İriş sandık görevlileriyle buluştu

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, Edirne Milletvekili Adayı Ayhan Özkan, Keşan İlçe Başkanı Mustafa Kabakçılı ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Sandık Görevlileri ile bir araya geldi.

Toplantıya Sandık Görevlileri, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, Edirne Milletvekili Adayı Ayhan Özkan, Keşan İlçe Başkanı Mustafa Kabakçılı ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.
İlçe Başkanı Mustafa Kabakçılı’nın açış konuşması ile başlayan toplantıda Milletvekili Adayı Ayhan Özkan seçim çalışmaları ile ilgili bilgi vererek, “insanlarımız Saadet iktidarına hasret” dedi.
Çalışmalara katılan tüm parti mensuplarına teşekkür eden Özkan seçimlere son on gün kala çalışmalara daha da hız kazandıracaklarını söyledi.
Sandıklarda görev yapmanın önemine vurgu yapılan toplantıda, Sandık Görevlilerine büyük iş düştüğünü ve bu konuda nelere dikkat edilmesi gerektiği örneklerle anlatıldı.
Toplantıda bir konuşma yapan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, her türlü şartlarda büyük fedakârlıklar gösteren parti mensuplarına teşekkür ederek, “Milli Görüş mensupları şartlara teslim olan değil şartları dönüştüren adamdır. İzzet ve şeref ancak İslam’la kazanılır” dedi.
AKP iktidarı ile geçirilen son 13 yılın büyük kayıp olduğuna dikkat çeken İriş, “Biz iktidarımızda sadece gelir dağılımını adaletli yapsak –ki, Allah’ın izniyle yaparız ve yapacağız- 80 milyon insanımız refaha kavuşur. Çünkü Saadet iktidarında öncelikle iç ve dış borçlanmanın temel nedeni olan ekonomik program değiştirilecek, onun yerine Adil Ekonomik Düzen kurulacaktır” açıklamasını yaptı.
Devamında ise Havuz Sistemi (Kamu Tek Hesabı)’nin yeniden kurulacağına dikkat çeken Mustafa İriş, “Böylece kaynak israfı önlenecektir. Borç-faiz-borç sarmalından çıkılmasıyla, bütçeden yapılan yıllık ortalama 50 milyarTL’lik faiz ödemesi önlenecektir. Saadet iktidarında, adil vergi politikaları uygulanacak, vatandaş ağır vergilere ezdirilmeyecektir. Asgari ücret açlık sınırından fazla olacak ve asgari ücretten vergi alınmayacaktır” şeklinde konuştu.