SP Edirne milletvekili adayı Ayhan Özkan, Keşan halkını Saadet Partisi’ne oy kullanmaya davet etti


Saadet Partisi (SP) Edirne milletvekili adayı Ayhan Özkan, dün saat 14.00’te, beraberinde Keşan Teşkilat Başkanı Mustafa Kabakçılı, Keşan, İpsala ve Enez Seçim Koordinasyonu Sorumlusu Şaban Kaya ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Es ile gazetemizi ziyaret etti.

Ziyarette Özkan, Keşan halkını 1 Kasım’da Saadet Partisi’ne oy kullanmaya davet etti.

“Biz bu işi üstlenmeye hazırız. İnşallah Keşan halkı da milli görüş kadrolarını Meclis'e taşır.” diyen Ayhan Özkan, bölgeyle ilgili sıkıntıların had safhada olduğunu belirterek, Keşan'daki en büyük sıkıntın hava kirliliği olduğunu ve bu konuda herhangi bir adım atılmadığına dikkat çekti.

“İNŞALLAH HALKIMIZ 1 KASIM’DA MİLLİ
GÖRÜŞ KADROLARINI İŞBAŞINA GETİRİR”

Keşan’daki trafik sorununun da çözümlenmesi gerektiğine vurgu yapan Özkan, “Keşan’ın göç vermesini istemiyoruz. Keşan yıldızı parlayan daha canlı bir şehir olsun istiyoruz. Burada tarihi bir camimiz var. Diğer illerden gelen insanları Keşan'a da çekip ilçenin ekonomisini canlandırmak istiyoruz. Yapılacak çok iş var. Ama öncelik olarak sağlık, trafik diyoruz. İnşallah halkımız 1 Kasım’da Milli Görüş kadrolarını işbaşına getirir. Halkımız rahat eder. Kendi gücümüzle birebir esnafı ziyaret ederek destek istiyoruz. Samimiyetlerine inanıyoruz. Söylemler eyleme dönüşürse farklı kazanımlar ve neticeler elde edilecek diye düşünüyoruz. Bu farklı neticeler bölgeye güzel şeyler getirecek. Bu bağlamda Saadet Partisi'ne Keşan halkının oy vermesini istiyoruz ve kendilerine daha rahat bir yaşam vaat ediyoruz. Ekonominin daha canlı, insanların daha sağlıklı ve yarınlara umutla bakılan günler olmasını diliyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte Seçim Koordinasyon Merkezimizin verdiği plan program dahilinde çalışmalarımızı bölgede sürdürüyoruz. İnşallah güzel günler ve yarınlar hepimizin olur diyoruz.” diye konuştu.

KABAKÇILI: “MİLLİ GÖRÜŞ GÜVENİLECEK BİR LİMAN”

Keşan İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Kabakçılı da seçimlerden sonra Türkiye'deki siyasetin yeniden şekilleneceğinin altını çizerek, şunları söyledi: “Kim ne derse desin Milli Görüş kadrolarını sapasağlam getirdi. Seçim de tekrar Milli Görüş'ü sorumluluk sahibi yapacak. Durum onu gösteriyor. Muhafazakar sağ seçmen ve Türkiye'deki sol da aslında görüyor ki Milli Görüş güvenilecek bir liman. Oy oranı az ama kadrolar güvenilir kadrolar ve çıkar peşinde koşmayan kadrolar. Milli Görüş ülkesi, davası ve ideali için siyaset yapar. AK Parti Milli Görüş'ün devamı diye seçmen AK Parti’ye yöneldi ama AK Parti Milli Görüş’ün devamı veya aynısı değil. Bunun öyle olmadığını da seçmenler gördü. Biz insanlarımızın yanında olduğumuzu, görev almaya hazır olduğumuzu hep hissettiriyoruz.”