Saadet Gençliği Sivas'ta Toplanıyor

Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Merkezi tarafından 11 Kasım 2012de başlatılan Heyecan dalgası Türkiyeyi dolaşmaya devam ediyor.

Heyecan Şöleni, bu yıl Sivas’ta, bölgedeki illerin de katılımıyla, Sivas 4 Eylül Kapalı Spor Salonu’nda 17 Kasım Pazar günü saat 17.00’da gerçekleştirilecek.

Gençler Pazar Günü Sivas’ta
17 Kasım Pazar günü Sivas’ta düzenlenecek olan Gençlik ve Heyecan Şöleni saat 17:00’de başlayacak. Sivas’ın en büyük kapalı spor salonunda gerçekleşecek olan şölene Sivas’taki partili gençlerin yanı sıra bölgedeki diğer illerden de binlerce partili genç iştirak edecek. Yerel seçimlere en hazır parti olduklarını ifade eden Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın da program ile ilgili bilgiler verdi. Aydın, “Yerel seçimlerde en büyük sürprizi yapacak olan Saadet Partimiz, birçok il ve ilçede olduğu gibi Sivas ilimizde de iddia sahibi ve bunun ispatını da açıkladığı aday ve ortaya koyduğu çalışma performansıyla gösteriyor” dedi. Aydın, açıklamasının devamında ise şunları söyledi: “Yerel seçimlerdeki iktidara yürüyüşün ilk adımı olarak da gördüğümüz Sivas’ın, aynı zamanda 1989’daki yerel seçimlerde kazandığımız 5 büyükşehirden biri olması itibariyle de büyük bir manayı temsil edeceğini düşünüyoruz. Geçtiğimiz yıl başlattığımız ‘Heyecan’ı bu yıl hem yerel seçimlere heyecan getirmek hem de Sivas ve o bölgedeki teşkilatlarımızı canlandırmak ve heyecanlandırmak adına bu yıl ‘Heyecan Sivas’ta dedik ve 17 Kasım’da Sivas’ta şölenimizi gerçekleştirme kararı aldık” dedi.

Kamalak’da Katılıyor
Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Mustafa Kamalak’ın katılacağı ve Sivas Belediye Başkan Adayı Sabahattin Tokgöz’ün de tanıtılacağı Heyecan Şöleni’nde; ezgi sanatçıları Ammar Acarlıoğlu ve Harun Beyaz’ın yanı sıra, sinevizyon gösterileri ve sürprizler de yer alacak.

13 Kasım 2013