Halkımızın Bize Olan İlgisi Artarak Sürüyor

Samsun’da Saadet Partisi(SP) ve Büyük Birlik Partisi(BBP) ittifakının 1.sıra adayı Ali Vural, kurtuluşun SP-BBP ittifakında olduğunu söyledi.


Samsun’da SP ve BBP ittifakının 7 Haziran 2015’te yapılacak 25.dönem milletvekilliği seçimlerinden 1. Sıra ortak adayı Ali Vural, Türkiye’yi en iyi yönetecek maddi ve manevi düzlüğe çıkaracak partinin SP-BBP ittifakı olduğunu söyledi.

Seçim çalışmalarının kendilerinde asla sonlanmayacağını belirten Ali Vural, ”Biz de seçim çalışmaları asla bitmez. 7 Haziran seçimleri belli tarihte başlayıp belli tarihte biten bir resmi bir seçim. Ben 45 yıldır Milli Görüş içerisindeyim. Bizim çalışmalarımız yaz kış devam eder.” dedi.

AK Parti hükümetine eleştirilerde bulunan Vural şunları söyledi: “Kendileri bir hata yaparsa ortaya illa ki çıkacaktır. Biz istiyoruz ki herkes oylarını rahatça kullansın. Seçimlerde oylar çalınmasın. Herkes hakkına razı olsun. Biz Milli Görüş olarak 45 yıldır bu davanın içerisindeyiz. Kimsenin hakkını çalmadık, kimsenin hakkını yemedik, kimseye de hakkımızı yedirmeyiz.”
Daha önce Büyükşehir Belediyesi adayı olduğunu belirten Ali Vural, “Adaylığımdan bu yana ilgi giderek daha da arttı. O zaman yanımda olanlar. Şimdi de hem maddi hem manevi olarak kat kat daha fazlası bir ilgi gösteriyorlar. Hepsi de büyük bir iştahla 7 Haziran’ı bekliyorlar” şeklinde konuştu.

Bütün Samsunluların desteğini beklediklerini ifade eden Vural, “Bize sorulacak tüm sorulara cevap verecek durumdayız. Bizde gizli kapaklı hiçbir şey yoktur. İttifakımızın Samsun’da 1. Parti olması için elimizden geleni yapacağız.” diye belirtti.