+ Konuyu Yanıtla
2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor

Konu: Sp li başkandan erdoğan'a destek

 1. #1

  Sp li başkandan erdoğan'a destek

  SP Lİ BAŞKANDAN ERDOĞAN'A DESTEK

  30 Mart ta Saadet Par tisinden (SP) Besni Belediye Başkanı seçilen ibrahim Öztürk, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceklerini söyledi.

  Öztürk, Belediye Başkanlığı makamında SP il Genel Meclisi Üyesi Aydın Aslan ve SP Belediye Meclis üyeleri ile birlikte basın açıklaması yaptı.

  Öztürk, 10 Ağustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde milletin adamı olarak tanımladığı Başbakan Erdoğan'ı destekleme kararı aldıklarını açıkladı. Öztürk, şunları söyledi: "Halkımız önüne çıkarılan engelleri unutmadı. Artık silahı olanlar değil, darbeciler değil, TBMM'yi kuşatıp aday dayatanlar değil, yani statüko ve vesayet değil, tarihimizde ilk kez millet hür iradesiyle Cumhurbaşkanı'nı belirleyecek. Milletin oylarıyla seçilecek'ilk Cumhurbaşkanı, kadim medeniyetimizin ihyası ve Yeniden Büyük Türkiye davalarının öncüsü olma sorumluluğunu da üstlenecektir. Milletin oylarıyla seçilecek 12. Cumhurbaşkanımız; istikbal, istiklal ve istikrar noktasında büyük bir ivme yakalayan ülkemizin demokratikleşme, sivilleşme ve özgürleşme yolculuğunun da liderliğini yürütecektir, inanıyoruz ki Besni halkı tarihi bir oy oranı ile başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a gereken vefa ve desteği gösterecektir. Besni Belediye Başkanı, il genel Meclisi, Belediye Meclis üyeleri olarak yeni bir medeniyete doğru yol almamıza öncülük edeceğine inandığımız Başbakanımız Erdoğan'ın Türkiye Cumhuriyeti'nin 12. Cumhurbaşkanı adaylığında yanındayız."


  Adı: YENI_AKIT_20140802_16.jpg Görüntülenme: 73 Boyut: 84.7 KB

 2. #2
  _ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
  Giriş
  Thu May 2006
  Konum
  İstanbul
  İletiler
  8,612
  Blogdaki Konular
  5
  Sayın Kamalak başka bunlar başka konuşuyor. Parti olarak 3 adaya da oy vermeyeceğiz. Üç kuruş menfaat uğruna yalakalık yapmaya gerek yok.
  Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

+ Konuyu Yanıtla

Yer İmleri

Gönderme Kuralları

 • You may post new threads
 • You may post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •