Oylama: Fatih ERBAKAN'ı nasıl bilirsiniz

+ Konuyu Yanıtla
8 / 2 İlkİlk 12345678 SonSon
156 sonuçtan 21 --- 40 arası gösteriliyor

Konu: Fatih ERBAKAN'ı nasıl bilirsiniz?

Kayıtsız
    Misafir

kraldan daha kralcılar olmasa bir şeyler olacak

evet dedigim gibi kraldan dahada kralcılar olmasa bir şeyler olacak ama..teşkilatlardaki kendini milligörüşcü sanan bazıları ortalıgı karıştırıyor...genel başkanına itaat yerine,fatih erbakanı dillendiriyor..böyle oluncada al sana fitneeeeeee.sanki genel başkan kamalaga itaat edenler fatih beyi istemiyor...sanki tepede ne olursa olsun ben çalışmamı yaparım diyenler akp ye hizmet ediyor...
    bu arada bazıları okadar aşagılaşarak,şevket ve oguzhan beylere öyle laflar ediyorlarki,öyle edepsizlik ediyorlarki,sormayın...ha bu arada bu yaptıkları edepsizlıklerinide ses eden olmadıgı için hüner sanıp dozunu artırmayıda ihmal etmiyorlar...birde bunu allah rızası için yapıyoruz diye şerefsizleşiyorlar...rahmetli hocamdan itaati,teslimiyeti ögrenememiş bu zavallı kardeşlerimiz bilmiyorlarki hocamız bu yapılanları görse yüzlerine tükürürdü..

Kayıtsız
    Misafir
    Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Kaşı kara gözü kara boyu şöyle posu böyle çok adamlar gördük
    Bu davanın sınırları kuran ve sünnet ile çizilmiştir
    kimse heva ve hevesine göre lider seçme yarışına girmesin
    eğer inanıyorsak üstünüz
    yoksa başımız da şu olursa üstün oluruz dersek inancımıza ters olur
    bir lider hayattayken ikinci bir liderden veya veliahttan veya geleceğin liderinden bahsetmek tam anlamıyla fitnedir
    kaynak: kuran ve sünnet
    Gercekten merak ediyorum Oguzhan Asiltürk Beyefendiyi kim ve nasil lider secti. Bilmedigim icin soruyorum. Birgün yeni liderinizim diye ortaya cikti. Milli Görüste iki baslilik olmaz. SP lideri kimse Milli Görüsün lideri de o olmalidir. Simdi Erbakan hocada liderdi ama parti genel baskani degildi diyenler olabilir. Erbakan hocamiz Milli Görüsün herseyiydi. Tartisilmayacak tek kisiydi. O yüzden Oguzhan Beyin liderligini sabaha kadar tartisirim. Kimsede bana Fitne hikayesini anlatmasin. Erbakan hocamiz ve Oguzhan Bey asla ayni kefeye konulamaz. Oguhan Beyin Milli Görüs liderligini hakkiyla yerine getirebilecegini düsünmüyorum.

Kayıtsız
    Misafir

Eyt canını(zı) yiyim ben senin (sizin) be!...

Gercekten merak ediyorum Oguzhan Asiltürk Beyefendiyi kim ve nasil lider secti. Bilmedigim icin soruyorum. Birgün yeni liderinizim diye ortaya cikti. Milli Görüste iki baslilik olmaz. SP lideri kimse Milli Görüsün lideri de o olmalidir. Simdi Erbakan hocada liderdi ama parti genel baskani degildi diyenler olabilir. Erbakan hocamiz Milli Görüsün herseyiydi. Tartisilmayacak tek kisiydi. O yüzden Oguzhan Beyin liderligini sabaha kadar tartisirim. Kimsede bana Fitne hikayesini anlatmasin. Erbakan hocamiz ve Oguzhan Bey asla ayni kefeye konulamaz. Oguhan Beyin Milli Görüs liderligini hakkiyla yerine getirebilecegini düsünmüyorum.
    Vay vay vayy..Şu gayr-i milli görüşçülerin içine düştükleri hale bakın hele! Dün; "imama itaat şart, temel esaslarımız, kişiler değil dava..." cart curt diyorlardı bugünse ben onu tanımam, bunu tanırım ham hum diyorlar! Ne ibretlik bir manzara değil mi? Demek size göre dava mava hikayeymiş, temel esaslarsa ölenin ardından yenilen helva gibiymiş! Be münafıklar; beğenmediğiniz Oğuzhan ASİLTÜRK sizin o çok mühim temel esaslarınıza göre emiriniz değil midir? Şimdi size ne oluyor da hevanıza göre lider olarak tanımayıp ben onu değil bunu isterim diye böğürüyorsunuz?!! Eğer sizin bu yaptığınız doğru ise, daha dün Numan KURTULMUŞ'u lider kabul edenler; "Milli Görüşte iki başlılık olmaz, parti başkanı kimse lider de o olmalıdır" diyenler de bu iddialarında haklı olmazlar mı? Eyyy DAĞDELEN efendi, senin bu yaptığının Numanist dediğin insanların yaptığından farkı nedir?!! Bize izah eder misin? Onlar da bir lider varken bir başkasını lider görmüşlerdi, siz de bugün Milli Görüş Hareketinin Lideri tartışmasız bir şekilde YİK Başkanı Oğuzhan ASİLTÜRK iken yok onu biz seçmedik, tanımayız lider Fatih ERBAKAN olsun diyorsunuz! Onlar da bu yaşlılar artık sıktı, bize genç bir lider lazım, o da Numan KURTULMUŞ'tur diyorlardı siz de aynını sadece Numan yerine Fatih diyerek tekrarlamıyor musunuz? Bu ne menem bir anlayıştır efendi? Sen kendine müslümandıysan o zaman onlar da kendine müslümandı! Hani dava, hani temel esaslar, hani lidere itaat farziyyeti?!
    NUMANİSTLERDEN FARKIN(IZ) NE SÖYLER MİSİN?!!!

Kayıtsız
    Misafir

hoca meselesi

Hocayı imam kabul edenler zamanın alimleriydi. Oğuzhan asiltürkü kim imam seçmiş acaba? Kendi kendine imam heralde. Sahi batılılar hergun islam ülkelerini işgal ediyor libya suriye karışştırmaya çalışıyor bu imamın görüşü ne acaba? Mustafa kamalak bey bi abdullah gülü bi tayyip erdoğanı ziyaret ediyor. İmama ve etrafındakilere bu sessizlikten dolayı teşekkür ediyoruz!

Kayıtsız
    Misafir

asiltürk lider mi?

Vay vay vayy..Şu gayr-i milli görüşçülerin içine düştükleri hale bakın hele! Dün; "imama itaat şart, temel esaslarımız, kişiler değil dava..." cart curt diyorlardı bugünse ben onu tanımam, bunu tanırım ham hum diyorlar! Ne ibretlik bir manzara değil mi? Demek size göre dava mava hikayeymiş, temel esaslarsa ölenin ardından yenilen helva gibiymiş! Be münafıklar; beğenmediğiniz Oğuzhan ASİLTÜRK sizin o çok mühim temel esaslarınıza göre emiriniz değil midir? Şimdi size ne oluyor da hevanıza göre lider olarak tanımayıp ben onu değil bunu isterim diye böğürüyorsunuz?!! Eğer sizin bu yaptığınız doğru ise, daha dün Numan KURTULMUŞ'u lider kabul edenler; "Milli Görüşte iki başlılık olmaz, parti başkanı kimse lider de o olmalıdır" diyenler de bu iddialarında haklı olmazlar mı? Eyyy DAĞDELEN efendi, senin bu yaptığının Numanist dediğin insanların yaptığından farkı nedir?!! Bize izah eder misin? Onlar da bir lider varken bir başkasını lider görmüşlerdi, siz de bugün Milli Görüş Hareketinin Lideri tartışmasız bir şekilde YİK Başkanı Oğuzhan ASİLTÜRK iken yok onu biz seçmedik, tanımayız lider Fatih ERBAKAN olsun diyorsunuz! Onlar da bu yaşlılar artık sıktı, bize genç bir lider lazım, o da Numan KURTULMUŞ'tur diyorlardı siz de aynını sadece Numan yerine Fatih diyerek tekrarlamıyor musunuz? Bu ne menem bir anlayıştır efendi? Sen kendine müslümandıysan o zaman onlar da kendine müslümandı! Hani dava, hani temel esaslar, hani lidere itaat farziyyeti?!
    NUMANİSTLERDEN FARKIN(IZ) NE SÖYLER MİSİN?!!!
    recai kutanın ahmet tekdalın fehim adakın lütfü doğanın fatih erbakanın ve erbakan ailesinin lider olarak görmediği, yok saydığı bir insanı biz de lider olarak tanımıyoruz..

