+ Konuyu Yanıtla
3 / 2 İlkİlk 123 SonSon
47 sonuçtan 21 --- 40 arası gösteriliyor

Konu: Yüksek istişareden taleplerim

Kayıtsız
    Misafir
    dağdelen her zamanki gibi önceden uyarmış. Helal olsun DAĞDELEN'e. kınayanların kınamasından korkmadan gerçekleri ifade edebilmene hayranım. Daha önce de Numan Kurtulmuş fitnesini böylece önceden haber vermişti. Şimdi de yeni bir fitneyi ortaya koydu.

Yazdıklarına karşı olanların ortaya koydukları nedenleri görünce haklılığı bir kez daha ortaya çıkıyor dağdelenin. ittifakla biryerleri kazanıp milletvekili olma peşindeki üç beş sözde milli görüşcüden allah bizleri korusun inşallah.

son olarak ne mutlu dağdelen gibi düşünenlere. teşekkür ederiz dağdelen.,

Sakarya Saadet Partisi teşkilatı.

Kayıtsız
    Misafir
    maaşallah teşkilatların kavgasımı var şimdide?
    herkes yorumlarını yapıyor sonra teşkilatlarını
    mehmet dağdelene katılmıyoruz ve tevfik yazıcılarıda milli görüşü sitemizi biryerlere getirme çabasına lafımız yok ama mehmet dağdelen gibi bu davaya zarar veren birisini bu kadar kollaması kabul edilir birşey değil
    Erbakan hocamızın kararlarına karşı çıkan bu yazıyı ve destek verenleri Erbakan hocamıza itaatini bozmayan bir milli görüşçü olarak protesto ediyorum

ERBAKAN HOCAMIZA İTAATİNİ BOZMAYAN TEŞKİLAT

AYYILDIZ
    Misafir
    Erbakan hocanin bu Dünya da görevi bitti. Sakin hocam bizi mezar dan da yönetir demeyin.

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    bu konunun acilen kaldırılmasını istiyorum....yüksek istişareden talep varsa gidilir söylenir..mehmet dagdelen ne yapmaya çalışıyorsun sen...biliyorumki istişare kurulunun hepsiyle istedigin zaman görüşebiliyorsun...peki neden aramıyor yada gidip görüşmüyorsun...yoksa sendemi bilmeden birilerine hizmet ediyorsun...uyarıları dinlemiyorsun...aklını başına al..sevdigimiz saydıgımız bir kardeşimizsin..fitneyi uyandırma...haklı oldugun davanda haksız konuma düşüyorsun..yeter artık..
    Amacın üzüm yemekten öteye gidiyor haberin ola...
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

İttifak görüşmeleri rezalete dönüşmeden bu teşkilatın ittifaka ihtiyaç olmadan çalışarak alacağı oyların daha verimli olacağını dile getiren DAĞDELEN'i tebrik ederiz. Tercümanımız oldunuz.
    "Ölüm Ne Yatakta Ne Sokakta İsterim ki En Kutlu Bir Eylemde Bulsun..."
    Metin Yüksel

Erbakanist Esra MERTKAYA kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Apr 2008
    İletiler
    180
    Sayın Dağdelen'in ittifak konusundaki uyarılarına bende katılıyorum.Ama kimse boşuna tartışmaya girmesin.Milli görüş davasının temsilcileri ile kimse ittifak kurmaz.Nerde oyle yürekli insanlar.Onlar daha milli görüşü anlayamamişken ne ittifaki.Onlar milli görüşten ikiyüz asır gerideler.Önce bize bi yetişsinler ondan sonra düşünürüz ittifaki.
    Allah'ım sen bizi başımızdaki deccallardan kurtar.(amin)

Bu numanist hareketlerle nereye varılırki.Yazık size Dağdelen ve ekibi...

Kayıtsız
    Misafir

ittifak olmuyormuş

Bugün duyduğuma göre ittifak olmuyormuş. Şimdi göreceğiz itt,fak olmadan canla başla çalışıp itt,fak kadar oy alırız diyenleri. Özellikle ibrahim dağdelenin mahallesinde kaç oy çıktığını görmek isterim.

Bu söylediklerini veya isteklerini önce bu portal için uygulasana!!!
    örnegin;senin bu portalda yönetimde olmandan rahatsız oluyorum.
    Partide herhangi bir şekilde görev almamana rağmen bu kadar yorum yapman anlamsız geliyor.
    Parti görevinden önce bu dinazorlar gibi tabirler kullanman terbiyenin sınırlarını açık bir şekilde ortaya koyuyor.
    Cihat alanından olmadan uzaktan seyrederek yanlışları görüpte elle müdahale etmeden sadece oturduğun yerden insanların aklını bulandırmandan rahatsız oluyorum.

Kayıtsız
    Misafir
    inşallah bu ittifak saçmalığı olmayacak. Ama keşke dağdelenin de dediği gibi bu saçmalığa dur diyen biz olsaydık. Zeybek gibi bir adamdan posta yiyen bir parti haline düşmeseydik. adamlar resmen basamak yaptı bizi. buna izin veren kazan ve asiltürk ikilisi de bu teşkilatlara hesap vermeli.

yahu bu nasıl bir anlayışki her kafadan ses çıkar olmuş neden seçim ittifakı sonlandırılsınki zararımız mı olur karımızmı önce ona bakmalıyız mecliste temsil edilmemizin neresi zararlı olabilirki ama kendini bir yere koymöak dinlettirmek isteyen insanlar akıllarınca fikir üretmeyemi çalışıyor

Kayıtsız
    Misafir

yer, zaman ve had meselesi.

yukarıda m .dağdelen tarafından açılan yüksek istişareden beklentilerim başlıklı konu yersiz, zamansız ve haddini aşan bir konu olmuş bu zamanda... bu konu ile alakalı ibrahim bakşiş kardeşimin yazdıklarına katılıyorum. ve bu konunun bir an önce kapatılmasını bekliyor ve talep ediyorum. selam ve dua ile... ismail nur.....

Kayıtsız
    Misafir
    Yerinde zamandı ve gerekli bir yazı olmuş.

İttifak ittifak diye Milli Görüşe küfreden adamlarla aynı çatı altında olmak yersiz. hele ki ittifakın oy oranı % 5 i bile bulamayacakken böyle çalışmalara girmek yanlıştır. yazar bu konuda çok haklı uyarılarda bulunmuş. saadet partililerin bakış açısını çok güzel ifade etmiş. böyle rezil ittifaka hayır.

Kayıtsız
    Misafir

Bunlar milli görüşlümü???

bu kadar basit sebeplerle insanlara hakaret etmek istemezük demek ki bu insanlar bizim iftihar ettiğimiz davamızın büyükleridir merhum liderimizin başlatmış olduğu ve sonrasında tekraren teşkilatlarda istişare edilerek sürdürülen bir çalışmaya karşı edebe uymayan eleştiriler getirmek mi milli görüşçülük arkadaşlar yazık gerçekten samimi olarak üzüldüm zira tevafuken gördüğüm bu konu çok üzücü talihsiz bir yazı kaldırılmasından hayır umulur..

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Esselamu aleyküm. yani istanbul il yönetimi Asiltürk ve kazan abilerimizi eleştiriyor öylemi.Hemde aşikare ve toplum içinde..
    Aleykümselam ;
    İstanbul İl Yönetimi adına yapılan bir açıklama yok bildiğim kadarıyla. Ancak ben şahsen bu yazıya katılıyor ve partimizi ittifak adı altında rezil bir duruma düşüren zihniyeti kınıyorum. Aşikar ve toplum içinde yürütülen ittifak çalışmalarına ve bu hale gelmesine neden olanlara karşı aşikar ve toplum içinde cevap yazmanın yerinde olduğunu da düşünüyorum. Kısacası bu rezalete dur diyecek her türlü uyarıya katılıyorum.

Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

Kayıtsız
    Misafir

tevfik yazıcılar

Tevfik Yazıcılara şunu sormak istiyorum. Bu itifak işini hoca başlatmadı mı? Hoca başlatınca iyi, başkaları devam ettirince kötü mü oluyor? Kaldı ki ittifaksız seçimlere giren saadet partisi 10 yıldır yüzde 5 sınırından daha yüksek bir sınıra mı ulaştı? Yok hoca olsaymış ittifakı lehimize yönetecekmiş. Şimdi lehimize değilmi saadet çatısı altında yapılacak her ittifak lehimizedir ve saadet yönetimi zaten bir ittifak olacaksa saadet çatısında olacağını yüz ere söylediler.

Kayıtsız
    Misafir
    Tevfik bey bu ittifakı Erbakan hocamız istememişmiydi yani??
    Bence sizin itaatsiz tavırlarınız çok yanlış.
    Genel merkezi toplum önünde değil teşkilat bünyesinde eleştirmek olası fitnelerin önüne geçmek olurdu.
    Ama bakıyorum sizler maalesef bu şuurda bir teşkilatçı yapıya henüz ulaşamamışsınız.
    Acep Mehmet Dağdelen Allah dostlarına ettiği küfürlerinden geri döndümü?

Kayıtsız
    Misafir
    Öncelikle İttifakın gerekliliğinin altını çizmek istiyorum.

İttifakın faydalı olacağını düşünenlerdenim.Meclise ne kadar çok milli duruşu olan parti girerse milletimiz için o kadar iyi olacağını düşünüyorum.Bu ittifak, tek başına girersek barajı aşamayacağımız anlamına gelmez.

Ancak ittifak sürecini yöneten Şevket Kazan - oğuzhan asiltürkün ve onların uzantısı ekibinin artık partiden tasviye edilmesi gerektiğini düşünüyorum.Aksi takdirde Seçimden sonra muhterem genel başkanımız mustafa kamalak ve dolayısıyla has milli görüşçülerin bu ikili tarafından tasviye edimesi riski ile karşı karşıya kalabiliriz.Mustafa Hocamın samimiyetinden ve ahde vefasından asla şüphem yoktur.Hocamızın has milli görüşçüler tarafından desteklenmesi gerekmektedir.Hele ki böyle bir zamanda onun sonuna kadar arkasında olmak zorundayız.Zira Hocamız NTV ye yaptığı röportajda Mustafa Hocamızı işaret etmişti genel başkanlığa.Erbakan Hocamız basiretli ileri görüşlü biridir.O boşuna Mustafa hocaya partiyi emanet etmedi.Mustafa hocamız ,muhterem erbakan hocamızın bizlere emanetidir.Emanete hıyate mi edecez.Bizim partimiz çelik gibi sağlamdır.Teşkilatımız erbakan hocamızın ne demek istediğini bu sefer anladı.Gereken gerektiği zamanda yapılacaktır.Ancak bunun vakti vardır.Teşkilat partiyi siyonist sabetayist ekibin eline asla terk etmeyecektir .Mustafa hocamızı sonuna kadar destekliyoruz bu böyle biline.Ayrıca Genel başkanımızın seçildiği gün akabinde kendini milli görüş lideri seçtirdiği söylenen oğuzhan asiltürke de zamanı geldiğinde bunun hesabı sorulacaktır.

Akıllı olalım.Bizim de çok konuşacak konumuz var.ancak Şuan konuşmak zamanı değildir. Önümüzde bir seçim süreci var.Enerjimizi milletin kurtuluşuna harcayalım.Bizim işaretimiz ve dayanağımız Allahın ayetleri, peygamberimizin yaşantısı ve hadisleri ve 100 yılın alimi canım efendim erbakan hocamızın tüm konuşmalarıdır.Sizlere tavsiyem bunları bir kenara burakın ve hergün erbakan hocamın konuşmalarını dinnleyin.O sanki bunları bilmiyormuydu.şuan yeri değil bunları konuşmak.Ama inancım o durki vakti saati geldiğinde gereken ne ise has milli görüşçüler ve teşkilatımız tarafından yapılacaktır.Bu teşkilat Mustafa Hocamdan asla vazgeçmeyecektir.

Kayıtsız
    Misafir

Yazık...

'çay sohbetlerinde, edebiyat kürsülerinde (ve internet sitelerinde) kahramanlık satmak kolay'....

Yazık ki ne yazık...

Yüksek istişare kurulu kararları milligörüşportal.com da alınır olmuş...

Yazık ki ne yazık...

Cevap yazan kendine yazık ediyor...

Kayıtsız
    Misafir

ittifak yokmuş

İttifak yokmuş artık mehmed dağdelen çalışıp saadet partisine barajı atlatsın.

+ Konuyu Yanıtla
3 / 2 İlkİlk 123 SonSon

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları