+ Konuyu Yanıtla
16 sonuçtan 1 --- 16 arası gösteriliyor

Konu: milletin görüşü değilmiş

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18

milletin görüşü değilmiş

2007 seçimlerinde 820.268 kişiymişiz.
    şimdi 532.725 kişi kalmışız.

kayıp 300.000 kişi. gıyaben cenaze namazı kılmak gerek.

şimdi avunmalıyız, biz elimizden geleni yaptık diye. zafer diye sefer diye avunmalı.

sonra yarım dille -yarın sabah yeniden başlayacağız türküsü tutturalım.

sahi biz bu seçime niye girmiştik?

ıımmm!! hatırladım! -girmiş olmak için! dostlar alışverişte görsün.

haydi! yarın sabah işe merkezefendiden başlayalım. 500.000 kişi gidelim oraya ve -bak hocam biz çalıştık ve burada bu kadar oy topladık diye pişmiş kelle gibi sırıtalım.
    ama boşverin işe oradan başlamayalım... hocam meşguldür şimdi. -rabbin kim? diye soran meleklere elest bezminden başlayarak cevabı anlatıyordur.

en iyisi işe bir kongreyle başlayalım. biz kimiz? ve bu hal neyin nesi? diye soralım kendimize..

yok yok .. kongre mongre de karıştırmayalım şimdi. 2 senedir kongre manyağı olduk zaten.

ya da aslında işe hiç başlamayalım biz. işsiz kalalım. işsiz sayısı 500bin daha artsın da tayyip uğraşsın biraz...

olur mu öyle şey canım.. biz milli görüşçüyüz. durmak bize yakışmaz. yürüyün...

evet yürüyelim.. çarşambaya kadar.. hem orada mahmut hocaya sorarız, hocam o mesajı sen mi çektin diye.
    soralım soralım.. tabi sormak lazım. suçu birine yıkarsak teşkilatların ve genel merkezin tembelliğini gizlemiş oluruz hem. kimbilir belki de geri dönüşte hep beraber türkü söyleriz, aynı yoldan geçmişiz biz, aynı sudan içmişiz biz.

yaa o türküyü önce biz bulduyduk bi kerem! bizden çaldılar. hıh!

ama kardeşim adamların oy grafiği ekranın üstünden fırlayıp gidecek sandım yaw! burgu kule gibi maşşallah!
    bizimkisi mezar taşı gibi küçücüktü.

ya belki de 40 günlük yas ilan etmeliyiz.

bu arada yemin sallayalım! bir tek oy çıksa o benim oyum olacak diye.

aaa! pardon şimdi yazın ortasında boşverin yemini. tutamayız felan yazın ortasında 3 gün oruç çekilmez. kışın ederiz yeminleri.

ya millet şaka bir yana yarın sabah işe nerden başlayacağız? ne diyecez bu millete...

oooooofff offffff! gecenin bi vakti ne edem! nere gidem...

işler yarım yamalak, kurtar bizi kamalak!

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

Sanırım seçim sonucuna göre böyle bir başlık kullanmışsınız eğer kendini milli görüşçü kabul edenler bunu bilmezse seçmene nasıl kabul ettirelim...
    Biz hala milletin görüşüyüz seçim sonucu bizlere daha çok çalışmamız gerektiğini elbette göstermiştir sizin yorumunuz öz eleştiriden uzak suçlayıcı hatta aşağılayıcı, dalga geçer gibi geldi bana. zafer kazanıldığında kendimize pay çıkartırız kaybettiğimizde teşkilatlara yok milli görüşçü önce eleştiriye kendinden başlamalı...
    Bendenizde diyorum ki davamın adının kullanıldığı bir sitede böyle bir yorumdan sonra kalamam. Mehmet Bey hazır bu duygular içerisindeyken sizde davayı terkedin gidenlerde hep kusur aramıyorlarmıydı Bizler seferle yükümlüyüz yardım ve zafer Allah'ındır.Allah onu belirlediği zaman da, çizdiği amacı gerçekleştirmek için, dilediği şekilde gerçekleştirir, dilediği zamanda meydana getirir...

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    sayın keskin,
    şu anda motorlar sıcak. böyle hırıltılı sesler çıkıyor işte. aldırmayın.
    hem ben çalışmaya başladım bile. sabah ilk gördüğüm kişiden oy istedim. bi dahaki seçim için oy sözü aldım. :)
    yani 500.001 kişi olduk.

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

Nasıl hak ediyorsak öyle yönetiliriz ! Başörtüsü örneğini veriyorum ; Başörtüsü serbest değil tam olarak. Demek ki bizim insanımız başörtüsüne gereken saygıyı göstermiyor. Göstermiyor ki başörtüsünü tam halledebilecek bir yönetici gelmiyor başımıza. Sokakta görüyoruz nasıl başörtüsü örtüldüğünü. Bakınız Milli Görüşçüler ! Furkan Suresinin 20. Ayetine. Eğer ben o ayeti duymasaydım hala çok sinirliydim. Şimdi rahatım. Şüphesiz Allah her şeyi bilendir..
    ..Allah katında zafer; akidesini muhafaza edip cihada devam edenlerindir..

