Damar; "İktidar olursunuz ama adam olamazsınız"

Milli Görüş Davasının yılmaz savunucusu 75 yaşındaki Hasan Damar Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe Teşkilatının Kazlıçeşme Kültür Merlezinde yaptığı aday tanıtım toplantısında ilginç konulara temas ederek Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi dışındaki bütün partilerin siyonizme hizmet ettiğini iddia etti. Ak Parti ise sert eleştirilerde nasibini aldı.
Milli İttifak inançla yoluna devam ediyor

Açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe başkanı Kemal Yılmaz Milli İttifak partileri olarak samimi ve ihlaslı çalışmamız ile 7 Haziran 2015 de TBMM.de olacağız dedi.

İstanbul Times Haber Merkezi

Saadet Partisi bayrağı altında seçime giren Büyük Birlik Partisi ve saadet Partisi İstanbul 2.Bölge Milletvekili adaylarından programları olmayan adayların katıldığı aday tanıtım toplantısı yoğun bir katılım ile Kazlıçeşme Kültür Merkezinde yapıldı.

Adaylardan Levent Çotuk geceye damgasını vurdu

Daha önce Zeytinburnu ilçe başkan yardımcısı olarak görev yapan iş adamı Levent Çotuk sahneye davet edilince alkış tufanı koptu. Bu destekten cesaret alan Çotuk şunları söyledi "Allah'ın izni ile 7 Haziran 2015 de yapılacak olan genel seçimde önümüze engel olarak konulan seçim barajını yerle bir edeceğiz. Daha önce de Milli Görüş Partileri önüne akla hayale gelmeyen engeller koydular. Ama Allah'ın izni ile biz hepsini aşarak ülkeye hizmet eden hükümetler içinde yer aldık. Bu seferde öyle yapacağız. Sokaklarda halkımızda o heyecanı görüyoruz. Sesimizi duyan kardeşlerimiz duymayanlara bizim mesajlarımızı iletsinler" dedi.

Konuşmacı Hasan Damar Taviz verirseniz "iktidar olurusnuz ama adam olamazsınız" dedi

75 yaşında olmasına rağmen Milli Görüş davası söz konusu olduğu zaman her hal ve şerait altında orada olmaya gayret eden bir dava adamı olan Hasan Damar yaptığı konuşma ile hem salonu gülmekten kırıp geçirdi hem de vermesi gereken bütün mesajları verdi. İşte Hasan Damar'ın konuşması "Bugüne kadar TBBM.de iki partinin merhum genel başkanları dışında Siyonistlere baş eğmeyen kimse tanımıyorum. Bunlardan birisi Merhum Prof.Dr. Necmettin Erbakan diğeri de Muhsin Yazıcıoğlu idi. Şu an bu iki değerli şahsiyetin mirası olan iki parti Milli İttifak adı ile 7 Haziran 2015 seçimleri için işbirliği yaptı. Her iki parti'nin de halk nezdinde karşılığı var. Bugün bu iki parti de vazife yapanlar ihalelere,paraya mala mülke talip değiller. Bunlar çileye ve mücadeleye talip olanlardır.

Cihatte sıhat var o halde cihada devam

Damar "ABD ve siyonitlerin ipi kalın olsa da ona sarılanlar bir gün mutlaka dipsiz kuyuya düşecek. Örnek mi istersiniz İran Şahı,Saddam Hüseyin ve daha niceleri yıllardır bunların ipine sarıldılar ama sonları ne oldu hepimiz biliyoruz. Merhum Yazıcıoğlu ve Erbakan dünyayı dize getiren Siyonistlere meydan okudular ve onlarla işbirliği yapmadılar. Erbakan Hoca daha Türkiye'nin yokluk yıllarında Gümüş motor'u kurdu. Ondan sonra gelenler milli düşünselerdi bugün uçağımız da arabamız da olurdu. Fransızların Pejosu,Almanların Wosvagen'i,ABD.lilerin Şevrolet'i var peki Türkiye'nin araba markası ne ? Tabi ki Türkiye'nin araba markası halen yok.

Medyamız ne yazık ki siyonitlerin elinde

Bakınız Medya Bize yer vermiyor. Biz oturup yer vermesini mi bekleyeceğiz hayır. Tek tek evleri gezeceğiz ve sesimizi herkese duyuracağız. 7 Haziran 2015 de önümüze koyulan o barajı tekmeleyerek yerle bir edeceğiz. Biz iktidara gelemezsek kim gelirse gelsin bugünden farklı bir tablo olmayacak. Bu partilerin hepsi düzenin partisidir. Biz ise farklı bir yapıya sahibiz. Siyonistlerin planını uygulayacağını söyleyen Kemal Dervişin görev alacağın partilere değil ALLAH'ın planını uygulayacağını söyleyen bize oy verin ki sömürü düzeni değiştirelim.

Camiler Kışla minimler asker ama camiler de asker kalmamış
Erdoğan yıllar önce okuduğu bir şiirde Camiler kışla,miminler asker demişti. Bu iktidarın yaptığı yalan yanlış çalışmaları sayesinde kışla olan camiler duruyor ama asker olan müminler ne yazık ki artık camilere gelmiyor. Buraya gelemden 10 dakika önce Zeytinburnu Demirciler Sanayi sitesi camisine gittim toplam cemaat olarak 10 kişi ya vardık ya da yoktuk. Dünya olağanüstü bir durum yaşıyor. Bu süreçte Milli düşünen bir partinin temsilcileri mutlaka TBMM.de olması lazım diyen Hasan Damar verdiği ilginç örneklerle izleyenleri hem güldürdü hem de düşündürdü.
ABD ,Avrupa ve Siyonistlerin asıl hedefi Türkiye’dir. Irak’ı paramparça ettiler,Suriye ‘de işler içler acısı. Yahudiler Arz-ı Mevud olarak hayal ettikleri hedeflerine ulaşabilmek için Türkiye’nin parçalanmasını istiyorlar. Siyonistlerin değirmenine su taşırsanız iktidar olursunuz ama adam olamazsınız beyler diyerek Ak Parti hükümetine sert eleştirilerde bulundu.
Damar Milli İttifakın başarısı kadınlarımızın ev ev gezmesi ile mümkün olacaktır. O halde kadınlarımızın 7 Haziran’a kadar her eve girmeli ve yaşanan felaketi anlatmalıdır dedi.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)