+ Konuyu Yanıtla
2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor

Konu: Bir Hristiyan Daha Mekke’de Otel Açtı

 1. #1
  _ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
  Giriş
  Thu May 2006
  Konum
  İstanbul
  İletiler
  8,612
  Blogdaki Konular
  5

  Bir Hristiyan Daha Mekke’de Otel Açtı

  Bir Hristiyan Daha Mekke’de Otel Açtı

  Tebrikler Suudi Arabistan Krallığı. Mübarek beldeleri elin Hristiyan ve Yahudilerine peşkeş çeken bu zihniyete sessiz kalıp meshep kavgaları peşinde koşanlara da tebrikler.
  Muhteşem bir haber duruyor önümde. Ne diyor biliyor musunuz “Park Inn by Radisson, Mekke’deki ilk tesisi olan Makkah Al Naseem otelini açtı.” Neymiş, neymiş… Radisson Mekke’de tesis açmış.

  Bir de sorumlu Başkan Yardımcısı Mark Willis otelinin açılışıyla ilgili olarak şunları söylemiş: “Mekke’deki ilk otelimiz Park Inn by Radisson Makkah Al Naseem’i açmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu otel, hem Park Inn by Radisson markası, hem de Carlson Rezidor Hotel Group için önemli bir adım. Bu açılışla Suudi Arabistan’daki güçlü gelişme planlarımızın meyvelerini toplamaya başladık, önümüzdeki 18 ayda çok sayıda otel açılışı gerçekleştirmeyi planlıyoruz.” Willis bir de şöyle devam ediyor: “Suudi Arabistan Krallığı’na ve Mekke’ye yönelik din turizminde hem yerli, hem yabancı ziyaretçilerin sayısının artması bekleniyor. Biz de uluslararası bir otelcilik markasının tüm temel özelliklerini sunabilecek bir konumda bulunuyoruz.”

  Haydi şimdi bir analiz yapalım. İslam düşmanı bir yapının Hristiyan bir elemanı tutmuş bizim haremimizde açılan bir otelin tanıtımını yapıyor. Ne diyor, ne diyor; Mekke’ye yönelik din turizminde hem yerli, hem yabancı ziyaretçilerin sayısının artması bekleniyor. Yahu benim dinimin inancımın en mahrem yerinde sen ne arıyorsun be. Suudi Arabistan Krallığı’na ne oluyor da Mekke’ye bu pis elleri sokma cesaretini buluyor, bundan da keyif alıyor.

  Heyy meshep kavgasına burnunu gömmüş cahil Müslüman bak bu rezilliğie izin veren ve destek olan sözde sünni Suud ailesine de bir ses çıkar artık. Hadi şu rezalete bir ses çıkar. Yahu Harem bölgemizde ne işi var bu ecnebi otellerinin. Ve hacı olmaya giden Müslüman, hiç mi sorgulamazsın kaldığın otelin ne halt olduğunu. Silkelen Müslüman silkelen, sen dur demezsen bu adamlar Kabe’ye bile sokar elin gavurunu.


  Tevfik YAZICILAR
  11 Temmuz 2017

  http://altsayfa.com/bir-hristiyan-da...ede-otel-acti/

  Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

 2. #2
  ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
  Giriş
  Thu May 2006
  Konum
  Sakarya
  Yaş
  43
  İletiler
  3,120
  Blogdaki Konular
  18
  geceliği kaç para acaba?

  Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

+ Konuyu Yanıtla

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları

 • You may not post new threads
 • You may post replies
 • You may not post attachments
 • You may edit your posts
 •