Oylama: milli görüş elbet kazanır ama:

+ Konuyu Yanıtla
2 / 1 12 SonSon
29 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: Dibe vurduk mu?

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18

Dibe vurduk mu?

"Diğerleri"nin kazandığı bir seçim daha bitti.

siz ce milli görüş bu seçimde dibe vurdu mu?
    erbakanla birlikte bu iş zaten bitmiştir denebilir mi?
    yoksa batmaya devam mı ediyor?
    dibe varmadan moleküllerine ayrılıp biter mi?

yoksa bu nokta zaferin başlangıcı mıdır?
    bu seçim sonucu teşkilatlarda tahrik noktası olabilir mi?
    teşkilattan yeni bir akıncı lider çıkar mı?

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

Biz elhamdülillah inançlı insanlarız. Biz inanıyoruz ki Allah bize yardım eder. Allah bize yardım ettiği zaman ancak biz galip geliriz kimse bize galip gelemez!!!

( NECMEDDİN ERBAKAN)
    Taşlardan putları ya Rab senin yerine koymuşlar.

Alıntı Deniz ZİYADE tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Biz elhamdülillah inançlı insanlarız. Biz inanıyoruz ki Allah bize yardım eder. Allah bize yardım ettiği zaman ancak biz galip geliriz kimse bize galip gelemez!!!

( NECMEDDİN ERBAKAN)
    dibe vurduk diyemem senin kafanı karışık görüyorum sen karar vermişsin zaten genel beşkanın başka biri olması gerektiğine
    sen yardımı yeni genel başkan adayında değilde allahta ara ki mazallah ayağı kayanlardan olma.
    ATASINI TANIMAYAN İT PEŞİNDE GEZER

Alıntı Emin OZAN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    dibe vurduk diyemem senin kafanı karışık görüyorum sen karar vermişsin zaten genel beşkanın başka biri olması gerektiğine
    sen yardımı yeni genel başkan adayında değilde allahta ara ki mazallah ayağı kayanlardan olma.

Sözlerinizden bir şey anlamadım, kinaye mi yapıyorsunuz, yoksa fikrimi beyen edercesine yolladığım Erbakan Hocamın sözünden ne demek istediğimimi anlamadınız?

Evet ben anketteki ''oyumu ancak yeni bir liderle'' diyerek oyladım.yardımı ben zaten Allah'tan bekliyorum, ama tabi elimizden geleni yapıp sonra Allah'tan bekliyorum.

Şimdiki genel başkanımız çok sadakatli, değerli bir insan, lakin genel başkanlık için bir şey daha gerekli diye düşünüyorum, o da şu ki; Hitabet. Yani şu anki duruma bakıyorum da hitabet önemli, yoksa şu an başımızda olanlar boş cümlelrini kitlelere nasıl kabul ettirebilirlerdi.

Milli Görüş çizgisinden gelmiş, hitabeti düzgün bir genel başkanla ve tabiki Rabbimizin de yardımıyla, yeni bir soluk kazanırız diye düşünüyorum.

Rahmetli Hocam 4 mısralık bi şiirden sayfalar dolusu ibretlik belgeler çıkarırdı ama biz kitaplar dolusu örnekden kendimize bir mısracık ibreti almayız işimize gelmez,önce kendi benliğimizi arındırmamız gerekiyor ha yüzde bir olmuşuz ha yüzde 9 ha yüzde 99, 1 ken bile bu kadar birbiirimizi harcıyorsak 15 20 olmayı bile düşünmek istemiyorum.Genel başkanımız varken başkan aradık,eleştiriyi küfürle hakaretle karşıladık ,gittik cemaatlere suç bulduk o ama suçu çalışmadık hakketmedik diyemedik,cemaat bize niye o verecek onuda anlmadım herhengi bir cemaat partinin arka bahçesimi veya partiye devamlı adam yetişdiren bir yermi bunuda çözemedim,çözdüğüm tek şey varsa yapıcı eleştiri ve bütün dini cemaatlerden uzak durmak yoksa işimiz çok zor

