'7 Haziran köprüden önce son çıkış'
Saadet Partisi Edirne Milletvekili Adayı Ali Demirkıran, “Mahalle bakkalları sürünürken, zincir marketler katlayarak büyüyor. Büyüye büyüye adeta obezite oldular” dedi…Saadet Partisi Edirne Adayları Ali Demirkıran ve Arif Köroğlu, Yancıkçı Şahin Mahallesi'nde gerçekleştirdikleri kahve ve esnaf ziyaretlerinde seçmenlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Ziyaretlerde halkın çeşitli kesimlerinden insanlarla görüşen Saadet Partisi adayları, “Esnaf dertli, çalışan dertli, emekli dertli, öğrenci dertli. Toplumumuzu 'dert küpü' yaptılar” şeklinde açıklama yaparak toplumun içinde bulunduğu durumun görünenden de kötü olduğuna dikkat çekti.
Ülkenin her zamankinden çok Milli Görüş iktidarına ihtiyacı olduğunun altını çizen Ali Demirkıran, “Borca dayalı ekonomik sistemde fakir her geçen gün daha fakirleşiyor, zengin ise daha zenginleşiyor. Ticaret 'obezite' oldu. Mahalle bakkalları sürünürken, zincir marketler katlayarak büyüyor. Büyüye büyüye adeta obezite oldular” dedi.
Bu kötü gidişatı durdurmanın tek çaresi Milli İttifak'ın Milli İktidarı olacağını da kaydeden Demirkıran, “Her seçim önemli bu seçim daha önemli derken, bu fırsatı kaçırmamaları için halkımızı uyarıyoruz. Bu seçimler köprüden önce son çıkıştır” açıklamasını yaptı.