3 sonuçtan 1 --- 3 arası gösteriliyor

Konu: Ak Parti Şişli’ye yeni Başkan

Ak Parti Şişli’ye yeni Başkan

Ak Parti Şişli’ye yeni Başkan

Ak Parti Şişli İlçe Başkanlığında yaşanan revizyonda İlçe Başkanı Şeref Sezgin’in istifa etmesi sonrasında, Ak Parti İl Başkanı Selim Temurci Başkanlığında toplanan İl Yürütme Kurulu, Şişli İlçe Başkanlığına Sultangazi’den sorumlu İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Fuat Günday’ı atadı.

Ömer Fuat Günday kimdir?

Milli Görüş çizgisinden gelen Günday, 14 Eylül 1969’da İstanbul’da doğdu. Aslen Erzincanlı olan Günday, İlk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Ana Bilim Dalı Yüksek Lisans Mezunudur. 1999-2003 İSBAK A.Ş İnsan Kaynakları Müdürü, 2003-2005 İGATAŞ A.Ş Genel Müdür Danışmanı, 2005-2015 İstanbul Enerji A.Ş İstasyon Müdürü olarak görev yaptı. MGV Beyoğlu İlçe Başkanlığı ve AGD Kurucu İl Başkanlığı görevlerinde bulundu. Sütlüce Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. 14 Ocak 2015 tarihinde Eyüp Belediyesi’ne Sosyal Yardım İşleri Müdürü olarak atandı. 2015 Şubat Ayı’nda da Eyüp Belediyesi’nden istifa etti. Ak Parti İl Kongresinde İl Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. Milletvekili seçimlerinde Ak Parti 2’nci Bölge Seçim Kurulu Başkanlığı yaptı. Evli ve üç çocuk babası olan Günday, İngilizce bilmektedir.

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    hoppalaaaaaaa!!!!!!!!!!
    biz genelde saadet haberlerini verirdik..
    bu akp haberi de ne ayak?

yoksa!

yoksa ogün geldi mi? topyekün akp'yemi geçiyor sp?

mu ha ha ha

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

Balgat sultası işi bitirmiş. Topyekün seçim ittifakı hazır. Allah affetsin

Yer İmleri

Gönderme Kuralları