Temel Karamollaoğlu:'Mecliste yiğit bir sese ihtiyaç var

Genel Başkan Yardımcımız Temel Karamollaoğlu Sivas Merkez İlçe Teşkilatı Kasım ayı aylık divan toplantısına katıldı.

Sivas Merkez İlçe Teşkilatı Kasım Ayı Aylık Divan Toplantısı’na Genel Başkan Yardımcımız Temel Karamollaoğlu da katılırken, partililer yoğun ilgi gösterdi. Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın ‘Bana ne Amerika’dan’ sözünü hatırlatan Karamollaoğlu, “Meclis’te yiğit bir sese ihtiyaç var. Bizim davamızda en önemli konu adalettir, hakkı üstün tutmaktır” dedi.

Sivas Merkez İlçe Teşkilatı Kasım ayı aylık divan toplantısı Sivas Ticaret Sanayi Odası Salonunda Genel Başkan Yardımcımız Temel Karamollaoğlu'nun katılımlarıyla gerçekleştirdi. Salondakilerin ‘efsane başkan’ sloganlarıyla kürsüye çıkan Genel Başkan Yardımcımız Temel Karamollaoğlu, salondaki coşku ve heyecan üzerine, “Sizlerin bu coşkusu Saadet Partisi’nin Meclis’e gireceğinin müjdecisidir” dedi.

Bizim davamızda en önemli konu adalettir, hakkı üstün tutmaktır.

Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın ‘Bana ne Amerika’dan’ sözünü hatırlatan Karamollaoğlu, “Meclis’te yiğit bir sese ihtiyaç var. Bizim davamızda en önemli konu adalettir, hakkı üstün tutmaktır. Bütün bunları yaparken Allah’ın Rızası’nı gözetmek gerekir. Erbakan Hoca’mız bütün dünyada Hakk’ı hakim kılmak için nasıl mücadele verilir? Bize bunu gösterdi” dedi. Tiran’da yapılan toplantıya değinen Karamollaoğlu şunları kaydetti: “Tiran’da yapılan toplantıya AKP’li bir milletvekilinin katılması, hele hele bir bayanın bu toplantıya katılması ayıptır, günahtır. Allah’ın yasakladığı bu çirkin davranışa destek vermek sana mı kaldı?” diyerek, toplantıya katılan vekilleri eleştirdi.