Ülkemize Oynanan Oyunlara Müsaade Etmeyeceğiz

Demir: Milli Görüş İktidarda Olsaydı Filistin Yalnızlığa İtilmezdi


Hayrettin ÖZTEMİZ GERMENCİK / Aydın Saadet Partisi İl Teşkilat Başkanı İhsan Demir,”Ülkemiz üzerinde büyük oyunlar tezgahlanıyor buna müsaade etmeyeceğiz ”dedi.

Aydın Saadet Partisi İl Teşkilat Başkanı İhsan Demir, Germencik ilçesinde bir kıraathanede gençlerle bir araya gelip “Milli Görüşü ”anlattı. İnşaat sektöründe çalışan gençler Başkan Demir’i, pür dikkat dinledi.


Germencik ilçesinde bir kıraathanede gençlerle bir araya gelen SP(Saadet Partisi)İl Teşkilat Başkanı İhsan Demir, birlikte çay içerek karşılıklı olarak sohbette bulunduğu gençlere önce kendisini tanıttı ardından Milli Görüş ve Saadet Partisini anlattı.

Türkiye üzerine büyük oyunların tezgâhlandığını ve buna SP olarak asla müsaade etmeyeceklerini ifade eden Demir,”Bu gün doğu illerimizde büyük oranda göçler yaşanıyor. Erbakanlı Milli Görüş iktidarında en büyük yatırımlar doğuya yapılıyordu. İslam kardeşliğinin yaşandığı dönemlerde şehit haberleri yaşanmıyordu.” dedi.

Başkan Demir, sohbette bulunduğu gençlerin; Filistin neden yalnız bırakıldı? Şeklinde kendisine yöneltilen soruya ise ”Filistin’e ilk askeri yardımı Erbakan gönderdi.11 aylık Milli Görüş iktidarında İsrail, Gazze’ye tek bir mermi dahi atmaya cesaret edemedi. Milli Görüş iktidarda olsaydı bu gün Filistin yalnızlığa itilmezdi şeklinde karşılık vererek cevapladı. Başkan Demir, kendisini 1 saat boyunca dinleme zahmetinde bulunan gençlere teşekkür etti. Vanlı Genç inşaat işçileri ise sorularını cevaplayan ve kendilerine aydınlatıcı bilgiler sunan Demir’e teşekkür ettiler. Gençler, Erbakan’ı asla unutmayacaklarını söylediler