Oğuzhan Asiltürk Giresun'a Geliyor

Saadet Partisi Giresun İl Teşkilatının düzenleyeceği eğitim çalışmasına SP Yüksek İstişare Kurulu başkanı Oğuzhan Asiltürk katılacak.

07 Haziran Milletvekili Seçimleri öncesi, çalışmalarına hız veren Giresun İl Teşkilatı eğitim çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek 15 Şubat Pazar Günü Bulancak Mobilya Kılıç Center’da İl ve İlçe Yönetim Kurulları Eğitimi düzenlenecek. Programa SP Yüksek İstişare Kurulu (YİK) başkanı Oğuzhan ASİLTÜRK katılacak.

Saadet Partisi Giresun İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada şöyle denildi.

SP Giresun İl Teşkilatından yapılan Basın açıklamasında; ”07 Haziran seçimleri öncesi teşkilatımız bu zamana kadar birçok eğitim çalışması düzenlemiştir. Bu çalışmalara bir yenisini daha ilave ediyoruz. 15 Şubat Pazar günü Yüksek istişare Kurulu (YİK) Başkanımız Sayın Oğuzhan ASİLTÜRK’ün katılacağı ve değerli görüşlerinden istifade edeceğimiz İl ve İlçe Yönetim Kurulları Eğitim çalışması. Eğitim çalışmamız Bulancak Kılıç Mobilya Center’da düzenlenecektir.

Sabah 09.30’dan akşam 17.00’a kadar sürecek olan bu çalışmamızda, aynı zamanda Milletvekili Aday Adaylarımızın Temayül Yoklaması yapılacaktır. Milli Görüş’ün tek temsilcisi olan Saadet Partimizde Giresun Milletvekili adaylarımızın belirleneceği ilk aşama olan Aday Temayül Yoklaması İl ve İlçe Teşkilatlarımızın katılımıyla yapılacaktır.

Dünya üzerinde büyük bir haksızlık ve kıyıma uğrayan mazlumlara, Müslümanlara sahip çıkılması, zülüm ve köle düzeninin yıkılması, haksızlığa dur diyebilecek bir düzenin kurulması ancak ve ancak İslam Birliğinin kurulması ile mümkün olabilecektir. Bu İslam Birliğini ’de kuracak olan sadece Saadet Partisi ve Milli Görüştür.

Tüm Giresunluları Saadet Partisinin safında birleşmeye çağırıyoruz ve ABD’de terörist bir saldırının hedefi olan 3 Müslüman gencimize Allah’tan rahmet ailelerine başsağlığı diliyoruz.