AYYILDIZ
    Misafir
    recai kutanın ahmet tekdalın fehim adakın lütfü doğanın fatih erbakanın ve erbakan ailesinin lider olarak görmediği, yok saydığı bir insanı biz de lider olarak tanımıyoruz..
    Ozaman sizde Fatih erbakani lider yapin.

GOP saadetin düzenlediği bir salom toplantısında net dinleme fırsatı buldum hitabet güzel,tarihi iyi biliyor,tarih'den ders alırsa ve sabrederek milli görüş kadrolarında (önceki çalıştıgı gibi) verilen görevleri yerine getirirse mutlaka ve mutlaka lide olur diyorum...

Fatih ERBAKAN liderlik fasıflarına sahipse, babasının oğlu olması bu gerçeği değiştirmez.
    Erbakan Hoca gökten lider olarak inmemiştir.halk onu sevmiştir ve lideri olarak görmüştür.
    Lider benim demekle lider olunmaz.Lider seçilir.
    Fatih ERBAKAN hocamızın oğlu olması sebebiyle değil, sağlam bir Milli Görüş-lü- olmasından ötürü insanların sevgisini kazanmıştır.
    Fikrimi söylemem gerekirse Fatih ERBAKAN, bırakın liderlik vasıflarını, oturup kalkmasıyla dahie Milli Görüşe yakışır bir lider olacağını düşünmeme rağmen, yakın tarihte asla ve asla lider olarak çıkarılmamalıdır.Bu şartlarda bizzat Milli Görüşçüler tarafından bir gecede harcanacaktır.

Bu konudaki fikrimi paralı askerlik için tanınan 6 aylık süre dolduktan sonra paylaşabilirim.
    ............................................................ .

Konunun başlığı cenaze imamının sorduğu soru gibi olmuş.... Cevaplıyorum; İyi bilirim...

Rabbim hayırlı uzun ömürler versin...
    Klavye Mücahidi

Alıntı kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    vay vay vayy..şu gayr-i milli görüşçülerin içine düştükleri hale bakın hele! Dün; "imama itaat şart, temel esaslarımız, kişiler değil dava..." cart curt diyorlardı bugünse ben onu tanımam, bunu tanırım ham hum diyorlar! Ne ibretlik bir manzara değil mi? Demek size göre dava mava hikayeymiş, temel esaslarsa ölenin ardından yenilen helva gibiymiş! Be münafıklar; beğenmediğiniz oğuzhan asiltürk sizin o çok mühim temel esaslarınıza göre emiriniz değil midir? şimdi size ne oluyor da hevanıza göre lider olarak tanımayıp ben onu değil bunu isterim diye böğürüyorsunuz?!! Eğer sizin bu yaptığınız doğru ise, daha dün numan kurtulmuş'u lider kabul edenler; "milli görüşte iki başlılık olmaz, parti başkanı kimse lider de o olmalıdır" diyenler de bu iddialarında haklı olmazlar mı? Eyyy dağdelen efendi, senin bu yaptığının numanist dediğin insanların yaptığından farkı nedir?!! Bize izah eder misin? Onlar da bir lider varken bir başkasını lider görmüşlerdi, siz de bugün milli görüş hareketinin lideri tartışmasız bir şekilde yik başkanı oğuzhan asiltürk iken yok onu biz seçmedik, tanımayız lider fatih erbakan olsun diyorsunuz! Onlar da bu yaşlılar artık sıktı, bize genç bir lider lazım, o da numan kurtulmuş'tur diyorlardı siz de aynını sadece numan yerine fatih diyerek tekrarlamıyor musunuz? Bu ne menem bir anlayıştır efendi? Sen kendine müslümandıysan o zaman onlar da kendine müslümandı! Hani dava, hani temel esaslar, hani lidere itaat farziyyeti?!
    Numanistlerden farkın(ız) ne söyler misin?!!!
    herkes kendine gelsin kardeşimiz çok güzel açıklamış dün numandı bugün fatih olmasın

