+ Konuyu Yanıtla
3 / 3 İlkİlk 123
47 sonuçtan 41 --- 47 arası gösteriliyor

Konu: Yüksek istişareden taleplerim

Kayıtsız
    Misafir

dağdelenin hadsizliğine alıştık...

dağdeelenin amacı ne milli görüş ,ne parti n ede dava...

reting avcıları gibi oltaya yutulacak cinsten yem koymuş...

sitesine çalışıp fedakalrlık yapmak yerine rankını artırmak amacıyla sansasyonel konuları bilincli olarak açıyor...

danışıklı konu bunlar..

hesap gününe imanıma hamdolsun.

cennetmekanerbakan
    Misafir

ittifak görüşmeleri faydalı oldu..

ittifak tartışmaları ve ihtimali olmasaydı saadet partisi olarak onlarca gün gündemde bu kadar yer alabileceğimizi düşünebiliyor muydunuz ? bu medya bize sırf söylemlerimizden dolayı asla yer vermez, unutmayın! sonuçta öyle ya da böyle partimiz sesini daha çok duyulur olmuştur, vesselam..

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Tevfik Yazıcılara şunu sormak istiyorum. Bu itifak işini hoca başlatmadı mı? Hoca başlatınca iyi, başkaları devam ettirince kötü mü oluyor? Kaldı ki ittifaksız seçimlere giren saadet partisi 10 yıldır yüzde 5 sınırından daha yüksek bir sınıra mı ulaştı? Yok hoca olsaymış ittifakı lehimize yönetecekmiş. Şimdi lehimize değilmi saadet çatısı altında yapılacak her ittifak lehimizedir ve saadet yönetimi zaten bir ittifak olacaksa saadet çatısında olacağını yüz ere söylediler.
    Adı belli olmayan kişiye şunu söylemek istiyorum. Hocamızın başlattığı ve yürüttüğü ittifak ile gerçekleştirilmek istenen ittifak arasında hiç bir yakınlık yoktu. Hocamızın başlattığı ittifak başında hocamız olduğundan iyi, sürdürülen ve başarılamayan ittifak çalışmaları milli görüş çizgisinden saptığı için kötüdür. Yüzdelik hesaplar peşinde koşanlar 10 yıldır % 5 i aşmamakla yakınır durur da, seçimlerde üç kişiye daha oy attırmak için çalışmaz...

Son sözü genel başkanımız KAMALAK söyledi ve Şevket KAZAN tarafından yürütülmek istenen ittifaka dur diyerek tek başımıza seçime gireceğimizi açıkladı...

Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Tevfik bey bu ittifakı Erbakan hocamız istememişmiydi yani??
    Bence sizin itaatsiz tavırlarınız çok yanlış.
    Genel merkezi toplum önünde değil teşkilat bünyesinde eleştirmek olası fitnelerin önüne geçmek olurdu.
    Ama bakıyorum sizler maalesef bu şuurda bir teşkilatçı yapıya henüz ulaşamamışsınız.
    Acep Mehmet Dağdelen Allah dostlarına ettiği küfürlerinden geri döndümü?
    Bakın adı gizli bir sapık dadanmış konuya. Toplum önünde gerçekleşen ittifak çalışmalarına muhalif çıkışları eleştirmek için hemen fitne yaftasını avuçlarına alıp koşan bir sapık hemde. Lütfen partimiz üç kuruşluk adamların tatmin olması için ucuz ittifak arayışları içinde debelenenlere iletin teşkilat bünyesinde konuşmaları çarşaf çarşaf basında demeç vermemeleri gerektiğini.

Adı gizli sapık bu arada sana birşey söyleyeyim mi ; Sapkın ve ahlaksız hikayeleri yazan, Allah'a iftira eden tüm bilgilerin sahiplerine aynen Mehmet DAGDELEN gibi küfrediyorum. Allah Dostlarına senin gibi iftira edenleri de ayırmıyorum. Ya sen Allah Dostu nasıl olur bilmiyorsun yada burada kime neden küfredildiğini bilmeden yalnızca iftira etmek için yazıyorsun. allah seni ıslah etsin...

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    İttifak yokmuş artık mehmed dağdelen çalışıp saadet partisine barajı atlatsın.
    Elhamdülillah.. Biz çalışacağız ve barajı atlayacağız inşallah. Geride kalanlar, çalışmayanlar, barajlarında boğulanlar düşünsün..

Kayıtsız
    Misafir

ittifak hikayesi bitmiştir.

artık çalışmaktan başka yapacak işimiz yoktur. var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    Alıntı ibrahim DEMİRCİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    bende susmanızı talep ediyorum..en azından seçim sonuna kadar..
    Alıntı Mehmet DAĞDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    niye ki?

bir seçim daha kaybetme lüksümüz var mıdır ki? zaman ve meydan o kadar geniş mi? müslüman türk halkının meclisinde, uçuruma sürüklenen ortadoğu müslüman halkları için çalışan partile mi var yoksa?

adamlar 1 ay içinde mısır ve tunusta rejim değiştirdi de biz bir genel başkan değiştirip meclise girmeyi başaramayacak kadar beceriksiz miyiz ki?

şimdi ben burada hakaret etmişim ya! sana benim işittiğim hakaretlerden bahsedeyim... hatta hepsine gerek yok, geçen gün fikri akp ilesaadet partisi arasında gidip gelen bir saadet partili kardeşimize -kamalak'ı başbakan yapmaya hazırmısın dedim. kardeşimiz - ...tirsin ordan. önüne gelen başbakan olmaya kalkıyor, dedi.
    tabi bu tür hakaretlere kulak tıkayanlar benim serzenişimi hakaret görüyor, ayrı..

böylesine hantal bir yapı ile seçime girmeye hevesliyiz ya! ALLAHın adaletini unutuyoruz. ALLAH müslümana değil, çalışana vereceğini vaadediyor.
    geçen pazar gün karamolla geldi sakarya'ya. bir divan toplantısı, bir açılış.. bir kaç ajite hikaye anlatıp çekti gitti. oysa kazandığımız yıllarda olsa o divan toplantısı yapılır, o açılış yapılır, üstüne bir ilçe ziyareti, üstüne bir köy ziyareti ve zaman yeterse bir de ev ziyareti yapılır öyle gidilirdi. ama hantallık ve bürokratik rehavet öyle bir çökmüş ki...

düşünüyorum da bu seçimi, ilçemi iki haftada iki kez tarayan MHP ve AKP kazanmazsa ALLAH adil değil demektir.

diyorsun ki seçim sonuna kadar... sen seçimimi yapmışızsın ağam! kaybetmeyi seçmişsin.
    hata etmişiz ne de olsa milligörüş milletin görüşüdür diye kendimizi kandırmış ve kör teslimiyetcilerden olarak aslında davamıza zarar vermişiz..gik de yik de hikaye
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

+ Konuyu Yanıtla
3 / 3 İlkİlk 123

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları