3 sonuçtan 1 --- 3 arası gösteriliyor

Konu: Sıra Sende Milli Gençlik

 1. #1

  Sıra Sende Milli Gençlik

  Sıra Sende Milli Gençlik  Bu topraklar üzerinde planlar yapan uluslararası güçler, 80 yıldır devşirdikleri ve cilalayıp parlattıkları sözde aydın, akademisyen, gazeteci, fikir adamı, bilim adamı, sporcu, sanatçı, tiyatrocu vb. unvan verdikleri kimselerle bizi dünya medeniyet yarışında geride bırakmayı başardılar.

  Anadolu’ya hükmeden tüm ideolojileri kullandılar ve çöpe attılar. Yeri geldi bu ideolojileri bir birlerine karşı silah kullandırdılar, yeri geldi aynı masa etrafında birleştirdiler, sonra işleri bitince bir kenara attılar. Ama seni hiçbir zaman kullanamadılar, MİLLİ GENÇLİK.

  Biri çıktı kurtuluşu Rusya’da, diğeri Amerika’da aradı. Biri Rusların silahı ile, diğeri ise Amerikan silahı ile, kardeşini öldürdü. Ama sen hep birlik beraberlik ve ümmet kardeşliğinden yana oldun, MİLLİ GENÇLİK.

  Birileri geçmişine, tarihine, medeniyetine küfretmeyi meziyet bildi. Dünyada belki de kendi milletini kötüleyen tek aydın, sanatçı, yazar tayfasıydı bunlar. Ama sen sağcı, solcu, ülkücü demeden her kese kucak açtın ve tarihine, medeniyetine sahip çıktın, MİLLİ GENÇLİK.

  Birileri Amerikan, Alman ve İngiliz bursları ile okuyup ülkesine geri döndükten sonra kendi ülkesindeki insanlarını aşağılarken, sen milletin bursları ile okuyarak vatansever bir doktor, mühendis, öğretmen, bilim adamı nasıl olunur yedi düvele meydan okuyarak gösterdin, MİLLİ GENÇLİK.

  Birileri Anadolu insanından Siyasetçi, Bürokrat, İş Adamı, Bilim Adamı mı çıkar dediği zamanlarda, sen çıktın tek başına bir çiçekle bahar olmaz, diyenlere inat, her bahar bir çiçekle başlar dedin, MİLLİ GENÇLİK.

  Birileri beş yıldızlı otel odalarında makam ve para dağıtırken, sen onlarla iş birliği yerine, onlara Anadolu’yu göstererek bizim sözümüz bu topraklarda yaşayan insanların refahı ve kalkınmasıdır diyerek, ağır sanayi ve kalkınma hamlesi ile Anadolu’ya ilk çiviyi sen çaktın, MİLLİ GENÇLİK.

  Birilerinin belirli aileler üzerinden parsellediği Milletvekilliği, Bakanlık, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı makamlarını hedef göstererek, hayır bizim milletimiz tarihin en şerefli milletidir, tarih boyunca tüm milletlere hak ve adaleti biz getirdik, ebetteki bundan sonra Milletvekilleri, Bakanlar, Başbakanlar ve Cumhurbaşkanları artık Anadolu’dan çıkacaktır, diyen sensin, MİLLİ GENÇLİK.

  Birleri sen İstanbul’a, Anakaraya, İzmir’e, Bursa’ya ilk geldiğinde üstündeki kıyafete ve ayakkabıya bakarak senle dalga geçiyorlarken, sırtında taşıdığın çuvallarla okuttuğun nesli İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da bilim adamı, ilim adamı, siyasetçi, sanatçı ve bürokrat yapan sendin, MİLLİ GENÇLİK.

  Birileri ihale ve makam peşinden koşarken, kurban derisi toplayan, okuyan öğrencilere burs toplayan, imam hatiplerin binalarının yapımını üstlenen ve kuran kurslarının imarı gibi zor bir görevi üstlenerek Yeniden Büyük Türkiye’yi kuran sensin, MİLLİ GENÇLİK.

  Birilerinin tarih kitaplarında şanlı ecdadını kötülediği zamanlarda ortaya çıkıp, yalan söyleyen tarih utansın diyerek, bu millete gerçek tarihini anlatan sendin, MİLLİ GENÇLİK.

  Birleri bu ülkede başörtüsü ile üniversitelere girmek yasak dediği zaman, o Rektörler başörtülü kızlarımıza selam duracak diyerek, şuan başörtülü bir First Lady’e tüm devlet erkanını selam durduran sensin, MİLLİ GENÇLİK.

  Birileri bu topraklardaki zulmümüz bin yıl sürecek dediği zaman, gece gündüz canla başla çalışarak, ülkeni eski kokuşmuş bir zihniyetten kurtarıp dünyaya kafa tutacak güce ulaştıran güç sensin, MİLLİ GENÇLİK.

  Peki, sana yıllarca iftira atan ve sana karşı kalbinin hiçbir zaman ısınmadığını söyleyen adamlar 12 sene boyunca senin mirasını yemesine müsaade ettin. Şimdi, Sen en zor şartlarda siyaset yaparken sana siyaset yaptığın için Allah’a şirk koşmakla suçlayan, sana demediğini bırakmayan, bir yapıya mı 40 yıllık mücadeleni teslim edeceksin. Yoksa el ele verip, Erbakan’ın öğrencileri olarak, ‘Canla Başla Yeniden Başla’ diyerek Rahmetli Genel Başkanın Adnan Demirtürk ahlaki ile yola devam mı edeceksin.

  Evet, karar senin Milli Gençlik. 40 yıllık gelenek ve prensipler ortada, senin 40 yıllık birikim ve heyecanını Milli Görüş adı altında üç beş milletvekilliğine peş keş çekip, pazarlık konusu haline getirenleri mi dikkate alacaksın. Yoksa Milli Gençliğin potansiyelini görüp, senin adını kullanarak, ihale masalarında pazarlık konusu yapanları mı? Ya da doksanlardaki ‘Hayat İman ve Cihattır’ diyerek hak bildiğini her ortamda söyleyecek ve senin iradene hiç kimsenin ipotek koymasına müsaade etmeyerek Yeni Bir Dünya için her türlü ortamda ve şartta canla başla mücadelemi edeceksin.

  SANA ÖN VERENLERE SEN YOL VER Kİ, YOLLARIN ÖNCÜSÜ SEN OL, MİLLİ GENÇLİK!  Bilal OKUDAN


  bilal.okudan@canlihaber.com 2. #2
  ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
  Giriş
  Thu May 2006
  Konum
  Sakarya
  Yaş
  43
  İletiler
  3,120
  Blogdaki Konular
  18
  helyum gazı gibi yazı olmuş.. MAŞAALLAH..

  uçuşa geçtim.

  Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

 3. #3

Yer İmleri

Gönderme Kuralları

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •