+ Konuyu Yanıtla
3 / 1 123 SonSon
47 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: Yüksek istişareden taleplerim

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18

Yüksek istişareden taleplerim

Anlaşılır seviyede kararlar talep ediyorum...

Aldığınız kararların altına tüm imanımı ve tüm imkanlarımı koyuyorum. Bu yüzden inancımı neye yatırdığımı bilmek istiyorum. Oyun kurucu düzeyde kararlar aldığınızı düşünüyor ve sorgulanmadan itaat edilmesini bekliyorsanız icraacı konumlara getirilenlerin anlaşılabilir ve kabul edilebilir liyakatte olmalarını talep ediyorum.

Yaralıyız, bürokrat değil cerrah talep ediyorum.

Saadet partimizin çok büyük operasyonel stratejilere ihtiyacı olduğu bir seçim arefesindeyiz. Hukukçu Kamalak yerine cerrahi kabiliyet, incelik ve sürate sahip bir genel başkan talep ediyorum.

Seçim ittifakı çalışmalarının iptal edilmesini talep ediyorum.

Olası bir seçim ittifakını lehimize başlatıp, lehimize sürdürüp, lehimize sonlandıracak dikkat ve kabiliyette bir erbakan hocamız yok artık. bizim kazanacağımız oyların yarın ittifak ettiklerimizin hanesine yazılacağına inanıyorum. zira bu tür ittifaklar gerçek tesirini bu seçimde değil bir sonraki seçimde gösterir. işte yüksek istişare bir sonraki seçim için bir metod belirlememişken bu iki seçim arasında ittifakın alacağı oylardan doğacak yükseliş trendini yönetecek manevra kabiliyetimiz yoktur. yıllarca milli görüşten yana olmayan ve "diğerleri" arasında particilik oynayan çevrelerin bizim sırtımızdan kazanmalarına müsahamamız da yoktur.

Dinazorların etkisizleştirilmesini talep ediyorum.

40 yıldır bu davayı sırtlandıktan sonra artık semirmiş, hantallaşmış ve heyecan üretemeyen, bununla da kalmayıp siyaset dinazoru haline gelip teşkilatı pençesinin altına alarak partimizi hareketsizleştiren iki kişinin halli gerekir. Sayın Şevket Kazan ve Sayın Oğuzhan Asiltürk... Bu iki büyüğümüzün bir süredir davayı sırtlanmak bir yana partinin sırtına bir yük, kimi zaman da önünde bir engel olduğu aşikardır. Öyle ki vefaat ettiği güne kadar erbakan hocamızın heyecanından aldığımız pozitif enerji bu iki büyüğümüzün barajları önünde durulup sönmüştür. "Hal" edilmeleri gereklidir. Ama yetmez. Teşkilatlarda Şevket Kazan ve Oğuzhan Asiltürk güdümünde görev yapan kardeşlerimizin de kilit konumlardan uzaklaştırılmalarını talep ediyorum.

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

ben de """""""Seçim ittifakı çalışmalarının iptal edilmesini talep ediyorum."""""""
    Gelecek, yorgun insanların değil, Rahatlarına kıyabilenlerindir.

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    bende susmanızı talep ediyorum..en azından seçim sonuna kadar..
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

Kayıtsız
    Misafir
    Abdullatif ŞENER gibi 10.000 oyu toplamayacak üç kuruş etmeyen adamlarla yapılacak ittifaklar Saadet Partimize bir şey kazandırmayacaktır. mehmet beye katılıyorum. YİK bu sesi duymalıdır.

Kayıtsız
    Misafir

Bu dava da ki herkes üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmalı.

Seçime 2 ay kalmış şu süreçte Milli Görüşçülerin enerjilerini yanlış yöne kanalize ediyorsunuz..İstanbul'u Fethi esnasında Çandarlı yı bahane edip muhasaranın güç kaybetmesine sebep olan yeniçeriler gibisiniz..Fatih gibi olup Fetihten sonra Çandarlı meselesini çözecek basiret sahibi değilsiniz..93 Harbi esnasında Mithat Paşayı bahane edip 2.Abdulhamid Han iktidarının zayıflamasına yol açan neo osmanlıcı figürler gibisiniz..2.Abdulhamid Han gibi kritik dönemi geçirip Mithat meselesini çözme feraseti yok sizde..

Allah size milligörüşportal site hizmeti vermiş, bu dava adına.. bu hizmeti tam yerine getirmek dururken başka görevlere soyunmak sizin yanlışta olduğunuzu gösterir..Portalda türkiye gündemini belirleyen paylaşımlar neden olmaz..?
    Admini olduğunuz www.milligorusportal.com, google da milli görüş yazılınca neden 1. çıkmıyor? Sizin ihmalkarlığınızdan milli görüş araması yapan biri yabancı wikipediaya yöneliyor..Neden ilk sırada siz değilsiniz? Sorgulaması yaptınız mı?
    Yanılmıyorsam siteniz 6-7 yıllık Neden alexa sıralamasında dandik sitelerden geridesiniz?
    http://www.alexa.com/search?q=www.mi...einfo&p=bigtop
    Davamızın müdavimleri kendi öncelikli görevlerini tam anlamıyla yapmadığı için üstüne üstlük diğer dava çalışanlarını,kurumlarını zorda bırakıcı icraatlarda bulundukları için bu dava hak ettiği yere gelemiyor..
    Milli Görüş davası yüksek dağlar gibi dumanlı-fitnelidir..Tarihimizde ki örnekler gibi...Önceki fitneler nasıl çözülmüşse öyle çözülecek..Metod belli..İstişare heyeti seçmek ve seçilmiş heyete ve lidere kesin itaattır..liderin ve istişare heyetinin kararlarını fitnecilere koz verecek şekilde sorgulamak islami tavır değildir..Önceden bu tavrı yapanların şimdi siyonist işbirlikçilerin yandaşı,dilsiz şeytanları olduklarını ibretle görüyoruz..

Kayıtsız
    Misafir

muhammed Ali Ağca

söylediklerinizin bir kısmına katılıyorum. Ama sizin bulunduğunuz hiç bir pozisyon şevket kazan ve oğuzhan asiltürk isimlerine ve kişiliklerine hakaret etme hakkı vermiyor haddinizi bilip öyle konuşun.. Tamam artık yaşlanmış olabilirler ama hocamız onları listesinde görmek istedi. Demekki bir bilgidği var. Tam biat deyip sonra kafanıza göre konuşma kendi kendinize yorumlama yapmak hiç doğru birşey değil...
    SADECE ŞUNU SÖYLÜYORUM SON SÖZ HADDİNİZİ BİLİN.
    Sp İzmit İlçe Gençlik Kolları...

Recep ÖRNEK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Oct 2006
    İletiler
    2,257
    Blogdaki Konular
    5
    abi icerigin %100 dogru olsa bile bu tarz bir uslupla birsey elde edilmez.
    Yapici elestiri yapmak istiyorsak uslubumuzu da ona gore secmek gerekir.
    Son paragrafdaki benzetmede hic şık olmamis(uslup,uslup,uslup)...
    O görevini yaptı ve gitti, peki biz Onsuz ne yapacagiz...

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Allah size milligörüşportal site hizmeti vermiş, bu dava adına.. bu hizmeti tam yerine getirmek dururken başka görevlere soyunmak sizin yanlışta olduğunuzu gösterir.

