+ Konuyu Yanıtla
2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor

Konu: Kamalak'tan MÜSİAD'a Nezaket Ziyareti

 1. #1

  Kamalak'tan MÜSİAD'a Nezaket Ziyareti

  Kamalak'tan MÜSİAD'a Nezaket Ziyareti  Sadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, seçim ziyaretleri kapsamında Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği'ne (MÜSİAD) nezaket ziyaretinde bulundu.
  SP Lideri Kamalak, Sütlüce'deki MÜSİAD Genel Merkezi'nde Başkan Nail Olpak ile görüştü.


  MÜSİAD yönetim kurulu üyelerininde hazır bulunduğu Kamalak, Olpak görüşmesi basına kapalı gerçekleşti. Görüşmenin ardından açıklamalarda bulunan Kamalak, Türkiye ve dünyanın genel durumu hakkında görüş alış verişinde bulunduklarını belirterek, "Hem Türkiye'nin, hemde dünyanın genel durumu üzerinde görüş alış verişinde bulunduk. MÜSİAD bizim için, Türkiye için milli görüş bakımından her yönüyle değerli, önemli bir kuruluştur. Bize zaman ayırdıkları için, aynı zamanda iktisadi alanda enforme ettikleri için teşekkür ediyorum." dedi.


  MÜSİAD Genel Başkanı Olpak da "Sayın genel başkan ve çok değerli arkadaşlara bu nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Güzel bir değerlendirme fırsatı bulduk. Hem Türkiye hem de dünya hakkında bazı konuları kendi aramızda görüş bildirdik. Katılımından dolayı teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. 2. #2
  Bekaroğlu, Saadet'i CHP'ye taşıdı iddiası

  Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, 14 yıl önce 'işçiye, emekliye, memura yılda iki maaş ikramiye verilmesi'ni kanun teklifi haline getirdiklerini belirterek, 'Muhtemelen Bekaroğlu bizimle olduğu dönemde maaşla ilgili kanun teklifini CHP'ye taşıdı' dedi.

  Kamalak, seçim çalışmaları kapsamında, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Nail Olpak'ı ziyaret etti. Buradan Sancaktepe'ye geçen Kamalak, Kadın Kolları üyeleriyle bir araya geldi.

  Burada konuşan Kamalak, emekliye, işçiye ve memura yılda iki maaş ikramiye verilmesine yönelik vaatlerin Saadet Partisi tarafından 27 Şubat 2001'de yasa teklifi olarak hazırlandığını söyledi.

  Genel Başkan Kamalak, "Bundan tam 14 yıl önce demişiz ki, işçiye, memura, emekliye her bayram birer maaş ikramiye. Yılda iki maaş ikramiye taahhüdü bizim. Biz bununla ilgili kanun teklifi vermişiz. Ne zaman ki bizim içimizden bu çalışmaları bilen bir arkadaşımız CHP'ye geçti. Mehmet Bekaroğlu, dedi ki 'Yahu siz böyle diyorsunuz ama Milli Görüş sizden daha çok ileride.' Muhtemelen Bekaroğlu bizimle olduğu dönemde maaşla ilgili kanun teklifini CHP'ye taşıdı. Bu vaat ses getirince diğerleri de onun sesine kulak verdi" şeklinde konuştu.

+ Konuyu Yanıtla

Yer İmleri

Gönderme Kuralları

 • You may post new threads
 • You may post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •