Ardeşen, bütün il ve ilçelerimize örnek

Millî Gazete’nin tirajı 40 günde 7 kat arttı… Saadet Partisi Ardeşen İlçe Kongresi'nde Millî Gazete coşkusu da yaşandı…


Saadet Partisi Ardeşen İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi, Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezinde yapıldı. Kongreye, Saadet Partisi GİK üyesi ve İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, Millî Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş, Saadet Partisi GİK üyeleri Hasan Uzun, Ali İmran Bozdağ, Mustafa Yılmaz, ile Saadet Partisi Rize İl Başkanı Muhammet Kaçar, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ve Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa katıldı.

Yoğun katılımlı ve coşkulu kongrede yapılan konuşmalarda Türkiye’deki ve dünyadaki gelişmeler değerlendirildi. Türkiye’nin Milli Görüş kadrolarına her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğuna dikkat çeken Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, emperyalizme karşı asıl reçetenin İslam Birliği olduğunu söyledi.

Aydın, “Bizim mevcut iktidar ile ayrı olmamızın üç sebebi var. Birincisi iktidarda 14 yıldır bulunanlar bizden ayrılırken Milli Görüş gömleğini çıkardıklarını belirttiler ve Avrupa Birliği için çalışmaya başladılar. Hâlbuki Erbakan Hoca, İslam Birliği diyordu. Avrupa’yla bizim inancımız, namusumuz uymaz. İkinci ayrıldığımız husus, hükümetin ABD ve İsrail ile müttefik oluşu. ABD, PYD’ ye silah veriyor, PYD silahları PKK’ya veriyor, PKK bizi vuruyor. Bizi vurduran ülkeyle nasıl dost olabiliriz, nasıl müttefik olabiliriz? Olamayız, olmamalıyız. Üçüncü husus ise herkesin şikâyet ettiği faiz sistemidir. Faiz sistemiyle kalkınmak mümkün değildir. Faiz sistemi lahana gibidir. Lahana hiçbir güç, kuvvet vermez sadece şişirir” şeklinde konuştu.Gazetemize olan teveccüh her geçen gün artıyor...


Millî Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş’da yaptığı konuşmada ümmet coğrafyasındaki gelişmelere dikkat çekti. Millî Gazete’nin yayın politikası üzerinde de duran Kurdaş, Siyer-i Nebi kitap hediyesi ile başlayan kampanyaya olan ilginin artarak devam ettiğine ifade etti.

Rize’de Millî Gazete’ye olan teveccühün de her geçen gün daha da büyüdüğünü, bunda en büyük payın Rize’de Millî Gazete’ye gönül verip, gazetenin daha fazla kişi tarafından okunması için fedakarlık yapanlara ait olduğunu ifade eden Kurdaş “Gazetemizin girdiği yeni yayın döneminde tirajımızı en fazla artırdığımız ilimiz Rize oldu. Özellikle de Ardeşen ilçemiz parlayan yıldızımızdı. Millî Gazete’mize sahip çıkan camiamız burada okuyucu sayımızı 40 günde yediye katladı. Rize ve Ardeşen bütün illerimiz ve ilçelerimiz için örnek olacağına inanıyorum” dedi. Sözlerine, “Bu büyük gayretleri görmemek, buraya gelip teşekkür etmemek olmazdı. Huzurunuzda İl Başkanımız, İlçe Başkanımız ve özellikle de temsilcimiz Sait Eksilmez’e şükranlarımı sunuyorum” diyen Mustafa Kurdaş, hediye takdiminde de bulundu. Ardeşen Millî Gazete temsilcisi Sait Eksilmez de Genel Yayın Yönetmenimiz Kurdaş’a Millî Gazete’nin son yıllardaki başarılı yayıncılığı ve hamlelerine teşekkür maksadıyla tablo hediye etti. Tek liste ile gidilen kongrede Saadet Partisi Ardeşen İlçe Başkanlığı’na Hamza yeniden seçildi.