Kayıtsız
    Misafir
    Alıntı Serdar ÖZTÜRK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Rahmetli Hocam 4 mısralık bi şiirden sayfalar dolusu ibretlik belgeler çıkarırdı ama biz kitaplar dolusu örnekden kendimize bir mısracık ibreti almayız işimize gelmez,önce kendi benliğimizi arındırmamız gerekiyor ha yüzde bir olmuşuz ha yüzde 9 ha yüzde 99, 1 ken bile bu kadar birbiirimizi harcıyorsak 15 20 olmayı bile düşünmek istemiyorum.Genel başkanımız varken başkan aradık,eleştiriyi küfürle hakaretle karşıladık ,gittik cemaatlere suç bulduk o ama suçu çalışmadık hakketmedik diyemedik,cemaat bize niye o verecek onuda anlmadım herhengi bir cemaat partinin arka bahçesimi veya partiye devamlı adam yetişdiren bir yermi bunuda çözemedim,çözdüğüm tek şey varsa yapıcı eleştiri ve bütün dini cemaatlerden uzak durmak yoksa işimiz çok zor
    Cemeatlar Milli Görüşü kullanarak bu noktaya geldiler. Cemeatlere gereğinden fazla önem verildi.Onlar da bu durumu dünyalık olarak değerlendirdiler. Her cemeat en az 2'ye bölündü, halen devam ediyor ayrılma ve ayrışmaları. Rahmetli hocamızın plan ve proğramı yeniden incelenerek yorum ve tahlil edilerek yola devam edilmelidir.İstişare ve istihare yapılmalı ve ihmal edilmemelidir. Şuursuz kalabalık olmaktansa şuurlu ve inançlı azınlık olmayı tercih ediyorum. Bir lokma ve bir hırka edebiyatı yapanlar ve telkin edenler bugün binlerce insana ve milyonlarca TL servete ve sermayeye yön vermekteler. Kendi içimizde yanlışlıkları ve yamukları görmeliyiz. Şu an en ideal ve temiz kadroyuz. Çünkü hiç bir menfaat beklentimiz yok. Her cemeat kendi menfeatini düşünüyor ve böyle hareket ediyorlar.İslamın ve ümmetin menfaatleri yok sayılıyor. Şeriattan bir taş düşerse müritlerimin tüm virtleri düşer, diyebilecek gerçek ve kamil mürşidin aksine bu mantık , Müslümanların tüm değerleri ayaklar altına alınırken, değil bir taş , şeriatın temelleri bile hoyratça sökülürken, oturdukları postları başında kılları kıpırdamamıştır. Ümmetin yağmalanan değerleri karşısında hissiz ve kaygısız duran bu mantık yaptığı işin adına da ULUL'EMRE İTAAT koymuştu. Başkalarının bize oy vermediği değil de bizim kendi birliğimizi ve dirliğimizi konuşalım. Hocamızın , kafanız ,gözünüz yarılmadan, yara bere içinde mahçup olmadan Milli Görüşe gelin kerameti gerçekleşecektir. Biz kendimizle ilgilenelim. selamlar....

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Yani İSLAM dibe vurdu öylemi?! İLGİNÇ!!!

Şuurlu Gençlik Ekrem GÖK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Jul 2011
    İletiler
    198
    bu konuya en iyi cevabı Erbakan hocamızın sözüyle Deniz kardeşimiz vermiştir..

Giriş
    Fri Jul 2011
    İletiler
    198
    sayın Erbakan hocamız vefaat etmeden önce demiş ki: " oylarımız ilerki vakitlerde yüzde birlere düşecek ancak sakın ha ümitsizlenmeyin, bizler asıl fatihleri o zaman yetiştireceğiz..." şimdi hocamın dediği gerçekleşti.. oylarımız yüzde birlere düştü ancak biz ne yapıyoruz bir suçlu arayıp bütün suçu onun omuzlarını bırakıyoruz.. bizim tam tersine birlik olup hatalarımızı hep birlikte inceliyip çözüm yolları aramalıyız.. hocamızın dediği gibi asıl fatihleri yetiştirmeliyiz..Vesselam..

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    Alıntı deniz ziyade tafarından gönderildi Mesajı Göster
    biz elhamdülillah inançlı insanlarız. Biz inanıyoruz ki allah bize yardım eder. Allah bize yardım ettiği zaman ancak biz galip geliriz kimse bize galip gelemez!!!

( necmeddin erbakan)
    işte olay bu..teşekkürler deniz kardeşim..
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

Alıntı Mehmet DAĞDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    "Diğerleri"nin kazandığı bir seçim daha bitti.

siz ce milli görüş bu seçimde dibe vurdu mu?
    erbakanla birlikte bu iş zaten bitmiştir denebilir mi?
    yoksa batmaya devam mı ediyor?
    dibe varmadan moleküllerine ayrılıp biter mi?

yoksa bu nokta zaferin başlangıcı mıdır?
    bu seçim sonucu teşkilatlarda tahrik noktası olabilir mi?
    teşkilattan yeni bir akıncı lider çıkar mı?
    Milli Görüş TC de faaliyet gösteren bie siyasi hareketten ibarettir diyen varsa bilsinlerki evet dibe vurduk ve çoktan dağılıp gitmemiz gerekiyordu.

Sanırım Mehmet abi bu soruyu sorarak bunu tefekkür etmemizi istemiş.
    "Söylesem tesiri yok, Sussam gönül razı değil..."

Şu an itibariyle ankette son durum % 37.93 le ''Kendi özüne dönerse'' seceneği önde gidiyor. Ben bu durumdan bir şey anlamadım. Yani milli görüş sitesindeki, Milli Görüşçü insanlar, kendi özümüzde olmadığımızı mı düşünüyor? Peki özümüzde olmayan hangi durumu segiledik? Biz Milli Görüş' ten vazgeçmiş değiliz, Siyonizmin de en büyük düşmanı biziz. ''Şimdiki şartlar bunu gösteriyor'', ''böyle olmak zoryndayız'' da demedik, doğru bildiğimiz yolda taviz vermeden yürüyoruz diye düşünüyorum ben.

Bu seçeneği işareyetleyen arkadaşlarımızın bildiği bir şey varsa bize de deseler de biz de aydınlansak.

Giriş
    Fri Jul 2011
    İletiler
    198
    Şu an itibariyle ankette son durum % 37.93 le ''Kendi özüne dönerse'' seceneği önde gidiyor. Ben bu durumdan bir şey anlamadım. Yani milli görüş sitesindeki, Milli Görüşçü insanlar, kendi özümüzde olmadığımızı mı düşünüyor? Peki özümüzde olmayan hangi durumu segiledik? Biz Milli Görüş' ten vazgeçmiş değiliz, Siyonizmin de en büyük düşmanı biziz. ''Şimdiki şartlar bunu gösteriyor'', ''böyle olmak zoryndayız'' da demedik, doğru bildiğimiz yolda taviz vermeden yürüyoruz diye düşünüyorum ben.

Bu seçeneği işareyetleyen arkadaşlarımızın bildiği bir şey varsa bize de deseler de biz de aydınlansak.

tabiki yolumuzdan hiç sapmadan ayrılmadan ilerliyoruz ama yavaş ilerliyoruz eskisi gibi koşmuyoruz, eskisi gibi çok çalışmıyoruz, gayretle, heyecanla çalışmıyoruz..
    "Genç inançları uğruna fedakarlık yapabilendir." Necmettin ERBAKAN
    bu fedakarlıkları arttırmalıyız çünkü bizim özümüz öyle..Vesselam...

Giriş
    Fri Jul 2011
    İletiler
    198
    tabiki de yolumuzdan zerre miktarda ayrılmadık, dimdirek ilerliyoruz ancak çok yavaş ilerliyoruz. eskisi gibi koşmuyoruz, eskiden olduğu gibi işlerimizi heyecan ve coşku ile yapmıyoruz, bizim özümüzde heyecan ve coşku var.. genç inançları uğruna fedakarlık yapabilendir dedi Erbakan hocamız ve biz bu fedakarlığı arttırarak eski coşkumaza eski heyecanımıza yani eski özümüze dönebiliriz..Vesselam...