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    Alıntı iskender yurtoğlu tafarından gönderildi Mesajı Göster
    herkes kendine gelsin kardeşimiz çok güzel açıklamış dün numandı bugün fatih olmasın
    katılıyorum
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

DAVASINA SEVDALI
    Misafir
    Fatih erbakan
    beklenen ve özlenen lider.....
    Milli ve dini emanet
    ikinci erbakan dönemi asla engellenemez

Kayıtsız
    Misafir

anket

şıklar yetersiz vekeskin kanılı yetişmesi gerekir henüz hazır değil

efsane1974
    Misafir
    Canım Erbakan Hocamın bize bırakmış olduğu emanet,bu emanete sahip çıkılmalı.

SIDDIK DEMİRCİ
    Misafir

Milli görüşün neresindeyiz

Görünen oki dün fitne çıkaracak fiiliyat yapanlar bugun hala o hatalarını görmemişler fatih erbakanı severiz o bize Hocamızın emaneti kardeşimizidir.dün hocamızı onun üzerinden yıpratmak isteyen mihraklar bugunde aynı oyunu milligörüş için yapmaya gayret ediyorlar ve maalesefki benim kardeşlerimde farkında olmadan onların oyununa çanak tutuyor .

dün Recai kutan başkanımızın karşısına Abdullah gülü çıkarmak yolu ile bölünmenin ilk temelini atan hastalık bugun bir lider varken ikinci bir lider arama telaşını baş göstermiş, numanistleri gaale bile almaya degmez onlarda şöyle yapdı demeye gerek yok , ama şu unutulmamalıdırki bu yapılan nifak hastalıgının ta kendisidir .

siyasi bir edeple bakacak olursak : fatih erbakan için çok erken
    dava gözü ile bakacak olursak : büyük hata (başımızda liderimiz varken ikinci lider iki başlılık olur)
    hissi olarak düşünecek olursak : siyasette hislere yer yokdur
    islami açıdan bakacak olursak : bir lider varken ikinci bir lidere biat edenler cahiliyye ölümü üzerine ölür (hs)

selam ve muhabbetle

Kayıtsız
    Misafir
    Su Milli Görüscüleri bir türlü anlayamadim.

Yüzde birlere düstüler hala daha tek vucut olamadilar.

Kamalakcilar

Asiltürkcüler

Erbakancilar

Alıntı SIDDIK DEMİRCİ tafarından gönderildi Mesajı Göster

siyasi bir edeple bakacak olursak : fatih erbakan için çok erken
    dava gözü ile bakacak olursak : büyük hata (başımızda liderimiz varken ikinci lider iki başlılık olur)
    hissi olarak düşünecek olursak : siyasette hislere yer yokdur
    islami açıdan bakacak olursak : bir lider varken ikinci bir lidere biat edenler cahiliyye ölümü üzerine ölür (hs)

selam ve muhabbetle
    İslami açıdan bakacak olursak, öncelikle şu soruları sormamız gerekir.

1.İslama göre lider nasıl seçilir ?
    2.Mevcut lider gerçek anlamda İslama göre mi seçilmiştir ?
    3.ERBAKAN, kimler tarafından seçilip lider olarak ortaya çıkarılmıştır ?

yada; partiyi kapatıp neden hepimiz evlerimize dağılmıyoruz ?

Kayıtsız
    Misafir

Fatih erbakan

Fatih beyi hiç tanımadım yakından ndahi görmedim Mübarek Afyonkarahisar'a çıkıp gelmiyor ki he sahi kendimi tanıtayım ben MGV AFYONKARAHİSAR bilgi işlem sorumlusu Şükrü EŞME en yakın zamanda Onunla tanışmak isterdim Selamlar

SP’de Oğuzhan Asiltürk çatlağı

Aydın Ayaydın - aayaydin@gazetevatan.com

Saadet Partisi’nde (SP) sular durulmuyor. Eski Genel Başkan Numan Kurtulmuş’a bir iftar gecesinde yapılan kaşıklı çatallı saldırı sonrasında Kurtulmuş ve ekibi SP‘den ayrılıp HAS PARTİ’yi kurdu. Boşalan SP Genel Başkanlık koltuğuna bu kez Milli Görüşün babası Prof. Dr. Necmettin Erbakan oturdu.

Erbakan’ın Genel Başkanlığındaki SP, genel seçimlerden iktidar partisi olarak çıkacağız derken Erbakan hastalanıp tedavi gördüğü hastanede vefat edince, SP kulislerinde yerine oğlu Fatih Erbakan’ın geçeceği konuşulmaya başlandı. SP Genel İdare Kurulu 5 Mart 2011’de toplandı ve 7 saatlik toplantı sonrasında Fatih Erbakan’ı değil, Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ı Genel Başkan seçti.

Asiltürk’ün planı tutmadı

Kamalak’ın Genel Başkan seçildiği Genel İdare Kurulu toplantısında ilginç gelişmeler yaşandı. Başta eski genel başkanlar Ahmet Tekdal ve Recai Kutan ile SP’nin önde gelen bazı isimleri, çiçeği burnunda Genel Başkan Kamalak’la binadan ayrılır ayrılmaz, GİK’in geri kalan diğer üyeleri ilginç bir gelişmeye imza attılar. İddiaya göre Oğuzhan Asiltürk, Erbakan sonrası Genel Başkan olmayı arzu ediyordu. GİK üyelerinden Muhittin Yıldırım ve Abdülvahap Ekinci’yi bu konuda öneride bulunmak üzere görevlendirmişti. Ancak toplantı başlar başlamaz, Recai Kutan, Ahmet Tekdal, Fehim Adak gibi ağır toplar anında Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ı aday olarak önerince Oğuzhan Asiltürk’ün genel başkan olma arzusu bir başka bahara kaldı.

Asiltürk’ün B planı devrede

Yeni Genel Başkan Kamalak ve SP’nin ağır topları binadan ayrıldıktan sonra Asiltürk’ün B planı devreye girdi. GİK üyeleri Muhittin Yıldırım ve Abdülvahap Ekinci “Biz SP’nin Genel Başkanı’nı seçtik. Şimdi de Milli Görüş’ün Başkanı’nı seçelim” önerisinde bulundu. Kimi seçeceğiz denildiğinde Yıldırım ve Ekinci Oğuzhan Asiltürk’ü önerdi ve orada kalan az sayıdaki GİK üyesi Oğuzhan Asiltürk’ü Milli Görüş’ün Başkanı olarak ilan etti.

SP Genel Başkanı ve diğer ağır toplar, kendileri GİK toplantısından ayrıldıktan hemen sonra, gıyaplarında toplantıya devam edildiği ve Milli Görüş Başkanlığına Oğuzhan Asiltürk’ün seçilmiş olduğunu günler sonra öğrendiklerinde SP’de şok yaşandı. En başta Recai Kutan, Ahmet Tekdal, Mustafa Kamalak ve Fatih Erbakan olaya tepki gösterdi. Ortak görüş, eğer Genel Başkan dışında bir organa başkan seçilecekse bunun olsa olsa İstişare Kurulu Başkanı olabileceği yönündeydi. Eğer İstişare Konseyi Başkanı da seçilecekse o kişi GİK’ in bir kısım üyelerinin seçtiği Oğuzhan Asiltürk değil, İstişare Konseyi’nin kendi arasında seçeceği bir kişi olabilirdi. Dolayısıyla Oğuzhan Asiltürk’ün kendisini Milli Görüş’ün Başkanı olarak seçtirmesinin doğru olmadığı, davada çiftbaşlılığı getireceği, böylece de SP’ye zarar vereceği görüşü benimsendi.

Asiltürk’e mektup

SP’ye yakın kaynakların iddiasına göre; Fatih Erbakan da babasının sağlığında hiçbir zaman böyle bir düşünceye sahip olmadı ve tek düşüncesi SP’nin yani Milli Görüşün Türkiye’de iktidar olmasıydı. Eski genel başkanlar Ahmet Tekdal ve Recai Kutan da dahil olmak üzere SP’nin ağır topları bu durumu protesto eden bir mektup kaleme alıp Oğuzhan Asiltürk’e gönderdiler. Bakalım Asiltürk’ün tavrı ne olacak ve Sadet Partisi’ni nasıl bir gelecek bekliyor?

+ Konuyu Yanıtla
8 / 2 İlkİlk 12345678 SonSon

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları