+ Konuyu Yanıtla
2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor

Konu: Karamollaoğlu: O kulelerin yıkılması bir komplodur

Karamollaoğlu: O kulelerin yıkılması bir komplodur

Karamollaoğlu: O kulelerin yıkılması bir komplodur

Karamollaoğlu, İslam dünyasında oynanan oyunlara dikkat çekerek 11 Eylül 2001 yılında ABD'nin New York şehrindeki saldırılarla ilgili olarak, " Ben şuna inanıyorum ki o kulelerin yıkılması bir komplodur." dedi.

Kanal A'da yayınlanan moderatörlüğünü gazeteci yazar Fatin Dağıstanlı'nın yaptığı Türkiye'nin Seçimi programına Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu konuk oldu.

Karamollaoğlu, İslam dünyasında oynanan oyunlara dikkat çekerek 11 Eylül 2001 yılında ABD'nin New York şehrindeki saldırılarla ilgili olarak, " Ben şuna inanıyorum ki o kulelerin yıkılması bir komplodur." dedi.

O KULELERİN YIKILMASI BİR KOMPLODUR

2001 yılından bir hadise meydana geldi Amerika'da 11 Eylül saldırısı, ABD Başkanı George Bush ilk ağzını açtı, "Haçlı seferi başlatıyoruz. Çünkü Müslümanlar bizi kalbimizden vurdu" dedi. Hangi Müslüman yapmış daha belli değil, ben şuna inanıyorum ki o kulelerin yıkılması bir komplodur.

Teori değil komplodur. CIA ve MOSSAD'ın birlikte düşündüğü bir komplodur. ABD'de düşünen ne kadar adam varsa böyle söyler.

KOMÜNİZM TEHLİKESİ KAYBOLDU YENİ BİR DÜŞMAN LAZIM İSLAM DEDİLER

Şimdi Ortadoğu'da son perde oynanıyor. Son perde oynanmadan önce, komünizm dağılmıştı. Bu sistem dağılınca birden bire Batı alemi ortada kaldığını hissetti.
    NATO ne için kurulmuş, komünizme karşı bir kalkan olarak kurulmuş. Komünizm tehlikesi kayboldu yeni bir düşman lazım İslam dediler. İslam ülkelerinin bir iki özelliği var! Bir çok geniş bir araziye yayılmışlar ta Endonezya'dan Fas'a kadar, iki dünyanın en zengin petrol ve doğalgaz rezervleri İslam ülkelerinde, üçüncüsü müthiş bir pazar 2 milyar nüfusu var.

Bizim Avrupa ve NATO ile yeni bir düzen kurmamız lazım çıkalım hemen yarın diye bir iddiayı söylemiyorum. Çünkü bu bir prosedürdür. İngiltere Avrupa Biriliği'nden çıkacak iki taraf da şaşkın nasıl olacak bu iş diye..

GÜLEN İLE BİR ARKADAŞ TANIŞTIRDI

Gülen ile 1981 yılında hapisten çıktıktan sonra bir arkadaşımız, "Bunlarla siz hiç barışık olmadınız. Çok iyi bir insandır ibadet ehlidir, seni bir götüreyim gör onu İstanbul'da" dedi. 15-20 dakikalık bir gittim ama hiç bir şey hatırlamıyorum. Fethullah Gülen o zaman Türkiye'de bilinen bir insan onunla görüşmek çok acayip bir şey değil ama yıldızının barışık olup olmaması önemlidir. Bizim yıldızımız barışmadı.

Aslında bu bizden kaynaklanan bir şey değildi. Biz onların çok tekelci olduklarını gördük. Bunlarda gördüğüm Türkiye'nin hayır kanallarını kuruttukları.
    Bunlar okulları ve müesseseleriyle biz varız başkası yok dediler. Yıllardır soruların çalındığını biliyorum. Astsubay okulları dahil askeriyeye özellikle son zamanlarda bunların harici kimse giremiyordu.

FATİH ERBAKAN VE DİĞER AİLE ÜYELERİYLE DE OTURUP SORUNLARIMIZI ÇÖZERİZ

Fatih Erbakan Hocamızın oğludur, bizim sevdiğimiz bir kardeşimizdir, birtakım konularda zaman zaman farklı düşünceler olmuş olsa da eninde sonunda ben üzerime düşeni yerine getirme gayreti içerisinde olacağım.

Biz bir araya gelip bu davayı birlikte yöneteceğiz buna inanıyorum. Fatih Erbakan'la ilgili olarak bizim şuanda kendisiyle de konuşup aramızda meseleler varsa çözeriz dedim. Şimdi bu adımı atamasak da önümüzdeki dönem bu adımı atarız. Biz Fatih Erbakan ve diğer aile üyeleriyle de oturup sorunlarımızı çözeriz.

Karamollaoğlu Trump'ı böyle yorumlamıştı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Kanal A'da yayınlanan Türkiye'nin Seçimi programında önemli açıklamalarda bulundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Kanal A'da yayınlanan Türkiye'nin Seçimi programında canlı yayın konuğu oldu.

Türkiye'nin Seçimi programında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Karamollaoğlu, "Bütçede 54 milyar TL'lik faiz gideri var. Borcumuz yoksa bu faiz nereden geliyor?" ifadelerini kullanarak hükümetin ekonomi politikalarını eleştirdi.

Karamollaoğlu, konuşmasında Türkiye ile Siyonist İsrail'in yaptığı anlaşmaya da dikkat çekti. Karamollaoğlu yapılan anlaşmaya ilişkin "İsrail anlaşması doğru değil. Abluka devam ediyor" dedi. Öte yandan Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, dün akşamki programda Donald Trump'ın ABD Başkanı olma ihtimaline yönelik "Trump kazanırsa ortalık iyice karışır." ifadedelerini kullanmıştı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun Kanal A'daki Türkiyenin Seçimi programındaki açıklamalarından satır başları şu şekilde;

"Madımak konusunda halen daha derinlemesine bir araştırma yapıldığı kanaatinde değilim.

"Olaydan 3-4 saat önce Madımak'ta emniyetin mikrofonundan gençlere olay çıkmaması için seslendim. Gençler de dağıldı."

"Madımak'ta benim hakkımda ortaya atılan iddialar külliyen yalandır."

"Madımak'ın ertesi gününde Milliyet gazetesinde çıkan fotoğraftaki ben değildim.Buradan karalama kampanyası başlatıldı."

"Madımak'ta üstakıl Refah Partisinin zaferini karartmak v Alevi-Sünni çatışması çıkartmak için özel bir plan yürütmüştür."

"Madımak'ta önce Divriği'de kaşınmaya başlanan Alevi-Sünni çatışmasının önlenmesi için üst makamlara bildirimde bulundum."

"Madımak konusunda hakkımda açılmış hiçbir dava ve delil yoktur. Bu yalan haberler tamamen kasıtlıdır."

"Madımak mahkemesi adil değildir. Ölen 37 kişi için halen daha üzülüyorum. Olay halen daha aydınlanmayı bekliyor.

"Sivas Belediye Başkanı iken bana en az oy veren ama en mağdur mahalle olan Ali Baba Mahallesinden işe başladım."

"İktidar partisi hükümet olduktan sonra 10 yıl boyunca FETÖ ile bilmeyerek de olsa iç içe çalıştı."

"Şu anda biz birbirimizin hatası ve noksanını sıralayarak bir yere varamayız."

"Aynı inanç ve medeniyeti paylaşan insanlarla kucaklaşmamız lazım. Müşterek olduğumuz konular oldukça fazladır."

"Hatalarımızı sevaplarımızla birlikte tartarak yol almalıyız."

"Refah Partisi, Fazilet Partisi ve Saadet Partisinde görev alarak çalışmış hiçbir kimseden "FETÖ"cü çıkmaz."

"Bu yapının mensuplarının camiamız ve teşkilatlarımızda yer alması zaten söz konusu dahi olamaz. Uyuşmazlık yaşar."

"Erbakan Hocamız hayattayken Yüksek İstişare Kurulunu kurdu. 40 yıl beraber çalıştığı arkadaşlarından kurmuştur. "Bu kurul da 40 yıllık hareketimizin istikameti hususunda etkin bir kuruldur. Bu da tabiidir."

"Ezilen ve sömürülen bütün ülkeleri kurtarmak istiyoruz."

"Obezite olmuş bir ekonomi iri ve güçlü görünse de etkili değildir. Ülke çok ciddi bir dar boğaza giriyor."

"Anadolu boşalıyor. Geçmişte yapılan bütün yatırımlar satıldı."

"1973'te kurulan MSP-CHP Koalisyonu Türkiye'nin önünü açmıştır.Bu koalisyon mesela,kapatılan İHL'ler ve Hac yolunu açtı."

"Hukuk asla kimsenin emrinde olmamalıdır. Ne Başkanın ne de Meclisin. Yoksa adil olarak hüküm veremez."

"Biz hükümetle ya da muhalefetle kavga etmek için var değiliz. Bizim kucaklaşmaya ihtiyacımız var."

"Dünyaya barış gelecekse temeli İslam inancına dayalı bir anlayışla gelir."

"NATO, komünizm yıkılınca düşman olarak kendisine İslam'ı ve Müslümanları seçmiştir."

"İsrail hiçbir zaman Birleşmiş Milletlerce açık olarak kınanmamıştır."

"Avrupa Birliği üyeliği başta ahlaki ve manevi değerlerimiz olmak üzere bütün alanlarda bizim için bir engeldir."

"ABD ve İsrail'le ittifak bizi perişan eder. Laftan öteye gidemeyiz. İsrail anlaşması doğru değil. Abluka devam ediyor."

"Erbakan Hoca 1997'de iktidardayken, ABD'nin karşı çıkmasına rağmen ilk ziyaretini İran'a yapmıştır."

"Yüzyıllardır çatışmadığımız İran'la bugün çatışmak bize bir fayda getirmez."

"İtikaden farklı olsak da İran'la siyasi olarak aynı masada bir araya gelerek ihtilaflarımızı çözebiliriz."

"Bütçede 54 milyar TL'lik faiz gideri var. Borcumuz yoksa bu faiz nereden geliyor?"

"Bugün hükümetin uyguladığı ekonomik politika faiz temelli kapitalist liberal anlayışa sahiptir. Emirle faiz düşmez."

"15 yıldır neden faizsiz bir bankacılık sistemi kurulamadı?"

"Biz isterdik ki; yollardaki arabalar, havalimanlarına inen uçaklar bizim yerli ve milli üretimimiz olsun."

"Amerika'da seçimleri kim kazanırsa kazansın sonuç değişmez."

"Trump kazanırsa ortalık iyice karışır. Clinton kazanırsa İsrail'le İlişkiler güçlenir, teminatlar artar."

www.milligazete.com.tr

+ Konuyu Yanıtla

Yer İmleri

Gönderme Kuralları

• You may post new threads
  • You may post replies