Erbakanist Esra MERTKAYA kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Apr 2008
    İletiler
    180

Deniz bu millet özünü kaybettiği için bu halde değil mi canım?Ama üzülmeye gerek yok er yada geç özüne donecektir.Tıpkı oylamada seçtiğim seçenekte olduğu gibi.Selam ve dua ile.
    Allah'ım sen bizi başımızdaki deccallardan kurtar.(amin)

Selimoğlu
    Misafir
    ............................................................

Hayır hiçte öyle değil..Dibe vuran sadece sizin partiniz!!

Giriş
    Fri Jul 2011
    İletiler
    198
    Alıntı Selimoğlu tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ............................................................

Hayır hiçte öyle değil..Dibe vuran sadece sizin partiniz!!

selimoğlu söylesene bana bizden başka, bizim partimizden başka islamı önemseyen varsayan kurallarını dikkate alan parti var mı ???

Selimoğlu
    Misafir
    Ekrem kardeşim, İslam sadece bir partinin, bir grubun, bir zümrenin hatta ve hatta bir milletin veya kavmin tekelinde veya inhisarında değildir..Bunu anlatmak istiyoruz.

Objektif ve akademik bir bakış , İslamın partiler üstü olduğunu, meselenin bu kadar basit ve dar olmadığını görecektir.

''Bizim partimiz'' diye söze başlarsanız, İslamın âlemşümul karakterini yıkar ve ''İslam kardeşliğinide'' asla tesis edemezsiniz..Şimdiye kadar olduğu gibi!

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    Ekrem kardeşim, İslam sadece bir partinin, bir grubun, bir zümrenin hatta ve hatta bir milletin veya kavmin tekelinde veya inhisarında değildir..Bunu anlatmak istiyoruz.

Objektif ve akademik bir bakış , İslamın partiler üstü olduğunu, meselenin bu kadar basit ve dar olmadığını görecektir.

''Bizim partimiz'' diye söze başlarsanız, İslamın âlemşümul karakterini yıkar ve ''İslam kardeşliğinide'' asla tesis edemezsiniz..Şimdiye kadar olduğu gibi!
    ne islam dibe vurdu nede islamın türkiyedeki temsilcisi olan milligörüş...dibe vuran insanoglunun cihad ruhudur.canavarlaşan nefsi arzulara gem vuramayan beyinlerdir
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

Giriş
    Fri Jul 2011
    İletiler
    198

selimoğlu agabeyim madem kardeşim dedin bende abi diyim.. biz islam dini millli görüşü özleştirmiyoruz zaten.. bizim daha önce partilerimiz kapatıldı..biz hiç bir zaman islam dini bitmiştir haşa dedik mi demedik ama şimdi ıslamın bir temsilcisi bulunmamakta ister bi parti olsun ister grup olsun.. sadece milli görüş var.. şimdi milli görüşünde tek temsilcisi saadet partisi olduğuna göre ve saadet partisinin oylarının düştüğüne göre insanlarımız bir şekilde kandırılıyor veya oy vermek için mecbur bırakılıyor.. insanlar işinden olmamak için mecbur iktidar partisine oy veriyo çünkü öyle korkutmuşlar yani milletimizi öyle bi şarj etmişler ki herkez bugünün peşinde.. ben buğün ne kadar para kazancam ne yaparsam daha çok para kazanırım düşüncesinde hiç kimse yarın islam dini ne olacak, yarın islam ülkelerinin hali ne duruma gelir, müslüman kardeşlerimizin durumu ne halde diye hiç kimse sormuyo... insanlarımızı para ile korkutmuşlar... milletimiz de eli mahkum bişekilde onlara gidiyor buda islam dinini yavaş yavaş unutuyor, düşünmez hale geliyor... islam dini türk halkının yaşadığı gibi bi din değil yani sana bi cümleyle açıklıyım: " Nefsin altındaki islam ateşini ne kadar yakarsan nefis kendini o kadar belli eder..." Vesselam...
    İman varsa imkan da vardır, milli görüşçü asla vazgeçmez...

+ Konuyu Yanıtla
2 / 1 12 SonSon

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları