Saadet Partisi: (İnadına Milli Görüş)

YAKUP BUDAK : (BİZİM BÜTÜN MİLLETVEKİLİ ADAYLARIMIZ MİLLİ VE YERLİDİR.. MİLLİ VE YERLİ MİLLETVEKİLİ İSTEYENLER OYLARINI SAADET PARTİSİNE VERSİNLER) ABDULLAH BİLGİLİ : AMERİKA’DAN İTHAL EDİLMİŞ BAŞKANLIK MİLLİ VE YERLİ Mİ OLUR


Saadet Partisi seçim çalışmaları dolayısıyla Siirt’te bir basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulundu. Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Adana eski Milletvekili Yakup Budak, Saadet Partisi Siirt Milletvekili adaylarından Abdullah Bilgili ve Mustafa Akçelik, İl Başkanı Yakup Özbey ile beraber düzenlenen basın toplantısına katılmışlardı.

Gazetemiz Muhabiri konuşmacıların ve katılımcı Saadet Partililerin MİLLİ GÖRÜŞÜ temsil etmeleri üzerine Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yakup Budak’a bir soru yöneltti. Muhabirimiz sorusunda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Önce Anayasayı değiştirmek için ve Amerika’dan Başkanlık rejimini ithal etmek üzere Meclise 400 Milletvekili gönderilmesini istediğini, 400 Milletvekilini alamayınca, Yeni seçimlerde Meclise 550 milli ve yerli Milletvekili gönderin dediğini hatırlatarak, sizler Amerika’dan ithal edilmesi düşünülen başkanlık rejiminin yerli ve milli olduğunu düşünüyor musunuz diye sordu.

Gazetemiz muhabirinin sorusuna yaptıkları seçim açıklamalarından sonra cevap veren Yakup Budak, Bizim bütün Milletvekili adaylarımız Milli ve Yerlidir. Milli ve Yerli Milletvekili isteyenler oylarını Saadet Partisine versinler. Başkanlık konusunun ise yerli ve Milli olup olmadığını sizler düşünün dedi. Saadet Partisi Milletvekili adayı Abdullah Bilgili ise Avrupa malları, Amerika’dan ithal edilmiş başkanlık yerli ve milli olur mu dedi.

Saadet Partisi seçim toplantısında seçim açıklama ve konuşmalarını, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yakup Budak ve Saadet Partisi Siirt Milletvekili adayı Abdullah Bilgili yaptı

Gündem