كلنا غزة Rabia ŞAHİN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri May 2007
    İletiler
    2,721
    Blogdaki Konular
    2
    milletin ne islamiyet diye nede bi dava derdi var...

ortadaki yılan açıkça dokunmasın kendilere o yeder... herşey çıkar ve dünyalık olmuş...
    "unutmazsan....unutulmazsın..."

Mehmet Abime hak veriyorum ben bu konuda. Her ne kadar kendine has 'sert' üslubu ile yazmış olsa da. Doğruları söylüyor. Saygılar abi.
    ..Allah katında zafer; akidesini muhafaza edip cihada devam edenlerindir..

Alıntı Muhammed İkbal ÜSTÜN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Mehmet Abime hak veriyorum ben bu konuda. Her ne kadar kendine has 'sert' üslubu ile yazmış olsa da. Doğruları söylüyor. Saygılar abi.

Ben mehmet abine hak vermiyorum. Tavanı bilmem ama taban olarak bu davaya gönül vermiş olan kardeşlerimiz yeterince çalıştı diye düşünüyorum. Allah tek tek hepsinden razı olsun. Ama neydersiniz ki medya organları nerden nemalanıyorlarsa artık yeminli bir şekilde bizi görmezden geliyorlar.

Milyonlarca insanı bir araya toplayıp şölenler, anma törenleri, taziyeler vs. düzenleniyor, sokaktaki adam bu çalışmaları görmüyor işte, göstermiyorlar.

Ev ev, kapı kapı gezdi hanımlar bir kişiye daha ulaşabilelim adına. Maddi hiç bir imkan yok, bize yardım edecek tam milli görüşçü sayısı da az, işte bu şartlarda girdik seçime. Akşama kadar 2 parti gösterilen kanallardan başka ne sonuç çıkması beklenebilir ki...

Eksiklikler tabiki vardır ama yine de ben o 500 000 kişiden allah tek tek razı olsun diyorum.

Ben yanlışı, eksikliği insanlarda buluyorum biraz da. Tv ne derse büyülenmiş gibi onu yapıyorlar. Artık ne kadar haykırsanızda, kulaklarının dibine girip söyleseniz de sizi duymuyorlar, inanmıyorlar.

Hocam vefat ettiği zaman 3 gün millet neredeyse milli görüşçü olmuştu. niye.? Çünkü o tv ler var ya o tv ler günah çıkartırcasına sahiplenmişti hocamızı. Yani bunu diyorum Tvler iyi derse iyisiniz, kötü derse'' tu kakasınız'' işte.
    Taşlardan putları ya Rab senin yerine koymuşlar.

Kayıtsız
    Misafir

secim 2011

bu secim gostemıstır ki her 2 kisiden biri recep tayyiperdogan oy vermıstır.recep bey oldugu surece akp birinci parti giderse diger partilerin sansı belki olabilir yada bir ekonomik kriz olmadıgı surece recep bey birinci parti gerisi hikaye..
    tabiki sisirilmis bir ekonomi ile nereye kadar o bellli degil.nede olsa recep beyin borcu degıl pasalar gıbı bu mıllet bu borcu odeyecek recep bey odeyecek degıl.
    sag secmenin agırlıklı oldugu turkiyede recep bey oylrı ustalıkla kendisne yonlendirmekte.chp gelse daha iyimi olur diye oyların cogunu kendisne yonlendirmekte.
    1- buna karsın akp hic mi bisey yapmadı.bu kadar oy nasıl toplandı.bunun bir koluda yaptıkları hizmettir.saglık alanda duble yol yapımında hakknı teslim etmek gerekir.sosyal devlet olarakda uzerine duseni yapmaya calıstı.

2-uretim olarak ne yaptı.tarım ve hayvancılık oldu diyenler. tarıma ve hayvancıgılıgada destek verdiler.ama bu işi ustalıkla yaptılar .bir yandan milleti tuketime ozendirdiler bir yandan tarıma tesvik ettiler millet uretmeyi sevmedi tarıma ve hayvancılıgı bıraktılar.ama halka kardesim sana destek oldum sen tarıma ve hayvancılıga yonelmedin.halkta onlar bunu bize destek oldular ama biz uretmeyi sevmiyoruz rahatı seviyoruz zahnete ne gerek.
    buda akp nin bir artısı.tarım ve hayvancılıkla ugrasanlarda zarar etmelerine yine akp ye oy vermiştir.buda baska bir gercek
    3-kurt meselesini cozer gibi yapıp işte size trtşeş actık artık sızın kürt oldugunuzu kabul ediyoruz inkar ve asimilasyon politikalarını degistirdiklerini soylerek oy kazanmıstır.kürtlerin en onmeli sorunu olan kendi dillerinde egıtım yapmalarını egitim dilinin turkce oldugunu soyleyerek farklı bir ustalık ornegi gostermistir.almanyaya gidip turkiye cumhuriyeti vatandaslarına sakın asimile olmayan dilinizde egitim yapın tavsiyelerinde bulunurken
    kürt kardeslerine gelince kendi dilinizde egitim yapamazsanız soylemesi bugun dunyanın her yerine dagılan tc vatandaslrı turkce dılınde egıtım yaparken bunu kurt kardeslerine cok goren bir politika tercihi akp ye yine oy kazandırmıstır.
    4-turkiyedeki butun hakların savunucusu olmaya calısırken yapmamasıda yine akp oy kazandırmıstır.bunu ustalıkla yaptılar.buna ragmen işsizde basortulude kurt de islamcıda alevide gidip oy verdi .buda baska bir gercek

Her zaman unuttuğumuz,gündemimize almaktan dahi korktuğumuz 'öz eleştiri ' mahiyetindeki yazıların,konuşmaların ve tefekkür hallerinin artması ile zafere ulaşma durumumuzun artacağına inananlardanım.Davanın hakikatını karşıt fikirlerin yanlışları üzerine bina etmeyip, adil düzeni,faizsiz ekonomiyi,anti emperyal söylemleri ve manevi değerlerimizi sürekli deklare ederek milletin görüş'ü gerçeğinin sağlamasını yapmış oluruz kanatimce.

Şimdi yapılacak en erdemli davranış Amr bin As'ın (r.a) ordusundaki sahabiler gibi tevbe edip,üzerimize düşen tüm vazifeleri yaptıktan sonra zaferin saatini sabırla beklemek olacaktır..
    Bir Halifemiz olsa ne güzel olurdu!

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    aaaah ah..zaten tüm milligörüşcülerin en iyi yaptıgı şey beklemek...
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

Şuurlu Gençlik Ekrem GÖK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Jul 2011
    İletiler
    198
    arkadaşlar öncelikle şunu söylemek isterim ki halkın çoğunluğu özelliklede esnafların en çok söylediği şey ya arkadaş biz de isteriz saadet partisinin birinci parti gelmesini, bizim de gönlümüz saadetle birlikte durum ortada ben saadet partisini oy versem oyum boşuna gider chp iktidar olur korkusu var ama eminim ki şu anda akpnin yaptığını chp yapsa halk şu anda isyan etmişti ama tayyip ole bi şekilde yapıyor ki halk ya arkadaş bu adam namazında niyazında hanımı da başörtülü bu adam bunu yapıorsa doğrudur diyor..zaten iktidar partisi ile muhalefet partisinin asıl amacı budur.. ikiside birbirini gündemde tutuyor.. medya zaten o oyunun içinde... milletin gözüne hep bu iki üç partiyi sokuyorlar yani.. ama Erbakan hocam yıllardır bize akp ile chpnin ne farkı var yav ikiside imfci ikiside amerikancı ikisi de israilci demiştir.. ama bu millet her zaman ki gibi illa kafasını gözünü yardıktan sonra hocamın sözüne gelecektir.. ancak biz istiyoruz ki bu öze dönüş bu kadar uzun sürmesin... Vesselam..

abi milletin görüşü değişmiş. bizim bi daha değiştirmemiz lazım. :)
    Gelecek, yorgun insanların değil, Rahatlarına kıyabilenlerindir.

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    Alıntı Mustafa DOĞAN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    abi milletin görüşü değişmiş. bizim bi daha değiştirmemiz lazım. :)

milletimi ? :):):)
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

Giriş
    Fri Jul 2011
    İletiler
    198
    kendi görüşümüzü değiştirmeyeceğimize göre mlletin görüşünü inş.

Gözün kör olsun köroğlu

Kadının biri çeşmeden su dolduruyormuş. Testisi bir taşa değmiş ve kırılmış. Kadın gayri ihtiyari, ağzına gelen cümleyi söylemiş:

--Köroğlu gözün kör olsun. Testimi kırdın.

O sırada da Köroğlu çeşmede atını suluyormuş. Kadının bu sözünü duyunca sormuş:

--Hatun, sen Köroğlu nu tanıyor musun, ondan ne zarar gördün?

Kadın; Hayır, tanımıyorum, bir zararını da görmedim. deyince tekrar sormuş:

--Tanımıyorsun da neden gözün kör olsun diyorsun?

Kadın demiş ki:

--Herkes öyle söylüyor! Ben de söylüyorum.

Şimdi bu hikayecikten yola çıkarak milletimizde aynı durumda olduğunu düşünüyorum. Kulaktan dolma, aslı astarı olmayan haberlere itibar etmese, her şey daha güzel olacak kanaatimce. Ama tabi milletimiz bu teyzecik kadar masum değil. İnsanımız birazcık gözünü açsa, karını zararını iyi hesap etse '' milletin Görüşü'' olacağız ama, kem görüşlere itibar etmemeleri şartıyla.
    Taşlardan putları ya Rab senin yerine koymuşlar.

Giriş
    Fri Jul 2011
    İletiler
    198
    haklısınız deniz hanım milletimiz insanları yorumlarken kendi düşüncesinden ziyade milletin çoğunluğunun ne dediğine bakıyor.. bu yüzden de nice gencimiz nice büyüklerimiz heba oluyo...
    İman varsa imkan da vardır, milli görüşçü asla vazgeçmez...

+ Konuyu Yanıtla

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları