+ Konuyu Yanıtla
2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor

Konu: Erbakan'ın Yolu Hiçbir Zaman Haçlı Yolu Olmadı

 1. #1

  Erbakan'ın Yolu Hiçbir Zaman Haçlı Yolu Olmadı

  Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: Erbakan'ın Yolu Hiçbir Zaman Haçlı Yolu Olmadı

  Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak"İnsanlık gerçekten dürüst yaşamak, temiz kalmak, helal lokmayla beslenmek istiyorsa Milli Görüş'e gelmeye mecburdur" dedi.

  Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "İnsanlık gerçekten dürüst yaşamak, temiz kalmak, helal lokmayla beslenmek istiyorsa Milli Görüş'e gelmeye mecburdur" dedi.
  Kamalak, partisinin Mamak teşkilatının 5. Olağan Kongresi'ne katıldı. Burada partililere hitap eden Kamalak, Milli Görüş hareketinin tüm insanlık için adil bir düzen kurmanın mücadelesini verdiğini belirtti.
  Partisinin hakkı hakim kılmak için yola koyulduğunu ifade eden Kamalak, "Milli Görüş erlerinin, ulvi davanın yeryüzündeki yegane savunucuları, yegane temsilcileri olduğunu" belirtti.
  "Bu davaya sahip çıkmak, bu emaneti omuzlamak her kula nasip olmaz. Büyük davalar büyük meşakkatleri, büyük çileleri gerektirir, ama ecri de o derece büyük olacaktır" diyen Kamalak, şöyle devam etti:
  "Batılıların hak anlayışına göre hakkın temel kaynağı güçtür, kuvvettir. Kim güçlüyse o haklıdır. Milli Görüş'e göre kim haklıysa o güçlüdür. Bir kimse ölüm döşeğinde olsa bile eğer haklıysa güçlüdür, onun hakkını koruma görevi devlete aittir. İşte siz bu ulvi davayı temsil ediyorsunuz. Bu hak nizamı tüm insanlığa sunma mecburiyetindeyiz. Elbette birtakım zorluklarla, güçlüklerle karşılaşacağız.
  Bizim düşmanımız yok. Birileri bizi düşman gibi görse bile biz onları bu davanın müstakbel adayları olarak görürüz. Kurtulmayı bekleyen karanlıkta kalmış kardeşlerimiz olarak görürüz onları. Bizim mesajımız hakkı tebliğ etmek, karanlıkta kalanlara ışık tutmaktır. Emin olun sizin dışınızda, Milli Görüş erlerinin dışında insanlığı ışığa davet eden başka bir kadro, başka bir ekip de yoktur."

  ERBAKAN'IN YOLU HAÇLI YOLI OLMALI'
  Hükümetin politikalarını da eleştiren Kamalak, "İktidar da sanırım yolunun yanlış olduğunu fark etmiş olmalı ki 'yolumuz Erbakan'ın yolu' demeye başladılar. Erbakan'ın yolu hiçbir zaman haçlı yolu olmadı. Erbakan'ın yolu Milli Görüş yoluydu, kardeşlik yoluydu, mazlumların yoluydu" dedi.
  Partililerden teşkilata sahip çıkmasını isteyen Kamalak, şunları kaydetti:
  "İnsanlık huzur istiyorsa, barış istiyorsa, temiz yaşamak istiyorsa, evinde zina edilmesin, evine domuz eti girmesin istiyorsa, benim gırtlağımdan faiz geçmesin diyorsa Milli Görüş'e gelmeye mecburdur. İnsanlık gerçekten dürüst yaşamak, temiz kalmak, helal lokmayla beslenmek istiyorsa Milli Görüş'e gelmeye mecburdur. Aziz milletime sesleniyorum, dürüst yaşamak temiz yaşamak istiyor musun? Adres bellidir, Saadet Partisi. Barış, kardeşlik istiyor musun? Adres, Saadet Partisi. Komşularla gerçekten sıfır sorun istiyor musun? Adres bellidir, Saadet Partisi.
  Mevcut iktidar sahipleri, küresel emperyalizmin yanında yer aldı. Irak'ta milyonlarca müslüman öldü. Libya, Suriye diğerleri... Bunu durduracak olan sizlersiniz. Bunun için yapmamız gereken ilk şey teşkilat ağını ilmik ilmik örmektir. Teşkilat ağında boşluk kalmamak zorundadır.
  Çare sizlersiniz. Nasıl ki Milli Görüş erleri daha önce önlerine konulan engelleri bir bir söküp atmışsa, şimdi de o engelleri tek tek söküp atacaktır."

 2. #2
  Kayıtsız
  Misafir

  Fitne ortadan kalkıncaya dek mücadele......

  Benim gırtlağımdan faiz girmesin istiyorsan milli görüşe sahip çıkman gerekiyor veya saadeti desteklemen lazım demiş.Sayın Kamalak siz önce tv 5 teki faizi teşvik eden banka reklamını iptal edin sizin bir şeyiniz kaldımı Allah aşkına konuştuklarınızla yaşadığınız bir değil!!!Oğuzhan Bey'in himayesinde koyun gibi güdülüp gidiyorsunuz.Sizin iyi niyetiniz buna asla yetmez.İyi niyetli olmak Oğuzhan beyin tamamen yanlış icraatlarına imza atmaksa yok oluşa gittiğini yakın zamanda anlayacaksın.Hiç merak etmeyin.Fakat bizim üzüldüğümüz.Yanlışa israrla devam edilip başarı sağlarız düşüncesi ile partiyi sıfıra indirmenizdir.Yazık çok yazık.Hala nefis muhasebesi yapamayan insanlara ne demeli.Şu hale bakın cihat denen bir şey kalmadı,mitink yok kapalı salon toplantıları yok,hani tekeden süt çıkarma nerde,böyle fitne cıkarıpta ısrarla yönetimden adamları tasviye edersen delegeleri iptal edersen Ki bizzat kongrede bayan veya erkek delegelerden bizzat duydum.Benim yüksek seçim kurulunda ismim var burda niye yok diyor ve biz buna şahit oluyoruz.Bir başka delege bu listenin altında seçim kurulunun imzası niye yok deyincegençler vallaha abi biz bunu seçim kurulundan değil genel merkezden veridi dediğine şahit olduk.etrafında adam bulamassın ve tekedende süt çıkartamassın.Son seçimde çalışmalar hariç kendi özel arabalar hariç 1500 tl teşkilata seçime bir ay kala verdim.Bundan sonra bir kuruş vermem bundan sorumluda olmam .Çünkü islam kardeşliği deniyor.Daha kendi içimizde kardeşliği sağlayamadık.Kısaca partiyi fitnecilerden kurtarana dek mücadeleye devam.Evet önce fitne gürühunu ortadan kaldırmak tek amaç.Hiç sıkıntı yok Biz sabretmeyede sabrederiz.Fakat görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler....Evet erbakanın yolu hiç bir zaman haçlı yolu olmadı.Ama sözde milli görüşçü olup özde sizn gibi haçlıya su taşımadı.Bu fitne ile bunları söylemenin hiç bir anlamı ve önemi kalmıyor.Aslında zarardan başka bir işe yaramıyor.

+ Konuyu Yanıtla

Yer İmleri

Gönderme Kuralları

 • You may post new threads
 • You may post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •