Şahlanış Şanlıurfa’dan başlayacak

Milli Görüş ruhu ve belediyeciliğinin kalesi olan Şanlıurfa’da Saadet Partisi, çelikleşmiş teşkilat kadrolarıyla atağa geçiyor.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Şanlıurfa İl Başkanlığı’na eski milletvekili Mustafa Niyazi Yanmaz’ı atadı. Parti kongreye hazırlanıyor. Mevcut İl Başkanı Osman Yıldırım’a bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eden genel merkez, görevi 21. Dönem Fazilet Partisi Milletvekili ve Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Mustafa Niyazi Yanmaz’a verdi.

“İNANÇLI, İDDİALI VE KARLIYIZ”


Milli Gazete’ye açıklamalarda bulunan Saadet Partisi’nin Şanlıurfa’daki iddialı ismi Niyazi Yanmaz, Milli Görüş’ün hep kalesi olmuş Şanlıurfa’nın Suriye’ye en fazla sınırı olan bir il olduğunu, nüfusunun ise Yunanistan’dan daha fazla arttığını belirterek, Türkiye’nin en büyük yatırımı olan GAP’ın bulunduğunu ve Türkiye’nin tahıl ambarı olduğunu kaydetti. Urfa’nın Arz-ı Mev’ud hain emelleri içerisinde gösterildiğine dikkat çeken Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Niyazi Yanmaz, “Böyle bir şehrin korunması ve bekası ancak feraset ve siyasetle sağlanabilir. Bu nedenle Güneydoğu’nun şahlanışı inşallah Milli Görüşle Şanlıurfa’dan başlayacak. İnançlı, kararlı ve iddialıyız.”
Millî Gazete