Yeni bir hamle başlatıyoruz

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi Hatay İl Başkanlığı’nın genişletilmiş il divan toplantısına katıldı.

Narlıca Beyza Piliç tesislerinde gerçekleşen toplantıya yediden yetmişe her yaştan yüzlerce partili katıldı. Gençlerin, ‘İşte Ordu İşte Komutan’, ‘Bilge Başkan’ sloganları ile sahneye Karamollaoğlu, ülke ve dünya gündemi ile ilgili partililere tavsiyelerde ve önemli değerlendirmelerde bulundu. Karamollaoğlu, konuşması öncesi başarılı olan ilçelerin takdir belgelerini verdi. Karamollaoğlu, takdirleri takdim ederken ilçelerin başarılarını tebrik edip, daha büyük çalışmalar beklediklerini belirtti.

FAYDALI ADIMLAR BEKLEMEK HAYAL OLUR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ABD Başkanı Trump ile gerçekleştirdiği ziyareti değerlendiren Karamollaoğlu, şunları kaydetti: “Oyunu planlayanlarla birlikte, onların desteğini alarak bu oyunu bozmak istiyoruz. Allah akıl fikir versin. Üzülerek ifade ediyorum, Sayın Cumhurbaşkanımız güya bu problemlere çözüm bulmak için Amerika’ya gitti. Hiçbirisine çözüm üretebildiği kanaatinde değiliz. Trump zaten ayağı kaymış bir başkan. Kendisi ayakta zor dururken, Türkiye’ye faydalı olacak birtakım adımları atmasını beklemek hayal olur kanaatindeyim.”

BİZİ HİÇ DİNLEMEYENLER ARTIK TAKDİR EDİYOR

Anayasa değişikliği referandumu sürecinde herkesin Saadet Partisi’nin etkisini gördüğünü ve kendilerini dinlemeyen kesimler tarafından bile takdirle karşılandıklarını belirten Karamollaoğlu, “Biz yeni bir hamle başlatıyoruz. İnşallah bundan sonra Türkiye sathında en çalışkan, en gayretli, bu milleti uyandırmaya çalışan parti Saadet Partisi olacak” dedi.

GELECEK MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN

Önlerinde bir olası erken seçim olduğunu kaydeden Karamollaoğlu, il ve ilçe başkanları ile partililere sorunların çözümü noktasında çalışmalarını sürdürmeleri önerisinde bulundu. Karamollaoğlu, “Gelecek sizin, gelecek bizim, gelecek Milli Görüş’ün, gelecek Saadet Partisi’nin omuzlarında inşa edilecek. Alternatif olmadığı için söylüyorum ve şuna inanıyorum, bundan sonra yapılacak ilk seçimlerde Meclis’e girecek partilerin bir numaralısı Saadet Partisi olacak” şeklinde konuştu.

GÜÇ DOĞRUDAN KULLANABİLCEĞİNİZ BİR VASITADIR, YOLLAR, KÖPRÜLER GÜÇ OLMAZ

Türkiye ekonomisi hakkında ‘uçuyor’ yorumlarına değinen Karamollaoğlu, Türkiye’nin değil uçma noktasında yerden kalkacak dahi bir ekonomik gücünün kalmadığını vurguladı. Karamollaoğlu, “Ekonomide güç olmadan birtakım rakamsal değerlerin yükselmesini güçlenme vesilesi göremeyiz. Güç sizin doğrudan doğruya kullanabileceğiniz bir vasıtadır. Yolla, köprülerle güçlü olunmaz, yüksek binalar bize güç katmaz. Hızlı trenler bizi güçlendirmez” açıklamalarında bulundu.

İNSANLIĞIN HUZUR İÇİNDE YAŞAYACAĞI BİR DÜNYA MİLLİ GÖRÜŞ İLE MÜMKÜN

Divan toplantısında konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yakup Budak ise dünyanın sorun ve bunalımlar ile karşı karşıya olduğunu ve insanlığın bu durumdan kurtulmak istediğini söyledi. Budak, “İnsanlık yeni bir nefes, yeni bir soluklanma, kurtuluş arıyor. Biz buna inanıyoruz ve yeniden söylüyoruz ki Saadet Partisi ve Milli Görüş tüm insanlığın adaletle, huzur ile barış içinde yaşayacağı bir dünyayı kuracaktır” dedi.

TOPLUMUN TÜM KESİMİ BİZİM NE DİYECEĞİMİZİ BÜYÜK BİR DİKKATLE TAKİP EDİYOR

Saadet Partisi’nin her daim doğruları söylediğinin artık daha anlaşılır olduğunu kaydeden Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atik Ağdağ ise yaptığı konuşmada, “Saadet Partisi artık toplumun tüm kesimlerine ulaşıyor. Bizleri hiç dinlemeyen ve bize önyargılı bakan, davrananlar bile artık bir konu ile ilgili ‘Saadet Partisi ne diyor, Temel Karamollaoğlu ne diyor’ diye ekranlardan, gazetelerden takip ediyorlar” ifadelerini kullandı.