+ Konuyu Yanıtla
2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor

Konu: Demirkıran, iha’yı ziyaret etti

 1. #1

  Demirkıran, iha’yı ziyaret etti

  SAADET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYI DEMİRKIRAN, İHA’YI ZİYARET ETTİ


  Saadet PartisiEdirne Milletvekili Adayı Ali Demirkıran, İhlas haber Ajansı Edirne Bürosu’nu ziyaret etti. Demirkıran, "Saadet Partisi olarak ülkemizde adaletin temin edilmesini hedefliyoruz" dedi.Saadet Partisi Edirne 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Demirkıran ve beraberindeki partililer, İhlas Haber Ajansı Edirne bürosuna gelerek, İl Temsilcisi Koray Ustabaşı’yı ziyaret etti. 7 Haziran Genel Seçimleri için çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Demirkıran, 7 Haziran Genel Seçimleri’nin diğer seçimlerden daha önemli olduğunu söyledi.
  Saadet Partisi olarak ülkede adaletin temin edilmesini hedeflediklerine değinen Demirkıran, şunları kaydetti:

  "Adalet hakikaten mülkün temeli ve adil bir yönetim ile insanların devlete olan bağlılığını arttıracaktır. Biz buna samimiyetle inanıyoruz. Özellikle işe almalarda ve ihalelerde yaşanan haksız, hukuksuz uygulamaların mutlaka önüne geçilmesi gerektiğine inanıyoruz. İnşallah ‘milli ittifak’ çalışmalarımızda bu yönde en önemli vurgumuz bu konuya olacaktır. İnsanların hakkını aldığı, herkesin huzur içerinde olduğu bir ülke olmayı hedefliyoruz. Ayrıca kaynakların israf edilmesi konusu ülkenin en önemli açıklarından birisidir. Sayın başbakan yardımcısı ‘İsraf etmesek vergi almaya gerek kalmaz’ demek suretiyle aslında hükümetin bir israf hükümeti olduğunu açıkça ortaya koymuştur. Devletin bir kuruşunun dahi yerli yerinde kullanılması konusunda Milli Görüş ve Saadet Partisi olarak elimizden gelen bütün gayreti sarf edeceğiz. Edirne’nin de içinde bulunduğu durumdan kurtulabilmesi, yeni iş sahalarının açılabilmesi için elimizden geleni yapacağız. Edirne bir turizm kenti, bir tarih kenti, Edirne’mizi mutlaka sahipli bir şehir haline getirmek istiyoruz. Birkaç münferit iyi niyetli yapılan çalışmaların dışında birçok sahada kentin sahipsiz olduğunu açıkça görüyoruz. İstanbul gibi bir kente yakın olmak Edirne için bir şanstır, bundan istifade etmeye çalışacağız."
 2. #2
  Saadet kahve kürsüsünde

  Saadet Partisi Milletvekili Adayları Ali Demirkıran, AKP iktidarının uyguladığı yanlış politikalarla köylünün de kentlinin de iflasın eşiğine getirdiğini söyledi.  Saadet Partisi Milletvekili Adayları Ali Demirkıran, AKP iktidarının uyguladığı yanlış politikalarla köylünün de kentlinin de iflasın eşiğine getirdiğini söyledi.
  Saadet Partisi Milletvekili Adayları Ali Demirkıran ve ve Arif Köroğlu, akşamları birlikte merkez köyleri ziyaretlerini sürdürüyor. Kemal Köy, Eskikadın, Büyük Döllük ve Değirmenyeni köylerini ziyaret eden Milli İttifak Saadet adayları, köylü vatandaşlarla sohbet ederek dert dinliyor.

  Ali Demirkıran yaptığı kahve konuşmalarında; Türkiye'nin tarım ve hayvancılık ürünleri ithal etmekten kurtarılıp ihraç eder hale geleceğini belirterek şunları söyledi:

  “AKP iktidarı uyguladığı yanlış politikalarla köylümüzü de şehirlimizi de iflasın eşiğine getirdi, rantiyeyi besledi. Saadet iktidarında; Türkiye Tarım ve Hayvancılık Kurumu kurulacaktır. Bu kuruma bağlı bir 'Tarımsal Destek Fonu' oluşturulacak ve bu fon vasıtasıyla çiftçiye faizsiz tarım ve hayvancılık kredileri verilecektir. Böylece tarım ve hayvancılık yeniden canlanacak, Türkiye tarım ve hay-vancılık ürünleri ithal etmekten kurtarılıp ihraç eder hale gelecektir. Milli Görüş Partilerimiz bunu geçmişte yaptı, Allah'ın izniyle yine yapacak. Söz bir Allah bir” dedi.

+ Konuyu Yanıtla

Yer İmleri

Gönderme Kuralları

 • You may post new threads
 • You may post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •