Saadetli gençler sordu cevapladı

Saadet Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları, ‘Neden hala Saadet Partisi?’ adlı bir panel düzenledi.Saadet Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları, ‘Neden hala Saadet Partisi?’ adlı bir panel düzenledi.

Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konferansa İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, Gençlik Kolları Başkanı Abdussamed Kalaycı ve Kadın Kolları tam kadro katıldı.

İzmir Eğitim Başkanı Cemal Arıkan’ın konuşmacı olarak katıldığı konferans yaklaşık iki saat sürerken, Arıkan ‘neden hala Saadet Partisi?’ sorusunun cevabını bütün partililere verdi.Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda ilk olarak kürsüye Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz geldi. Kaçmaz’da kendi düşüncelerine göre partililerine ‘neden Saadet Partisi?’ sorusuna cevap aradı.

Başkan Kaçmaz’ın yaptığı kısa konuşmanın ardından İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdussamed Kalaycı’da bir konuşma gerçekleştirdi ve ardından Cemal Arıkan’ın vereceği panele geçildi.İzmir Eğitim Başkanı Cemal Arıkan, yıllardır Milli Görüş camiası içerisinde edindiği tecrübeleri bir saat boyunca partililere aktardı.