Oğuzhan Asiltürk 'Yerel Seçimlerdeki Başarı, Genel Seçimlere Yansıyacak!'

Saadet Partisi Ankara İl Teşkilatı Bayramlaşma programını, Bayramın ikinci günü Genel Merkez Konferans salonunda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi

Saadet Partisi Ankara İl Teşkilatı Bayramlaşma programına, Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk, YİK Üyeleri Şevket Kazan ve Yasin Hatiboğlu, Parti Genel Sekreteri Tacettin Çetinkaya ile çok sayıda teşkilat mensubu katıldı. Bayramlaşma programında konuşan YİK Başkanı Asiltürk, tarih boyunca Peygamberler öncülüğündeki sayıca nice az toplulukların, Allah’a dayanıp güvenerek çalışması sonucunda galip geldiklerini belirterek, Yerel seçimlerdeki başarı, genel seçimlere yansıyacak! dedi.

“Biz Hakkın hakim kılınması için çalışmakla sorumluyuz”
Saadet Ankara İl Bayramlaşma Programında kısa bir konuşma yapan Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk, sadece insanların çalışmalarıyla Hakkın hakim kılınamayacağını, ancak Allah’ın yer yüzünde Hakkı hakim kılacağını belirterek, “Biz Hakkın hakim kılınması için çalışmakla sorumluyuz. Bize düşen apaçık bir tebliğden başkası değildir” diye konuştu.

Tarih boyunca yaşanan Hak ve Batıl Mücadelesinden örnekler verdiği konuşmasında Oğuzhan Asiltürk, “Tarih boyunca olduğu gibi bir avuç Allah’a inanıp Hakka dayanan bir topluluk daima büyük çoğunlukları Hakka yöneltmiştir. Sonunda da Allah, samimiyetle kendisine inanan, güvenen ve bu yolda çalışan az sayıdaki kendi taraftarlarına yardım etmiştir. Yeryüzünde bulundukları yerlerde iktidar ve imkan vermiştir. Bugün de bunun olmaması için hiçbir neden yoktur. Yeter ki üzerimize düşen tebliğ görevini samimiyetle yerine getirelim” dedi.


“Hak ve Adalete dayanan Yeni bir Dünya”
Önümüzdeki Belediye seçimlerinde Saadet Partisi’nin belli bir başarı kazanmasının sonucunda, Genel Seçimlerde de Meclise girileceğini ve Meclis’in Hakkın hakim olması için çalışan bir Meclis olacağına inandığını kaydeden Asiltürk, “Çünkü insan için kendi çalışmasının karşılığından başka bir şey yoktur” dedi. Asiltürk, Sadece Türkiye’de değil, bütün yeryüzünde Hak ve Adalete dayanan Yeni bir Dünya’nın kurulmasının ön şartının ise yaşanabilir bir ülke olarak Yeniden Büyük Türkiye’nin bir an evvel kurulmasının şart olduğunu bildirdi. Asiltürk, konuşmasının ardından Ankara İl Teşkilatı mensupları ile teker teker tokalaştı.

12 Ağustos 2013 ,