+ Konuyu Yanıtla
8 sonuçtan 1 --- 8 arası gösteriliyor

Konu: Seçim 2011 yorumum

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5

Seçim 2011 yorumum

Nitekim Saadet partisi olarak tam bir seçim yenilgisi tadıyoruz.

Sayılarla ölçülmeyen aşkımız var ama aşk başka çalışma başka.

Bu sonuçlar gösteriyor ki sefer ile mesulüz diye zaferi hedeflemeyenler, seferde de yan gelip yattılar. Bu sonuçlara göre en üstten en alta herkez kendini sorgulamalı ve bu hezimetin ( seferdeki gevşekliğin) sorumluları tespit edilmelidir.

Kaybolan eksilen inançlar yenilenmeli ve yenilenmiş olarak hakkıyla sefere çıkanlar bu yolda yürüyenlerin önüne geçmelidir.

Kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın...

Tevfik YAZICILAR
    12 Haziran 2011
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

Müdürüm kendimden örnek vererek söylüyorum ki ;kolumuzun altında video ve kasetlerle ev ev dolaşarak yaptığımız çalışmalardaki o ruhu yakalamadıkça rakamsal başarıyı yakalamamız zor görünüyor,yaşadığımız bölünmelerle güç kaybettiğimiz iddiası bana hiçbir zaman gerçekçi gelmedi,Allah ondan razı olsun ;babamdan bildiğim olaylar var;yaz kış,maddi külfet vs.. dinlemeden her hafta sonu sorumlu olduğu ilçeye aksatmadan haftalık toplantılar için giderdi,partilerimizin kapatılması bile bu gidişleri engelleyecek bir mazeret sayılmazdı,
    zafer için örnekmi istiyorsunuz; eski seçimlerde kazandığımız zamanlarda da kaybettiğimiz zamanlarda da bizi kucaklayan sarıklı nur yüzlü dedelerimizin gözlerindeki o ışıltılı bakış bile benim için zaferdir,,her zamanki gibi ,yarın sabahtan itibaren vazifemize devam,ama bu sefer Allah şevkimizi arttırsın duasını eksik etmeden başlıyalım..
    Şehadeti İstemek Güzelde Önce Şehit Gibi Yaşamayı Öğrenmek Gerek..

Ben de diyorum ki ; Hiç bir partinin seçmeni bizim kadar ne çalışıyor, ne de partisine destek veriyor. Bizler hiç bir yerden maddi-manevi destek almadan elimizden geldiğince, gücümüz yettiğince çalıştık, ama halk her şeyi tv den takip ettiği için bizim sesimizi duymuyor. Yine ben diyorum ki bu büyük tv kanalları bizi göstermedikleri sürece kimsenin ne bizden, ne yaptıklarımızdan haberi oluyor.

Zaten herkesin de malumudur ki gösterdikleri zaman da karalamadan, iftiradan başka bir şey göstermiyorlar, istediklerini vezir, istediklerini rezil ediyorlar. insanlar da sorgulamadan, araştırmadan gördüklerine inanıyor.

Hal böyle olunca bize % 1 lerle yetinmek kalıyor.

Allah azımızı çok etsin, ne diyelim, üzgünüz.
    Taşlardan putları ya Rab senin yerine koymuşlar.

Deniz Ablaya kesinlikle katılıyorum. Örneğin biz köylere giderdik seçim çalışmalarımızda. Köyde ne kadar konuşsak değişen bir şey yok. Her köyün kahvehanesinde bir televizyon. Ve herkes oradan gördüğüne inanıyor. Oradan gördüğü ile hareket ediyor. Adayımız ne kadar konuşsa boş gibi geldi bana. Elbette Allah indinde boş değil. Ama köydeki Ahmet Efendi'nin kulağına girmiyor. Sadece televizyonda gördüğüne inanıyor. Eee medya da batının elinde olunca , iktidar işbirlikçilere kalıyor. Gelelim bizim çalışmalarımıza. Benim bulunduğum il bence güzel çalıştı. Özellikle yanımda gördüğüm kardeşlerim gece gündüz demedi. Benim yaşıtlarım. Mesela miting için bayraklar bir aksilik sebebi ile çok uygunsuz vaziyette geldiler burada belirtmek istemiyorum. Ama biz 10.000 adet bayrağı tek tek zımbaladık. 3 gece eve gitmeyen kardeşlerimi bilirim ben. Fakat sonuç mu ? Çok da önemli değil aslında. %1 almışız , %50 almışız. Pek önemli değil. Çünkü ' Biz seferden sorumluyuz , zaferden değil ' . Haa siz zaferden sorumluysanız bilemem..
    ..Allah katında zafer; akidesini muhafaza edip cihada devam edenlerindir..

