Saadet Partisi Bakırköy İlçe Başkanı Boyalık: Siyonizmin ekmeğine bal sürüyoruz
Gazete365’e gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Saadet Partisi Bakırköy İlçe Başkanı Ramazan Boyalık, “Herkesin kaçırdığı bir gerçek var. Biz böyle birbirimize düşünce dış güçlerin planı işliyor, farkında olmadan siyonizmin ekmeğine bal sürüyoruz. Gerilimin, kavganın hiçbir kimseye faydası olmaz” dedi.

Geçtiğimiz haftalarda yapılan olağanüstü kongreyle kısa bir süre ayrı kaldığı görevine yeniden dönen Saadet Partisi Bakırköy İlçe Başkanı Avukat Ramazan Boyalık, Gazete365’i ziyaret etti. Önemli açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Bakırköy İlçe Başkanı Ramazan Boyalık’a, ilçe teşkilatından; Davut Ocak, Mehmet Ketenci ve Ali Demir ile eski ilçe başkanlarından Ahmet Birinci gibi önemli isimler de eşlik etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Bayram Kırtaş’a, yerel ve genel gündemi değerlendiren İlçe Başkanı Ramazan Boyalık, yayın hayatında 13.yılına giren Gazete365’e de övgüler yağdırdı. Her kesime eşit mesafede duran Gazete365’in bölgedeki farkına ve istikrarına vurgu yapan Başkan Boyalık, Saadet Partisi’nin çalışmalarına katkıları nedeniyle de gazeteye ve çalışanlarına teşekkür etti.

Kongre süreciyle ilgili de her zaman yeniliklerin ve hareketin verimliliğe neden olacağını söyleyen Başkan Boyalık, “Büyüklerimiz böyle uygun gördü ve bir dönem daha başkanlık yapacağız. Rabbim utandırmasın, arkadaşlarımızla inşallah Bakırköy’de büyük işler başaracağız” diye konuştu.ERBAKAN HOCAMIZ BUGÜN DAHA İYİ ANLAŞILIYOR

Konuşmasında ülke gündemine ve son zamanlarda yaşanan olaylara da geniş yer ayıran Başkan Ramazan Boyalık, “Ülkemizin durumu ortada, zor günlerden geçiyoruz. İnsanlar kutuplaştırılıyor, birbirine düşürülüyor. Birileri yeniden Osmanlı hayali kuruyor, birileri Kürt devleti hayali kuruyor, liderler birbirleriyle kavga ediyor v.s v.s ama herkesin kaçırdığı bir gerçek var. Biz böyle birbirimize düşünce dış güçlerin ülkemiz üzerindeki hain planı işliyor, farkında olmadan siyonizmin ekmeğine bal sürüyoruz. Gerilimin, kavganın hiçbir kimseye faydası olmaz. Farklı düşüncelerde de olsak bir arada yaşayabiliriz. Peygamber efendimizin hoşgörüsüyle hareket etmeli, sevgi tohumları ekmeliyiz” dedi.

“Bu milletin Milli Görüş’e ihtiyacı var” diyen Boyalık, “Bu milletin sağduyulu, ayağı yere basan, milli manevi değerlerimizden süzülüp gelen çözüm önerilerine ihtiyacı var. Bakıyorsunuz ki, biz her dediğimizde haklı çıkıyoruz. Balyoz, Ergenekon davalarında, paralel yapı olaylarında, terörde, birçok konuda çok önceden gerekli uyarıları yapıyoruz, öngörülerimizi paylaşıyoruz. Maalesef abarttığımızı düşünenler, sonrasında bizim ne kadar doğru tespitler yaptığımızı görüyorlar. Rahmetli Erbakan hocamız ve söyledikleri bugün daha iyi anlaşılıyor. Dün ona düşman gözüyle bakanlar bile bugün Erbakan hocamızın haklılığını görüyor. Bu yüzden diyoruz ki, bu milletin yeniden Milli Görüş’e ihtiyacı var” şeklinde konuştu.
365/Aykut Kaya