2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor

Konu: Altuğ Yıldız hayatını kaybetti.

 1. #1

  Altuğ Yıldız hayatını kaybetti.

  Vurulmuş halde bulunan gurbetçi genç kurtarılamadı

  Tatil için geldiği memleketi Sinop'ta 7 gün önce evinden çıkması ardından yol kenarında vurulmuş halde yaralı olarak bulunan 35 yaşındaki gurbetçi Altuğ Yıldız tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.


  Olay 7 Ağustos tarihinde öğle saatlerinde Ordu köyü Denizler mevkisinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 'Cuma namazına gidiyorum' diyerek evinden çıkan Altuğ Yıldız (35) yol kenarında silahla başından vurulmuş halde yaralı olarak bulundu.

  Silah sesini duyan ve ardından Yıldız'ı kanlar içinde bulan vatandaşlar olayı polise haber verdi. Ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan ve ardından Samsun'a sevk edilen Altuğ Yıldız, yaklaşık 1 haftadır sürdürdüğü yaşam savaşını bu gün kaybetti.

  Almanya’nın Lübeck kentinde sürücü kursu sahibi olan ve iznini kullanmak üzere memleketi Sinop’a gelen Yıldız’ın nasıl ve ne şekilde vurulduğu ise bilinmiyor. Olay yerinde bulunan ve Yıldız'a ait olduğu ileri sürülen tabancanın polis tarafından incelemeye alındığı kaydedildi.

  Sinop’un Erfelek ilçesine bağlı Hasandere köyünden olan iki çocuk babası Altuğ Yıldız, yaşadığı Lübeck’de çok sevilen ve sayılan iş adamları arasında yer alırken, babası Nazım Yıldız’ın da uzun yıllar Milli Görüş teşkilatlarında başkanlık yaptığı öğrenildi. Altuğ Yıldız'ın ölümü sevenleri ve tüm dostlarını derinden üzdü.

 2. #2
  Altuğ Yıldız için gıyabi cenaze namazı kılındı

  Sinop'ta başından vurularak hayatını kaybeden ve önceki gün Hasandere köyünde toprağa verilen 35 yaşındaki gurbetçi Altuğ Yıldız için yaşadığı Almanya'nın Lubeck kentinde gıyabi cenaze namazı kılındı.

  Milli Görüş teşkilatına ait Fatih Camisinde çok sayıda vatandaşın katıldığı gıyabi cenaze namazı öncesi Yıldız için Kur'an okundu ve dualar edildi. Milli Görüş Kuzey Almanya Başkanı Ramazan Uçar namaz öncesinde yaptığı konuşmada, Altuğ Yıldız'ın yaptığı hizmetlerden bahsederek, tüm herkesten Yıldız adına helallik istedi.

  7 Ağustos tarihinde öğle saatlerinde Ordu köyü Denizler mevkisinde başından vurulmuş halde bulunan Altuğ Yıldız (35), kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

  Almanya’nın Lübeck kentinde taksi firması bulunan Yıldız, iki çocuk babasıydı.

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •