Oylama: Fatih ERBAKAN'ı nasıl bilirsiniz

+ Konuyu Yanıtla
8 / 3 İlkİlk 12345678 SonSon
156 sonuçtan 41 --- 60 arası gösteriliyor

Konu: Fatih ERBAKAN'ı nasıl bilirsiniz?

akkanmustafa
    Misafir

fatıh erbakan

fatıh erbakan kardesımız ınsallah gelecegın lıderı olarak adım adım ılerlıyor.ancak su ankı davranıslarını asla kabul etmıyorum ve acıkcası kınıyorum.milli görus cızgımızde, ıstısareyle secılene ıtaat etmek vardır su anda o kendısıne verılen gorevı hakkıyla bırlık beraberlık ıcınde yerıne getırmesı lazım kendı basına teskılattan kopuk hareket ettıgı ıcın onun bu calısmalarını kulıs calısması olarak degerlendırıyor ılerıde kendısıne yatırım amaclı goruyorum ve bu bır daha bolunmemızın ısaretıdır.ancak oguzhan asılturkunde lederlıgını dogru bulmuyorum.benım bıldıgım akil ınsanlar veya ıstısare heyetı herneyse partı baskanını lıder neyse onu secerler yuksek ıstısare kululuda basta herkes secılen baskana ıtaat eder onun ustunde bıdaha lıder secmek cok anlamsız. dolayısıyla mıllı gorus ılkelerıne uydugu muddetce su ankı lıderımız sayı mustafa kamalaktır.ılerıde lıder degısımı ıhtıyac olursa tekrar ıstısare heyetı toplanıp yenı lıderımızı secer.

Hocamizin Emaneti Fatih Erbakanin yanindayiz Allah yardimcisi olsun.
    Ben Beni Biraktigim Zaman Sen Beni Birakma YA RAB

Kayıtsız123
    Misafir

olmuyor beyler

konu çanak.

zamanlaya bakın. parti içi seslerin yükseldiği vakit. konu fatih erbakan. çanak besbelli. portal ve sahipleri çoktaaan fatih erbakan isminde uzlaştı ve onu bu portalları ile desteklemektedirler.olay bundan ibaret. açık açık söyleyin. hodri meydan size. çanak anketler ortada. konularınız ortada. hem siyasi konular başlığında, hem kültürel konular başlığında fatih erbakan konusu olur mu ? bide üzerine fatih erbakan anketi. güldürmeyin beyler. itiraf edin. yine bölündünüz.

YAĞMUR
    Misafir

sen nerede ,biz orada...

Kılıcın keskin olsun Fatih Erbakan ..
    Dualarımız seninle.....

Kayıtsız
    Misafir

Çok şükür....

Şükürler olsun RABB'ime bizi Erbakan'sız bırakmadı ..

Islam alemi fatih ini bekliyor

Kayıtsız
    Misafir
    yani kardeşim ne biçim şık koyuyorsunuz.adam daha genç ne yani adamı şimdiden başbakanlığa adaya gösterip koltuğa mı oturtuyoruz.bilinçli mi yapıyorsunuz bunu?en azından şöyle olabilirdi.iyi niyetli,dürüst,ileride iyi bir lider olabilir...bi düşmanlığınız mı var erbakan ismine kardeşim?

Kayıtsız
    Misafir
    Fatih Erbakani yeni Milligörüs lideri olarak görüyoruz biiznillah,fakat biraz daha vakti var...

Ören Kaya
    Misafir

Rahmetli

Rahmetli Erbakan 50 sini asmis Tayyib ve Gül icin coluk cocuk demisti.Masallah forumda bebeklerden keramet besleyenlerde var.

Kayıtsız
    Misafir
    bu tip sorular herkese sorulmaz aklınız başınızda ise kaldırın ordan...

MiLLi GöRüŞÇü Muammer YAVUZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Apr 2012
    İletiler
    13

Yorum yapmayacağım dedim ama...

Evet dediğim gibi yorum yapmayacağım dedim sadece açılan konuyu okuyup yetinmek en iyisi olur derken...

Konuyu okumadan üst kısmında bir anket... şıklara baktım... güldüm... eee madem bir anket yapılmış
    verelim bir oy dedim sonuçları tıkladım oranları gördüm, sonra başladım okumaya...

Şimdiden üç sayfa yorum almış kimi kısa kimi uzun

Yalnız şunu belirtmek istiyorum...Bu forum sitesinde eğer üye olupta kendi üye adıyla girip yorum yapmadan Misafir sıfatıyla yorum yaparak perde arkasından kükreyenler eleştirenlerin hallerine çok acıdım...

Haa gerçekten yoktur üyelikleri böyle bir konu başlığıyla karşılaşmışlardır yorum yapmak istemişlerdir amenna...

Ama sanmıyorum ki böyledir her misafir olarak yorum yapan biri ilk görüşte girilip yorumlanmış olsun siteyi yöneticilerini tanıyıp onlara perde arkasından çok ağır laflar yerleştirenler olmuş...

Son günlerde Milli Görüş camiasında moda kelimeler

FİTNE,aSİLTÜRK,kAMALAK,Fatih,Zeynep,Biat,Miras Davası,Ağabeyler,,,,,,,,,,

Yorumları okudum hiç olmayacak sert tartışmalar hee birde bunu isim vererek kendileri gizli bir şekilde olunca kızdım...

Mehmet Dağdelenin samimi olarak böyle bir konuyu açıp nabız yoklamak istediğini düşünelim...
    Öyle hemen laf iliştirmeyin... Haaa kültür konusu içinde Siyasi bir anket ve bireyin tartışılması olurmu olmaz mı bilemem
    ben site yöneticisi falan değilim anlamam... Artı son günlerde bu karışıklıkların olduğu dönemde açılmış olsasıda iyi de olabilir kötü de olabilir...

Aslında iyide olmuş ileride böyle bir seçim durumu yaşandığında neler olabileceği azda olsa belirmiş olacak...
    Tabi burada ki az katılımlı bir tablodan genel bir sonuç çıkarmak mümkün değil...

Bazı yorumları alıntı yaparak cevaplarım diye düşündüm bir kaç yorumu okuduktan sonra ama bu sefer benim bu yorumu hazırlamam epey uzun sürecekti çünkü bir çok kişiye olumlu yada olumsuz yada azarlayıcı kiminede edep ya hu diye cevaplar verecektim...

Çok yakında biraz sabreder isek inşaAllah gerçekler gün yüzüne çıkacaktır...

Çünkü ortam haddinden fazla gerilmiş durumda...

Daha geçtiğimiz günlerde il il gezerek biat toplantıları yapan kişinin neden buna gerek duyduğu
    il teşkilatlarımızda bazı sesi gür abilerin biz biatimizi yaptık çatlak sesler çıkarmayın yik bkşnı Milli Görüş lideridir
    SP bşkmızda Partimizin başkanıdır denildi. Ama geçtiğimiz günlerde Kamalak hayır böyle bir şey yok Milli görüşte tek lider vardır oda şuan benim Kamalaktan başka kimse bunu idaa edemez dedi...

Asiltürkü seven vardır ki çok varmış homurtularından belli oluyor...

Sp Başkanımız Kamalak Bey e gelince

O'da anladığım kadarıyla ne yapacağını şaşırdı...
    Birden gerilen bir ortam...
    Yoğun bir dönem Erbakan haftası 28 Şubat devriyesi mitingler toplantılar...
    Derken YİK Bşknının verdiği demeç... Erbakan ve Ailesi hakkında...
    Dedi biraz ortalık yatışsın ama Asiltürkte susmadı...
    EEEE zaten Medya hazır kıta bekliyor artı son günlerde bir yükseliş gözlendi...
    Birde baktık ki Zeynep Hanım dava açmış...
    Sonra yok hastaydı görev verilirmiydi falan...
    Sonra Şantaj...
    Sonra Eski MVkilinin yaptığı açıklama gelen cevap...
    Ya kim kime konuşacağını şaşırdı...
    Kamalak Ş.Kazan mı gitsin R.Kutana mı gitsin Ahmet Tekdal vs vs... ortalık karışık kazan kaynıyor...

valla zor Sp Bşk nımızın işide zor kaç yıllık dava arkadaşları içeride guruplaşmalarda var masaya yumruğunu vuramadı da...

Allah'ım diyorum iyiki Fatih Erbakan değildi şuan parti başkanı...
    Çok zor bir durum...

Rabbim davamızı inanıyoruz ki ayakta tutacaktır... Çünkü Milli Görüş Hak Davasıdır batıl karşısında...

Fatih Erbakanı seviyorum... İleride tüm dünya bu ismi konuşacak...
    Şuana kadar asla dik başkaldırı yapmamıştır...
    Hz Alide Ehlibeyt hanedanı da biat merasiminde yoktu Hz peygamberin Defni olmadan olanlar oldu...
    Oda gelmemiş olabilir...

Yok biz biat ettik Asiltürke de bilmemne de yik bşk kimse Milli görüş temsilcisi odur da falan bırakın bunları...

Asiltürk taşıyormu şartları... Nasıl oldu bu seçim... Muaviye gibi zorla güçle tehtidle asma kesmeyle yüzük tak çıkarla sahtekarlıkla halifelik yapıp kuran sünnete aykırı saltanatla sonra ne olduğu belli sapık oğluna verdiği hilafetle Kerbela vakasına sebep kılınmıştır. Öyle ilk ben dedim ilk ben çıktım ortaya birinç birinç diyerek il il gezerek olmaz bu işler...

Bekleyin görün... Kamalak Beyi üzmeyin Fatihi yıpratmayın... uslu durun artık.....

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    Muammer YAVUZ; portalımızın yazarları yüreklidir söyleyecekleri sözleri sakınmaz, kınayıcının kınamasındandan da korkmazlar. Kendi isimleri ile yazar, yazdıklarının altına da imzalarını atarlar diye biliyor, görüyor ve yaşıyorum. kayıtsızlara gelince, bu konu mail guruplarında ve facebook guruplarında çok dağıtıldığı için gelip iki kelam etmek isteyen kişiler bunlar. çogu yazdıklarına cevap veren oldumu diyede bakmamıştır bu nedenle. son olarak bir konuya daha dikkatini çekmek isterim; bu konu ne zaman açılmış bir bakarmısınız ( konu açıldığında oğuzhan bey rbakanın evlatlarını cihat paralarını çalmakla henüz suçlamamıştı, zeynep hanımın isminin karıştığı rezaletler ise gündemde bile değildi).

kısacası bu anket bir bilgi paylaşımı olsun, teşkilat mensuplarımız fikirlerini paylaşsın, okuyan büyüklerde yol haritalarında bunları akıllarının bir köşesinde değerlendirsin diye açılmıştı ( Bu arada bizde tümanketler Kültür bölümünün altındaki anket bölümüne açılır.)
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

MiLLi GöRüŞÇü Muammer YAVUZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Apr 2012
    İletiler
    13
    Alıntı Tevfik YAZICILAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Muammer YAVUZ; portalımızın yazarları yüreklidir söyleyecekleri sözleri sakınmaz, kınayıcının kınamasındandan da korkmazlar. Kendi isimleri ile yazar, yazdıklarının altına da imzalarını atarlar diye biliyor, görüyor ve yaşıyorum. kayıtsızlara gelince, bu konu mail guruplarında ve facebook guruplarında çok dağıtıldığı için gelip iki kelam etmek isteyen kişiler bunlar. çogu yazdıklarına cevap veren oldumu diyede bakmamıştır bu nedenle. son olarak bir konuya daha dikkatini çekmek isterim; bu konu ne zaman açılmış bir bakarmısınız ( konu açıldığında oğuzhan bey rbakanın evlatlarını cihat paralarını çalmakla henüz suçlamamıştı, zeynep hanımın isminin karıştığı rezaletler ise gündemde bile değildi).

kısacası bu anket bir bilgi paylaşımı olsun, teşkilat mensuplarımız fikirlerini paylaşsın, okuyan büyüklerde yol haritalarında bunları akıllarının bir köşesinde değerlendirsin diye açılmıştı ( Bu arada bizde tümanketler Kültür bölümünün altındaki anket bölümüne açılır.)
    Abi çok haklısın aylar önce açılmış ...
    sitenin sisteminide pek bilmiyorum yeni üye oldum vede kültür bölümünede anket açılmasını
    gerçi bunları yazmamın sebebi yorum yapanların yorumlarına cevap vermekti...
    Bu ankette yorumlarda Nurettin aydının yazdıgı demette ona gelen cevapta zaten sizin söylediğiniz gibi
    bu anket bir bilgi paylaşımı olsun, teşkilat mensuplarımız fikirlerini paylaşsın, okuyan büyüklerde yol haritalarında bunları akıllarının bir köşesinde değerlendirsin diye
    olmuş olmasıda çok faydalıdır.. Süreci hızlandırır.

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    Alıntı Muammer YAVUZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Çünkü Milli Görüş Hak Davasıdır batıl karşısında...
    tuttum bu lafı.
    milli görüş, batıl karşısında hak davasıdır.
    birgün hak dinin bütün mensupları da milli görüşü hak davası kabul ederlerse işte o gün gerçek zafere ulaşırız.

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

Kayıtsız
    Misafir

DOGARKEN ÖLDÜRMEYiNiZ...!

Yüzde 51 DOGARKEN ÖLDÜRÜYORSUNUZ BAYLAR!

Benden`de NASiHAT EGER Fatih bey TUTARSA: En kisa zamanda Saadet yönetimine bir ASKER OLARAK TESLiM OLSUN EMiR KOMUTA ZiNCiRiNDE iTAATLE

iCRAATINI/PERFORMANSINI Görelim.

Buyrunuz Fatih bey GÖ RE LiM.

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    kaldırırsanız şu anketi artık..
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

Kayıtsız
    Misafir

2, Yalta konferansını yapacak lider

Bence bu anket yeniden, silbaştan düzenlense sonuç Dr Fatih Erbakan lehine
    çok daha farklı olur.

Çünkü Saadet yönetimi'nin(?) Erbakan ailesine karşı gerçekleştirdiği linç
    kampanyası birçok Milli Görüşcü'nün bilinçlenmesine sebep oldu.

Ayrıca mevcut yönetimin vizyon sahibi olduğuna dair bir işareti ve
    bu zamana kadar da herhangi bir dişe dokunur faliyeti görülmedi.

Fakat Dr Fatih Erbakan yılmadan, tebessümünü bozmadan bütün yurdu dolaşarak
    insanları bilinçlendiriyor ve Hükümete yaptığı olgun eleştirilerle horoz dövüşü yapmadan
    adeta ana muhalet gibi çok önemli bir fonksiyon icra ediyor.

Katıldığı televizyon proğramlarında işte Milli Görüşcü böyle olur, işte Erbakan'ın oğlu böyle olur,
    İŞTE LİDER BÖYLE OLUR dedirtiyor.

Kayıtsız
    Misafir

Allah Hepimizi Af Etsin.

Bir tek uye yapmak için uğraşmayan milli gazete abonesi ne zaman yaptığını hatırlamayan toplantılara dahi gitmeyip dışarda kulis yapan butun insanların uğraştığı işler bu işler.

İçinizde gerçek sabredenleri Gercek cihad edenleri ortaya cıkarmadan cennete gireceğinizimi sandınız. Ali imran 142

Dahada soylenecek soz yok hadi bakalım yanlıs kararla cehenneme gidileceğini kafanızdan cıkarmadan karar verin..

Tavsiyem namazınıza bakınız hızlı kılarım kıraate uyarmıyım sağ ayağımın içi kıbleye bakarmı her ruku ve secededen sonra subhanallah diyecek kadar dururmuyum namaz sonrası gozyaşları ile duva edip bu tur ikilemde rabinin kendisini doğru tarafa iletmesi için yalvarırmıyım ve normal yasantımda gıybet edermiyim. bu soruluarın cevabına gore şuanki safınızın doğruluğunu tescilleyebilirsiniz.

Kayıtsız
    Misafir

milli olmk

Alıntı Mehmet YEŞİLYURT tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Andy ar kim yaa ne kadar araştırma şirketi var.

Seçimlerden önce saadeti %8 lerde gösteren araştırma şirketlerine benziyor

fatih erbakan sadece ve sadece hocamızın oğludur. Ayrıca %1 in içinde olan bir milli görüşçüdür.

Mehmet dağdelen, tevfik yazıcılar, mehmet yeşilyurt kimse fatih erbakan da o dur. Milli görüşde saltanat yoktur. Olmamalıdır. Saltanat değil liyakat geçerlidir. Fatih erbakanın lider olma ihtimali ile mehmet dağdelenin lider olma ihtimali aynı olmalıdır.

Fatih erbakan hocanın oğlu diye ona üstün vasıflar yüklemek yapılabilecek en büyük hatadır.

Babasının olmadığı ilk kongreye gelmemekle teşkilata ve erbakan ailesine gönül verenleri üzmüştür.

Gelmesi için onca çaba sarfedildiği halde bana göre kongreye gelmeyerek şımarıklık yapmıştır.

Gik üyeliği aktif bir görev değildir. Aktif bir görev verilsin, bir çiçekle baharın gelebileceğini göstersin şahlandırsın teşkilatı mesela gençlik başkanı olsun veya istanbul il başkanı olup istanbulu fethetsin ki görelim ne kadar layık lider olmaya

hodri meydan... Gik üyesi değil aktif siyasetin içinde bir erbakan istiyorum
    allah senden ve senin gibi düşünenlerden razı olsun

Kayıtsız
    Misafir

Erbakan Hocamız Fatih Erbakanı anlatrıyor;

Star tv de Uğur Dündar'ın proğramında Nedim Şener soruyor;

Fatih Erbakanı siyasette aktif olarak görebilecekmiyiz? Partide görevler aldığını biliyoruz ama örneğin genelbaşkan veya milletvekilki olarak görebilecekmiyiz ileride?

Merhum Hocamız;

"Fatih Allah'a (CC) şükürler olsun elektronik mühendisliğini çok parlak bir diplomayla bitirdi, arkasından yönetim üzerine doktora yaptı. Binaenaleyh hizmet etmek bakımından, yetişme şartları itibari ile müsait şartların içinde yetişti. Bundan dolayıdır ki; Herkesin potansiyel'inden istifade etmemiz lazım. Bu itibarla yapabileceği hizmetler ne ise bunları yapmakla mükelleftir!

+ Konuyu Yanıtla
8 / 3 İlkİlk 12345678 SonSon

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları