Belediyeler Ranta Değil, Halka Hizmet Etmeli

Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Sinan Tekin, Görevi Doğumdan Ölüme Kadar Halka Hizmet Olan Belediyelerin; Ranta Değil, Halka Hizmet Etmeleri Gerektiğini Söyledi.

Beraberinde Saadet Partisi Edirne il Başkanı Ali Demirkıran, Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Edirne Ticaret Borsası’nı ziyaret eden Av. Sinan Tekin, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztük ve Meclis Üyeleri ile fikir alış verişinde bulundu.

Av. Tekin yaptığı açıklamada, Belediyelerin ranta değil, halka hizmet için var olduğuna işaret ederek, “günümüzde pek çok belediye hakkında rüşvet, yolsuzluk vb. davaların açılmış olmasının kabul edilir tarafı yoktur. Milletten toplanan vergilerin kuruşu bile zayi edilmemelidir. Yapılan bütün projeler ve yatırımlar halkın menfaati ön planda tutularak uygulamaya konulmalıdır” dedi.

Saadet Partisi olarak genç ve dinamik bir kadro ile seçimlere hazırlandığını da ifade eden Av. Sinan Tekin, “Halkımızın önüne birbirinden güzel projelerle çıkıyoruz. Seçildiğimizde inşallah Belediyebütçesini en verimli bir şekilde kullanacağız. Her şey şeffaf olacak, adil olacak. Her türlü yolsuzluğa son vereceğiz” açıklamasını yaptı.