Bu Milleti Yarınlara Taşıyacak Tek Partiyiz

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Saadet Partisi Muğla İl Başkanlığı'nın İl Kongresi'ne katıldı

Muğla Özel İdare Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıda konuşan Kamalak, "Hepimiz bu milletin evlatlarıyız. Bu milleti huzur içinde, kardeşlik duygularıyla yarınlara taşıyacak başka bir parti yoktur'' dedi.


Sömürüyü engellemek için havuz sistemi kurduk
Bugüne kadar 5 defa parti kurduklarını, fakat kapatıldığını ifade eden Kamalak, "25 yıldır Kıbrıs'ta akan kanı durdurduk, annelerin göz yaşını sildik. Nice yiğitlerin şehit olmalarına engel olduk. İşçiye, memura, emekliye, yüzde 150'ye varan zam verdik. 28 Şubat'ın şakşakçılarına soruyorum, suç mu işledik? Milletin sömürülmesini engellemek için havuz sistemini kurduk" diye konuştu.

Kamalak, ''25 yıldır Kıbrıs'ta akan kanı durdurduk, annelerin göz yaşını sildik. Nice yiğitlerin şehit olmalarına engel olduk. İşçiye, memura, emekliye, yüzde 150'ye varan zam verdik. 28 Şubat'ın şakşakçılarına soruyorum, suç mu işledik? Milletin sömürülmesini engellemek için havuz sistemini kurduk'' diye konuştu.


Terörü Saadet Partisi sonlandıracak
Milli Görüşçüler olarak hedeflerinin Türkiye'yi yaşanabilir bir ülke haline getirmek olduğunu kaydeden Kamalak, amaçlarının mevki, makam olmadığını, insanların insan haysiyetine yaraşır, adalet üzerine kurulu bir dünyada yaşamalarını sağlamak olduğunu belirtti. Terörü Saadet Partisi'nin sonlandıracağını savunan Kamalak, ''Hepimiz bu milletin evlatlarıyız. Bu milleti huzur içinde kardeşlik duygularıyla yarınlara taşıyacak başka bir parti yoktur'' diye konuştu.


Türkiye savaşla yüz yüze geldi
Kamalak, Suriye'de yaşanan olaylara da değinerek, şöyle konuştu: ''1,5 yıl önce Türkiye ve Suriye, basın toplantısı düzenleyerek Haçlıların bu coğrafyaya ayak basmamasını istedik. Bize 1,5 yıl önce 'savaşı nereden çıkarıyorsunuz' diyorlardı. Şu an Türkiye'nin savaşla yüz yüze geldiği konusunda tereddütü olan yok. Geldiğimiz noktayı Milli Görüşçüler 1,5 yıl önceden haber verdi. Asıl hedef Türkiye'dir. Küresel emperyalizmin gerçek amacı büyük İsrail devletini kurmaktır. Bunun için Türkiye'nin bölünmesi lazım. Türkiye'nin bölünmesi için de Türkiye'nin savaşa girmesi lazım. Şu an adım adım bu savaş için uygulanan plan uygulanıyor. Türkiye bu oyuna gelmemelidir.''Kamalak, konuşmasının ardından partiye yeni katılan üyelere rozetlerini taktı.

23 Ekim 2012