+ Konuyu Yanıtla
1 sonuçtan 1 --- 1 arası gösteriliyor

Konu: Siyonizmin En Büyük Düşmanı / Erbakan Anıları 03

 1. #1
  _ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
  Giriş
  Thu May 2006
  Konum
  İstanbul
  İletiler
  8,620
  Blogdaki Konular
  5

  Siyonizmin En Büyük Düşmanı / Erbakan Anıları 03  Siyonizmin En Büyük Düşmanı / Erbakan Anıları 03

  Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN misafirlerini Altınoluk'ta karşılamakta ve onlarla burada sohbetler etmekteydi.

  Yaz aylarında adeta toplanma yeri haline gelen Altınoluktaki yazlığa yurtiçinden gelen misafirler kadar yurtdışından misafirlerde gelmekteydi. Dünyanın dörtbir yanından gelen devlet adamları, ilim adamları, din adamları burada merhum Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN ile sohbetler etmekte görüş ve fikirlerini belirtmekte ve Hocamızı dinlemekteydi.

  Yine böyle bir günde üstdüzey birçok yetkilinin Hocamızı ilgiyle dinlediğini gören ve o esnada misafirlerin ikram tabaklarını taşımakta olan Fatih AKGÜN sohbeti merak eder. Elindeki tabakları masaya bıraktıktan sonra Hocamızın sözlerine kulak kabartır.

  Fatih AKGÜN o gün şahit olduklarını şöyle ifade ediyor. " O gün Erbakan Hocamız bir teşkilat mensubumuza, bir mahalle başkanına, bir ilçe yönetim kurulu üyesine kısacası bizlere ne anlatıyorsa onlara da onu anlatıyordu. Erbakan Hocamız , dünyanın Siyonizm’den kurtulması için nasıl ki Siyonizm’in detaylı bir şekilde bilinmesi gerektiğini bizlere yıllarca anlattıysa orada bulunan o etkili ve yetkili yabancı misafirlerde aynı sözlerle hitap ediyor ve onları da uyarıyordu.

  Anlaşılan o ki O'nun en büyük düşmanı Siyonizm'di. Bu anıyı Saadet Partisi İstanbul Gençlik Kolları Genel Merkez Sorumlusu Fatih AKGÜN'den dinledim.  Tevfik YAZICILAR
  16 Mayıs 2011
  http://www.altsayfa.com/siyaset/727-...-buyuk-dusmani
  Düzenlendi: Tevfik YAZICILAR 17-05-2011 19:35
  Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

+ Konuyu Yanıtla

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları

 • You may not post new threads
 • You may post replies
 • You may not post attachments
 • You may edit your posts
 •