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    Meclis Dışı Ana Muhalefet

Artık yeni bir siyasi kavramımız var. Meclis Dışı Ana Muhalefet görevi. Saadet Partisi Genel Başkanımız Mustafa KAMALAK'ın önündeki kağıttan okuyarak yaptığı seçim değerlendirmesinde türedi bu kavram. Ne de olsa 4. parti olduk değil mi...

Tevfik YAZICILAR
    13 Haziran 2011
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    kendimi aşıyorum ve diyorumki ;
    1.milli görüşcüyüm deyip akp yi destekleyenlerin.....
    2.sandık müşahidim olup bulundugu sandıkda 0 oy çıkanın....
    3.teşkilat mensubu olup çalışmalara mazeretli mazeretsız gelmeyip sonrada karı gibi aglyanların.....
    4.genel merkezde onur kibir yapıp çalışmalara katılmayıp genel başkanı yalnız bırakanların...
    5.seçimin yükünü sadece kadınlarımıza bırakıp,teşkilatta çay içerek vakit geçirenlerin...
    6.iki ay boyunca miting ve tv lerde sadece '''yollar bizim arabalar yabancı''demekten başka laf edemeyen başkanımızın...
    7.kabiliyeti oldugu halde yapabilecegini yapmayanların....
    8.davasını çok iyi bildigi halde üç beş kişi bir araya toplandıgında çıkarını düşünerek susanların....
    9.susması gerektlgi halde dır dırdır konuşanların...
    10.teşkilat çalışanlarını duradan eleştirdigi halde kendisi bir türlü ortalarda gözükmeyenlerin...
    11.tarikat şeyhi olupda milligörüşü bildigi halde işbirlikcileri destekleyen zavallıların...
    12.işbirlikci şeyhlere itaate devam eden tüm müriderin...
    .......................HEPSİNDEN HUZURU İLAHİDE DAVACIYIM...HAKKIMI HELAL ETMİYORUM...
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

OTORITER Cengiz SARIALTIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri May 2006
    İletiler
    88
    öncelikle her Mücahid kardeşlerimin ve Mücahide bacılarımın CiHADI mübarek olsun.
    Rabbim Çalışmalarını kabul eylesin,dileklerimle başlıyorum klavyemi tıklamaya.

zafer inananlarındır destürüne tam sığınmamız gerektiği noktadayız,
    bizler yeterince inanmadık demek istemiyorum,
    UHUD daki okcuları düşünelim,Efendimiz (A.S.) üzerine basarak söylemelerine rağmen okcular
    görevlerini yeterince ciddiye almadıklarından UHUDU kayb etmiş görünsekde herbirimiz imtihan ediliyoruz,

evet YEMiNLERiMiZi yineleyerek ve yenileyerek ALLAH c.c. RIZASINI kazanabilmek için var gücümüzle
    ayağa kalkıp üzerimizdeki '' TOZ ve TOPRAĞI'' silkelercesine üzerimizdeki ''Uyuşukluğu ve Gevşekliği silkelemeliyiz..

herkez üzerine düşeni anlayabilmiş olması temennisi ile ''YA ALLAH YA BiSMiLLAH''

NE MUTLU Bizlere, Uğruna ölebileceğimiz, Şehadet şerbetini içebileceğimiz
    bir DAVAMIZ var elhamdulillah...

düşünsenize bir,
    Rabbim VAAD eddiği NURU tamamlamış olduğu bir dönemde doğup yaşasaydık
    bunların hepsinden mahrum kalırdık...

Halimize şükredelim,

benim 1 oyum = 100% eder bana göre...
    oyumuda SAADET PARTiSiNE verdiğime göre...
    SAADET PARTiSi 100% OY almıştır elhamdulillah...

vesselam
    OTORITER
    Otoriter
    " ALTIN GiBi PARILDAMAZSAN ,
    DEMiR GiBi PASLANIRSIN "

benim 1 oyum = 100% eder bana göre...
    oyumuda SAADET PARTiSiNE verdiğime göre...
    SAADET PARTiSi 100% OY almıştır elhamdulillah

EYVALLAH
    ATASINI TANIMAYAN İT PEŞİNDE GEZER

+ Konuyu Yanıtla

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları