Saadet'li Yanmaz: Kapımız da gönlümüz de açık


Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Niyazi Yanmaz parti merkezinde teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

HAKKI HÂKİM KILMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ


Parti teşkilatına hitaben bir konuşma yapan Yanmaz, "Bizler bu sıcak Temmuz gününde buraya gelerek bu konuşmaları dinledikten sonra konforumuzdan taviz vermeden evimize gidip yan gelip yatacak mıyız? Yoksa Hz. İbrahim, Hz. Musa, Hz. Muhammed A.S. ‘ın zorlu ve meşakkatli yoluna talip olup hakkı hâkim kılmak için var gücümüzle çalışacakmıyız? Bütün mesele bu yol ayrımında bitiyor. İşte biz buna karar vermek için sizleri bu sıcak günde buraya çağırdık." dedi.

MUKTEDİR MEDYA HALKI AYAKTA UYUTUYOR


Yanmaz konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:

"İktidara yakın bir takım medya gruplarının halkı uyutmak için her şeyi güllük gülistanlık gösteriyor. Biz Milli Görüş teşkilatları olarak bardağın dolu tarafını görürken diğer yandan bardağın boş tarafını da görmek ve halka bunu anlatmak zorundayız. Biz iyinin, güzelin, adil olanın ve hakkın hâkim olması için uyarı ve çalışma vazifemizi yapmak zorundayız.

22 İSLAM ÜLKESİNİN SINIRLARI DEĞİŞECEK DEDİLER SÜREÇ HALA İŞLİYOR


Bilindiği gibi eski bir ABD dış işleri bakanı Condoliza Rice Endonezya’dan Fas’a 22 İslam ülkesinin sınırları değişecek demişti. Bu gün baktığımız zaman gerek Irak savaşı gerek Arap Baharı adı altında yapılan Emperyal saldırılar sonucunda süreç hızla işlemektedir ve Büyük Ortadoğu Projesine doğru hızla gitmekteyiz"

BİZE BİR ŞEY OLMAZ DİYEMEYİZ!


Bir takım insanımız “ya bize bir şey olmaz burada medfun olan Peygamberlerin zat’ların evliyaların hatırına Allah bizi koruyor diyenler var! Akıllı olmamız lazım Bağdat’ta, Hama’da, Humus’ta az mı eliya sahabi ve benzeri Allah dostları vardı hepsi yerle yeksan oldu. Bizlerde akıllı olmazsak gelecek vizyonu olan siyaset belirlemezsek bizimde sonumuz farklı olmayacak!... Bundan emin olun!... Siyonizm’in ve Emperyal güçlerin bu topraklar üzerinde hayalleri, gözleri var. Arz-ı mevut yani vaat edilmiş topraklar olarak kutsal saydıkları topraklarda gözleri olduğunu görmezsek bizim de Arap coğrafyasından bir farkımız olmayacak.

KAPIMIZ DA GÖNLÜMÜZ DE AÇIK


Kardeşlerim biliyorsunuz genel merkezimiz bu görevi bize yeni tevdi etti. Beni bu ağır sorumluluk altında yalnız bırakmayacağınızı ve elinizden geleni yapacağınızı biliyorum! Ancak bu yeterli değil ben Şanlıurfa’dan şanlı bir direniş başlatıp milli görüş kadrolarının yani ehil kadroların iş başına gelene kadar canla başla çalışacak bir kadro kurmak istiyorum. Sandık kurullarından mahalle teşkilatlarına ilçe teşkilatlarına il teşkilatına, Kadın kolları ve Gençlik kollarına kadar görev almak isteyen bütün kardeşlerime gönlümüz de kapımızda sonuna kadar açık."