bu haberi ilk duyduğumda çok öfkelenmiştim çünkü halkımızın milli görüşe bukadar ihtiyacı varken doğru ile yanlışın ayrılması bukadar zorken birilerinin eline koz vermek çok hatalı bir davranış haberi baştan ele alalım haberde hocamızın milli görüş için toplanan paraları zimmetine geçirdiği iftirası bizi karşılıyor bunu savunanalara şunu soruyorum şayet hocamız bu tip bir insan olsaydı vefatının son gününe kadar tüm müslümanların saadeti için çalışmazdı bir kenara çekilip emekli hayatı yaşayabilirdi ama o bana göre bu emekleri haketmeyen insanlar için ömrünü heba etmiştir 2. olarakta zeynep hanımın yaptığını tarif etmekte zorlanıyorum onun için şunu söyleyeyim tüm iddiaları doğru olsa kardeşleri mirası aralarında bölüşse dahi ben kendi kendime şunu söylerdim 'ben NECMETTİN ERBAKAN'ın çocuğuyum benim yapacağım en ufak bir hatanın bedeli çok ağır olabilir hiç haketmediği halde babamın ismine leke sürülebilir insanların güveni sarsılabilir şayet bunları düşünemiyorsa gerçekten yazık keşke bende olsada ben verseydim hocama bunu yapmaya hakkınız yok zeynep hanım