Saadet Beyoğlu seçime hazır

7 Haziran seçimlerine start veren Saadet Partisi Beyoğlu İlçe Teşkilatı, yemekte bir araya geldi.


İlçe Başkanı Mehmet Yıldız yemekte yaptığı açılış konuşmasında, "Beyoğlu’nda el sıkışmadık insan, çalınmadık kapı bırakmayacaklarını, seçime oldukça iddialı hazırlandıklarını ifade eden Yıldız Saadet Partisi olarak baraj sorunlarının olmadığını yeniden Milli Görüş, iktidarının kaçınılmaz olduğunu belirterek takatlarının sonuna kadar çalışarak Allah’ın izniyle zafere ulaşacaklarını ve bayrağı burca dikeceklerini ifade etti.
Milli İttifak’ın diğer bir ortağı olan Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Recep Fırat'ın selamlama konuşması yaptığı programda geceye Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Birol Aydın, milletvekili adayı Adem Akbulut, Saadet Partisi Beyoğlu eski İlçe Başkanı Faruk Yıldız ve birçok sivil toplum kuruluşu temsilcisi ile partili üyeler katıldı.


Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Birol Aydın katılımın yüksek olduğu programda bir konuşma yaptı. Aydın ülke seçim değerlendirmesini yaptığı konuşmasında 70 milyon insanımız ne istiyor? Herkes huzur, barış, kardeşlik, refah ve çocuğunun geleceğini düşünüyor. Bu ülkenin siyasi partileride şüphesiz ki bu ülkenin iyiliğini düşünüyorlar,ancak bu kadar siyasilerin iyilik ve güzellik istediği bir ülkede maalesef arzulanan, istenen hizmetler beklentilerin çok altında seyretmektedir. Niyet iyi biliyoruz fakat iyi niyetin tek başına yeterli olmadığını idarecilik için vizyonun önemli olduğunu söyleyen Aydın tezgah bozuksa o tezgahın başındaki doğruysa bile o tezgahtan doğru ürün çıkmaz,bizim derdimiz namaz kılanların, başörtülülerin bu makamlara gelsin diye değil bizim derdimiz görevini layıkı ile yapan islam dininin zihniyetinin o makamlara taşınmasıdır. Hayata Müslümanca bakmak maalesef ortadan ılımlı islam modeli ile ortadan kaldırıldı. Cenab-ı Allah bu dünyayı bir düzen üzerine yaşayalım diye yarattı dolayısı ile biz bozuk tezgahı değiştirmek için bu göreve talibiz. Mesele tercih meselesidir diyerek sözlerini tamamladı.


Gecenin sonunda katılanlar milletvekili adayları ile fotoğraflar çektirerek seçim müziği eşliğinde son buldu.