TBMM'nin Çalışmadığı Gün Milletimiz Daha Huzurlu

SaadetPartisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, TBMM'nin çalışmadığı günlerde milletin daha huzurlu olduğunu söyledi.

Saadet Partisi’nin Giresun’daki belediye başkan adayları tanıtım toplantısına katılan Kamalak, “Her seçim önemlidir. Ancak bu seçim çok daha önemlidir, tarihi bir seçimdir. Bu seçimlerde yönetimi yeniden devralarak milletimizi özlediği hizmete yeniden kavuşturacağız” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, TBMM’nin çalışmadığı günlerde milletin daha huzurlu olduğunu söyledi. Saadet Partisinin Giresun’daki belediye başkan adayları tanıtım toplantısına katılan Kamalak, “Her seçim önemlidir. Ancak bu seçim çok daha önemlidir, tarihi bir seçimdir. Bu seçimlerde yönetimi yeniden devralarak milletimizi özlediği hizmete yeniden kavuşturacağız” dedi. “Türkiye Büyük Millet Meclisi çalışmadığı gün Türkiye’miz daha sakin, milletimiz daha huzurlu” diyen Kamalak, “Açık söylüyorum, Saadet Partisi iktidara gelmeden kavganın, yolsuzluğun, usulsüzlüğün, rüşvetin, yalanın ve haksızlığın önlenmesi mümkün değildir. Çünkü biz Saadet Partisi olarak diğer partilerin alternatifi değil, düzenin sistemin alternatifiyiz. Bu düzen bozuktur, bu tezgâh bozuktur. Bozuk tezgâhtan da sağlam ürün çıkmaz” dedi. Kamalak, konuşmasının ardından belediye başkan adayları ile birlikte partililerle selamlaşıp hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Giresun’dan ayrıldı.Saadet Partisi’nin Giresun’daki belediye başkan adayları tanıtım toplantısına katılan Kamalak, “Her seçim önemlidir. Ancak bu seçim çok daha önemlidir, tarihi bir seçimdir. Bu seçimlerde yönetimi yeniden devralarak milletimizi özlediği hizmete yeniden kavuşturacağız” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, TBMM’nin çalışmadığı günlerde milletin daha huzurlu olduğunu söyledi. Saadet Partisinin Giresun’daki belediye başkan adayları tanıtım toplantısına katılan Kamalak, “Her seçim önemlidir. Ancak bu seçim çok daha önemlidir, tarihi bir seçimdir. Bu seçimlerde yönetimi yeniden devralarak milletimizi özlediği hizmete yeniden kavuşturacağız” dedi. “Türkiye Büyük Millet Meclisi çalışmadığı gün Türkiye’miz daha sakin, milletimiz daha huzurlu” diyen Kamalak, “Açık söylüyorum, Saadet Partisi iktidara gelmeden kavganın, yolsuzluğun, usulsüzlüğün, rüşvetin, yalanın ve haksızlığın önlenmesi mümkün değildir. Çünkü biz Saadet Partisi olarak diğer partilerin alternatifi değil, düzenin sistemin alternatifiyiz. Bu düzen bozuktur, bu tezgâh bozuktur. Bozuk tezgâhtan da sağlam ürün çıkmaz” dedi. Kamalak, konuşmasının ardından belediye başkan adayları ile birlikte partililerle selamlaşıp hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Giresun’dan ayrıldı.