Oğuzhan Asiltürk Sivas’ta

Saadet Partisi Sivas İl Eğitim Başkanı Allattin TOKGÖZ, Teşkilat çalışmaları kapsamında yapılacak olan Eğitim Toplantısı ile ilgili yazılı basın açıklaması yaptı. Tokgöz yaptığı açıklamada , Genel Merkezimiz Eğitim Başkanlığı tarafından Teşkilat içi Eğitim çalışmalarına yönelik Türkiye genelinde yapılmakta olan Eğitim çalışmalarından biride Sivas’ta Yüksek İstişare Kurulu Başkanımız Sayın Oğuzhan Asiltürk ve Genel Başkan Yardımcımız Eğitim Başkanı Sayın Mesut Doğan beyin katılımlarıyla 12 Şubat 2015 Perşembe günü saat 19.00 da Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi Kadıburhanettin Salonunda yapılacak dedi.

Yapılacak olan Eğitim toplantısına katılacaklar konusunda açıklamada bulunan Eğitim Başkanı Alaattin Tokgöz; Saadet Partisi İl Yönetim Kurulu, İl Gençlik Yönetim Kurulu, İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu, Merkez İlçe ve tüm ilçelerin yönetim Kurulu üyeleri, yine tüm ilçelerin Gençlik ve Kadın Kolları yönetim Kurulu üyeleri, Mahalle başkanları, Sandık başkanları ve üyelerinin tam kadro katılacaklarını bildirdi.