Bizim Çalışmalarımız Tercih Değil, Bir Zorunluluktur

Saadet Partisi Kasım Ayı İl Divan Toplantısını Pazar Günü İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin Katılımıyla Gerçekleştirdi.

Tüm birimler geçen bir ay zarfında yaptıkları faaliyetlerini sunumlarla anlattıkları toplantıda geçen ay tüm illerde ve 957 ilçede yapılan ilçe ziyaretlerinin teşkilatlarda şevk ve heyecanı arttırdığı gözlendi.

Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Ali Demirkıran’ın, Ekim ayında tüm ilçelerde yapılan ziyaret tespit çalışmalarının yeni bir dönemin başlangıcı olduğunu belirterek; “geçtiğimiz ay tüm ilçelerimizi ziyaret ederek hem eksiklerimizi tespit ettik, hem de toplumumuzun çeşitli kesimden insanlarla görüştük. İnsanımız dertli,
insanımız hüzünlü, insanımız hayatından bezmiş. Hakkını alabileceği, huzur bulacağı Milli Görüş iktidarını bekliyor” dedi.

On yıllık AKP iktidarına da değinen Ali Demirkıran; “On yıllık AKP iktidarında Milli ve Manevi değerlerimiz büyük yara aldı. Dış Politikada duvara tosladılar. Yabancılara toprak satışlarını artırarak toprağın ayağımızın altından kaymasını hızlandırdılar, Devlet ve halkımız borç batağına batırıldı. 10 yılda en çok kazanan bankalar oldu.
Bankaların karları tavan yaptı” şeklinde açıkladı.

Toplantıya, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş de katılarak bir konuşma yaptı. Mustafa İriş konuşmasında, “Saadet Partisi olarak ülkemizin ve insanımızın huzur, mutluluk ve saadeti için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Biz bu çalışmaları tercih değil, bir zorunluluk olarak görüyoruz. Çünkü bir ülkemizi ve
insanımızı seviyoruz. İnsanımızın dünya ve ahret saadetini istiyoruz” diyerek bunun da ancak kötülüklerin bertaraf edilmesi, iyiliklerin hâkim olmasıyla gerçekleşebileceğini, bunu da Saadet Partisi dışında bir zihniyetin gündeminde bile olmadığını söyledi.

12 Kasım 2012