Saadet Partisi İl Kadın Kollarının Genişletilmiş İl Divan toplantısı ve Bölge toplantısı Saadet Partisi İl binası konferans salonunda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Toplantıya Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşenur TEKDAL ve GİK Üyesi Elif ERBAKAN, katıldı.

Saadet Partisi İl Başkanlığı konferans salonunda gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşenur TEKDAL, saadet partisinin milli görüşün tek zihniyet adresi olduğunu söyleyerek, saadet partisinin özünde şefkat, merhamet vardır dedi…

Saadet Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşenur TEKDAL’ dan sonra kürsüye çıkan Saadet Partisi GİK Üyesi Elif ERBAKAN ise, “birbiri ile hiç anlaşamayan Avrupa Ülkeleri Müslümanlara karşı bir zülüm söz konusu olduğunda hemen birbiriyle anlaşarak bir haçlı seferi başlatıyorlar” dedi...

Elif ERBAKAN, son birkaç aydır Ortadoğu ülkelerinde oynanan oyunların tesadüfi olmadığını söyledi…

Saadet Partisi GİK Üyesi Elif ERBAKAN, “Yahudiler Müslüman ülkelerinde öyle oyunlar oynuyorlar ki kendileri hiç bir şey yapmadan Müslüman’ı Müslüman’a öldürtüyor” ifadesini kullandı.

Türkiye’deki işsizlik rakamlarına da değinen Elif ERBAKAN, 2002 yılında resmi işsiz sayısı 2 milyonken, AK Partinin 9 yıllık tek iktidarı döneminde resmi işsizlik sayısı 5 milyon olmuştur dedi.

Yapılan konuşmanın ardından Anadolu Gençliği tarafından Elif ERBAKAN’ a çiçek hediye edildi...