SP’den ‘halkla kucaklaşma’ ziyaretleri

Saadet Partisi’nin Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki illeri kapsayan ‘halkla kucaklaşma’ programı kapsamında partililer, Sason’daki yurttaşlarla bir araya geldi.
Saadet Partisi’nin Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki illeri kapsayan ‘halkla kucaklaşma’ programı kapsamında partililer, Sason’daki yurttaşlarla bir araya geldi. SP Genel Başkan Yardımcısı ve Mahalli İdarelerden sorumlu Başkan İlyas Tongüç, kentte bir dizi temaslarda bulundu.

SP Batman İl Başkanı Mehmet Fırat, Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan ve partililerle birlikte Sason ilçesinde esnaf ve ilçe sakinleriyle toplantılar düzenlendi. Sason Belediye Başkanı Cuma Uçar’ı da ziyaret eden heyet görüş alışverişinde bulundu.

Görüşmede konuşan Genel Başkan Yardımcısı Tongüç: “Yıllardır Sason’a yapılmayan hizmetlerin iki yıla yakın bir süre içerisinde gerçekleştirilmiş olması Milli Görüş Belediyelerinin farkını ortaya koyuyor. Belediye Başkanımızı tebrik ediyorum” dedi. Yücebağ Belediye Başkanı Atilla Çetinkaya’nın da bulunduğu programda beldeye yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Genel Başkan Yardımcısı İlyas Tongüç, Sason Kaymakamlığı ve Sason Müftülüğü ziyaretinden sonra kentten ayrıldı.