+ Konuyu Yanıtla
2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor

Konu: Katil Peres, İmamları Terörist Dostu Yapıyor

 1. #1
  _ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
  Giriş
  Thu May 2006
  Konum
  İstanbul
  İletiler
  8,620
  Blogdaki Konular
  5

  Katil Peres, İmamları Terörist Dostu Yapıyor

  Katil Peres, Fransa'da imalarla biraraya geldi.

  Fethullah Gülen'in başını çektiği Dinlerarası Diyalog meyvelerini vermeye devam ediyor. Müslüman ülkelerde diyalog adı altında yapılan Hristiyanlık propagandasına şimdi de Yahudilik propogandası eklendi. Eli kanlı Şimon Peres Fransa'da imamlarla bir araya gelerek sözde hoşgörü ve kardeşlik açıklamaları yaptı.

  Kudüs'de Mescidi Aksa'nın içersinde bile silahlı terörist askerleri ile müslümanları hedef alan katil Peres Fransa'da imamlar konseyi ile el ele terörü kınama tiyatrosu oynadı.

  Mısırlı, Afrikalı, Faslı, Senegalli imamlarla ve cemaat başkanlarıyla bir araya gelinen toplantıda, insan hayatına saygı konusu ele alabilecek en son kişi olan Peres'in açıklamalarına alık tutan imamlar dinler arası diyalog oyunlarının ne seviyeye geldiğini gözler önüne serdi.

  Terörist Peres'in toplantı boyunca imamların göstermiş olduğu duruştan, İsrail’e karşı olan saygılarından ve desteklerinden dolayı çok memnun olduğunu belirtmesi olayın vehametini gözler önüne sererken, uzlaşmacı yaklaşımlarıyla ve hoşgörülü sözleriyle iki cemaatin bir ayaya gelerek teröre karşı durabiliceklerini bu sayede terörü önleyebileceklerini söylemesi her gün Filistinlileri katleden biri olarak ne kadar gülünç durumda olduğunu da ortaya koydu.

  Vatikanın emri ile uygulanmaya başlanan Dinler arası diyalog komedisinin bir ürünü olarak Fransa İmamlar Konferansı Başkanı Chalghoumi'de, Peres’e kerndilerinin de İslami aşırı uçlarının hareketlerinin kurbanı olduklarını söyledi. Sözlerine devam eden Chalghoumi; “Biz buraya terörden mağdur olan Yahudi ve Fransız kardeşlerimiz için geldik. Barış ve iyilik yolunda insan hayatını bütün değerlerin ötesinde en kutsal olduğunu anlatmaya geldik.” sözleriyle adeta katil Peres'in savunucusu durumuna düştü.
  Tevfik YAZICILAR'ın ÖZEL HABERi
  Kaynak : http://www.ivedihaber.com/haber/1392...#ixzz2Ns7JLnTa
  Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

 2. #2
  Emsal Kaya
  Misafir

  Paranoya

  Her konuyu Fethullah Hoca ve cemaatine getirmeniz sizin paranoyanizdan baska birsey degil. Diyalogu avrupada milli görüste yapiyor. yapilan Kilise ziyaretleri, kilisede icra edilen programlar bu forumda mevcut.

  Siz kendinizden baska dogrunun olmadigina dair vahiy falanmi aliyorsunuz? Fethullah hocanin yaptigi-dedigi herseyi paraonayak bir tepkiyle karsilamaniz sizi asil düsman edinmeniz gerekenlere götüremiyor.

  Islami camiada cemaatlerin birbirine düsmanliklari katil perez ve siyonistlerin oyununa geldiginizin acik bir göstergesi. Sanki milli görüscüyüm dedikten sonra kurtulacaginizin garantisini almis gibi ahkam kesmeniz ve islami camiada kendinizi soyutlamaniz sakin bir yanilgi olmasin?

  Derseniz ki biz yapilanlara bakariz o zaman kimin ne yaptigi zaten ortada. Medya farelerinin sulandirilmis konulari isitip isitip ortaya koymasindan hareketle giybet, sui zan ve iftiralara devam.....

+ Konuyu Yanıtla

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları

 • You may not post new threads
 • You may post replies
 • You may not post attachments
 • You may edit your posts
 •