2 / 2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 21 --- 25 arası gösteriliyor

Konu: İbrahim Tenekeci

Alıntı Kadir KILIÇASLAN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    dönemin (gerçi ben bu döneme kaybedilmiş bir dönem olarak baksamda) en özgün ve garip şairidir... etrafı (edebi cevresi) 2. yeni severleri yada taklitçileri ( genelde kötü taklitçilerdir kendileri ve çoğu bizim camiaya mensptur) diyelim kendilerini bir cıkmaza sürüklerken o bambaşka bir dil ve akıcı bir üslüp benisemiştir. makaleleride bu bağlamda değerlendirilebilir... bu kadar övgüden sonra gelelim olumsuz yanlarına...
    şiire verdiği önemin belikide yüzde birini gazetesine verse cok daha güzel işler başarabilirdi.bir yazısında ' bugün güzel birşey yaptım gazeteye gitmedim' diyordu içimden ne kadar söylendim bilemezsiniz ( bu sinirimin yegane sebebi ona olan sevgim ve saygımdandı cünki insan sevgisi nisbetinde karşısındakine anlamlar yükler....
    gelelim esas ve önemli konuya 2 üç aydır tek tük özensiz makaleden başka bir yazı (gazetede) yayınlamadı ve düşünce sayfası ona verildikten sonra o sayfayı hiç haketmeyen birsürü adamla doldurdu(aslında buna başka bir başlık açmayı düşünüyorum)
    kendisinin milli gazeteyi tam anlamıyla anlayamadığını düşünüyorum ( inşallah düşüncelerim yanlış cıkar)
    aynen katılıyorum kadir sana
    hayat;iman ve cihattır. Bu iki değer ve dinanizme, kim sahip olursa, zaferi onlar kazanacaktır.

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    kendisinin milli gazeteyi tam anlamıyla anlayamadığını düşünüyorum
    Kadir haklı çıktı. Anlayamamış Milli Gazeteyi ve Milli Görüşü...Nitekim

ibrahim Tenekeci Twitter'ında "Milli Gazete, hepimizin ilk aşkıdır. Ona sahip çıkalım." demiş.
    Nihat Topcu 'da cevaben diyor ki; "ben ilk aşkıma hiç ihanet etmedim İbrahim Abi!"
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

Alıntı Tevfik YAZICILAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Kadir haklı çıktı. Anlayamamış Milli Gazeteyi ve Milli Görüşü...Nitekim

ibrahim Tenekeci Twitter'ında "Milli Gazete, hepimizin ilk aşkıdır. Ona sahip çıkalım." demiş.
    Nihat Topcu 'da cevaben diyor ki; "ben ilk aşkıma hiç ihanet etmedim İbrahim Abi!"
    sadece ibrahim tenekeci değil, kadir ağabey'de anlayamamış sanırım.

Son olarak ibrahim Tenekeci yanılmıyorsam '' Milli Gazete, hepimizin ilk aşkıdır. Ona sahip çıkalım '' twitter'ini geri almış,silmiş.
    Bir Halifemiz olsa ne güzel olurdu!

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Ali CANPOLAT tafarından gönderildi Mesajı Göster
    sadece ibrahim tenekeci değil, kadir ağabey'de anlayamamış sanırım.

Son olarak ibrahim Tenekeci yanılmıyorsam '' Milli Gazete, hepimizin ilk aşkıdır. Ona sahip çıkalım '' twitter'ini geri almış,silmiş.
    Anlayacalak Ali anlayacaklar. Hocamızın dediği gibi kafalarını duvarlara vura vura anlayacaklar. Geç kalmasalar bari...
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

İlk aşkına ihanet eden sadece İbrahim Tenekecimi?

2 / 2 İlkİlk 12

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları