset sahibi olan ve mücahid rahmetli Erbakan'ın yanında olan kardeşlerimi kutluyorum. Ve ne yazık ki Pensilvanya papazının gerçek yüzünü Mavi Marmara'ya kadar göremediğim için de kendime kızıyorum. Diyalog fitnesi ne yazık ki bir çok saf kardeşimizin gözünü kör etmiş vaziyette, ne ayetler ne hadisler onları tatmin etmemekte. Mavi Marmara olayından sonra başbakanı en çok eleştirdiğim konu Pensilvanya papazına ve cemaatine çok yüz vermesiydi. Sanırım gelinen noktada başbakan da nasıl bir yanlış yaptığını devletin içindeki yapıların Mit'e bile operasyon yapmasından sonra öğreniyor. Benim kırılma noktam Mavi Marmara olmuştu. Her ne koşulda olursa olsun bir müslüman bir müslümanın yanında olmalıdır, karşısında değil. Müslümanlar ancak kardeştir. Fetih suresinde belirtildiği üzere de birbirlerine karşı hoşgörülü, kafirlere karşı pek şiddetlidir. Ben kendi adıma sizlerden özür diliyorum. Yıllar evvel gözümün önünde olanları ise nasıl göremediğime hala inanamıyorum.

Misafir
    Misafir

Samimiyetinizi yansıtan cümleleriniz

Alıntı kadir1453 tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Müslüman feraset sahibidir. Yıllar evvel feraset sahibi olan ve mücahid rahmetli Erbakan'ın yanında olan kardeşlerimi kutluyorum. Ve ne yazık ki Pensilvanya papazının gerçek yüzünü Mavi Marmara'ya kadar göremediğim için de kendime kızıyorum. Diyalog fitnesi ne yazık ki bir çok saf kardeşimizin gözünü kör etmiş vaziyette, ne ayetler ne hadisler onları tatmin etmemekte. Mavi Marmara olayından sonra başbakanı en çok eleştirdiğim konu Pensilvanya papazına ve cemaatine çok yüz vermesiydi. Sanırım gelinen noktada başbakan da nasıl bir yanlış yaptığını devletin içindeki yapıların Mit'e bile operasyon yapmasından sonra öğreniyor. Benim kırılma noktam Mavi Marmara olmuştu. Her ne koşulda olursa olsun bir müslüman bir müslümanın yanında olmalıdır, karşısında değil. Müslümanlar ancak kardeştir. Fetih suresinde belirtildiği üzere de birbirlerine karşı hoşgörülü, kafirlere karşı pek şiddetlidir. Ben kendi adıma sizlerden özür diliyorum. Yıllar evvel gözümün önünde olanları ise nasıl göremediğime hala inanamıyorum.
    Gerçekten çok değerli.Şahsen bu ruh hali içinde milyonlarca insanımızın samimi duygular içinde olduğumdan şüphem yok. Erbakan Hocamız(ra) hep 'Bu milletin külünü üfleseniz altından iman çıkar.'derdi.Hocamızın hiç bir sözü olmadığı gibi bu sözü de boşuna değildi.Milli Görüş ün, kendisin inancını,tarihini aslını temsil eden bir düşünce ve eylem bütünü olduğunu anlayan milletimizin bütün evlatları bir gün öyle bir şahlanacak ki,Batılın temsilcisi Siyonizm tam bir yıkıma uğrayacak Allah(cc)ın izni ile.
    Selam ve muhabbetler,Milli Görüş erlerine,milletimizin tüm evlatlarına olsun...

Kayıtsız
    Misafir
    Sizin peşin hükümlülüğünüz dolayı insanlara yanlış lanse ediyorsunuz bunun vebalini sırtınıza yüklüyorsunuz bütün insanların birbirine kötü gözle bakmadığı bütün dinlere inanan insanların kavgasız birlikte yaşamasını istemek kadar daha güzel ne olabilir bunun için diyalog kurmak dinim,zin neresine ters EFENDİMİZİN devletlere yazdığı mektupları hiçmi okumadınız

Kayıtsız
    Misafir

Yazıklar Olsun!

Yıllarca F.Gülen ve cemaatine karşı muhalif bir fikriyata sahip Milli Görüş çizgisi bugün nasıl oldu da bunların şakşakçılığını yapar oldu akıl alır değil.

Kamalak ve ekibi ilkesel siyaset anlayışına sahip Milli Görüş çizgisini terkederek "düşmanımın düşmanı dostumdur" mantığı ile birden bire hiç olmadığı kadar cemaatin yayın organlarında boy gösterir oldular. Bunu ne ile izah edeceksiniz acaba? Bugün hangi yüzle F. Gülen'in Papa'ya mektubunu portalınızda tutuyorsunuz?

Yazıklar olsun sana ey Kamalak! 40 yıllık bir hareketi böyle maskara ettin, ayağa düşürdün. Ve hala Kamalak'ın arkasından gidiyorsanız size de yazıklar olsun!

Kayıtsız
    Misafir

CIA Taktikleri

CIA Taktikleri dünya genelinde her zaman uygulanmıştır. Gerçekte var olmaya düşmanlar ortaya koy ve onlarla savaş,istediğin gibi organize et , hamlelerini belirle, kendi hamlelerini belirle ve onlara karşı mutlak galibiyet. Bu minvalde mevcut yönetimin hareketlerinden talimatların kökeni açıkça anlaşılmaktadır.

'Kenedy Davasından' Bir vatansever herzaman ülkesini hükümetine karşı korumaya hazır olmalıdır.

Şimdi bu Fetullah Gülen'in mektuplarını, onu gözden düşürecek video paylaşımlarını kim yapıyor acaba?

Fetullah Gülen'i feda ederek hem AKP'yi hem de Said Nursi'yi yücelttiler:)

Kayıtsız
    Misafir
    bütün yorumlara göz attım üslubunuz münafıkça bence bu forumda ak troller var milligörüşçüymüş gibi yazılar yazıyo defolun gidin bu forumdan erbakan hoca akpyi ölene kadar anlattı millete ne dedi akp cia projesidir bırakın fetullah gülenide akpnin 10 yılda dine vurduğu zararı yazın din adına nasıl rüşvete bulaştıklarını yazın bu forum akp formumu milligörüşçülerinmi bilelim

Kayıtsız
    Misafir
    Bu adamın neyini savunuyorsunuz allah size doğruyu göstersin yahudiye tek bir laf etmeyen tek düşüncesi türklüğü yayıp fakir ülkelerinde zengin çocuklarına kolej açıp ülkeyi soymaya çalışan müslümanlık adına hiç birşey yapmayıp yaptıkları rezil gösterilere peygamber efendimizi alet edicek kadar ileri giden birini ve islama aykırı bir çok şey yapıp söyleyen bu adamı nasıl kollarsınız allah iyi etsin inşaallah

+ Konuyu Yanıtla
15 / 15 İlkİlk ... 589101112131415

Yer İmleri

Gönderme Kuralları