ayrıca admini olduğunuz milligörüşportlal olarak sizede öncelikli görevlerinizi hatırlatırım: 1- siteniz alexada çok düşük http://www.alexa.com/search?q=millig...einfo&p=bigtop 1 yıllık dandik siteler ilk 100 de iken siz 6-7 yıllıksınız ? 5000 lerdesiniz.. 2- googleda milli görüş aramalarında ilkte olmamanız ve wikipedia sizden önce olması ihmalkarlığınızı gösterir..http://www.google.com.tr/#hl=tr&sour...8aa03be9483d52 3-milli görüşçü görünen gazeteport ,haber 5 ve benzeri sömürücüleri formunuzda belgelerle vs araçlarla deşifre etmelisiniz..6- forumunuzun üye sayısı çok düşük artırmalısınız..milli görüşle ilgili herhangi birgoogleda kelime yazılınca ilklerde çıkmalısınız..yani iyi bir seo yaptırmalısınız..ayrıca mg portalın gelişmesi için bizden ne bekliyorsunuz onuda bildirmelisiniz..peki bunları yapıyormusunuz ? hayır
    Görevlerimizi hatırlattığın için teşekkür ederim.
    1) Sitemiz alexa da 60.000 lere kadar çıkmış ardından forumlar devrinin kapanması ile facebook devri başlamış ve ardından forum altyapımızda meydana gelen saldırılar sonucu yaşanan çökmeler sonucu uzunca süre kapalı kalınca alexa da düşmüştür. İnşallah yeniden ait olacağı yere gelecektir. alexa da türkiye üzerinden değil dünya üzerinden değerlendirme yaparız bizler.

2) googlede uzun yıllar ilk sırayı aldığımız herkes tarafından bilinmektedir. Ancak yaşadığımız yayın kesintisinden sonra yerimizi doldurabilecek kapasidede başka bir forum yada milli görüş hakkında bilgi olmadığı için ilk sırayı wikipedi aldı. ancak merak etmeyin kısa sürede ilk sırayı geri alacağız bu konudaki çalışmalar devam etmektedir.

3) bahsettiğiniz haber sitelerini googlede ararsanız zaten çıkan ilk sayfada portalımızdan o sitelere ait uyarıları görürsünüz. haber 5 gibi siteler hakkıda yeni değil çok uzun zamandır uyarılarımızı yapmaktayız.

4) Forumumuzda üye sayısı takıntımız yok. Çok yüksekte olan üyelerimizi nick kullanımından ad soyad kullanımına geçerken silip attık. ayrıca sitemize üye olmak öyle kolay değildir. ad soyad ve telefon verebilen gerçek kişilerle muhatap oluyoruz. biz bir teşkilat için çalışan kardeşler topluluğuyuz yarın bir gün bir şekilde teşkilatta bir araya geldiğimizde birbirimizi adımızdan tanırız. nicklerle uğraşmayız.

5) Google da milli görüşle ilgili ne arassanız karşınıza portal olarak çıkmak için çalışmaktayız.
    hamdolsun bu konuda çok fazla ilerleme sağladık. ama eksiklerimiz elbette vardır. inşallah katkılarınızla da bunalrı da aşarız.

6) son olarak özellikle bir milli görüşcü ve saaadet partili olarak sizden partimizle ilgili konuları illere ait bölüme girmenizi ve gelecek nesillere parti çalışmalarımız aktaracak olan bu bölümü zenginleştirmenizi rica ederim. lütfen saadet partisinin faaliyellerini http://www.milligorusportal.com/forumdisplay.php?f=95 bu bölümde ait olan yere giriniz. üye olmanız da şart değil bu bölüm için saadet partisi haberi paylaşın yeter.

7) son olarak peki bu söylediklerini yapıyormuyuz; hamdolsun evet. yapıyoruz ve yapacağız inşallah...
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    söylediklerinizin bir kısmına katılıyorum. Ama sizin bulunduğunuz hiç bir pozisyon şevket kazan ve oğuzhan asiltürk isimlerine ve kişiliklerine hakaret etme hakkı vermiyor haddinizi bilip öyle konuşun.. Tamam artık yaşlanmış olabilirler ama hocamız onları listesinde görmek istedi. Demekki bir bilgidği var. Tam biat deyip sonra kafanıza göre konuşma kendi kendinize yorumlama yapmak hiç doğru birşey değil...
    SADECE ŞUNU SÖYLÜYORUM SON SÖZ HADDİNİZİ BİLİN.
    Sp İzmit İlçe Gençlik Kolları...
    Sayın Ali AĞCA kimin pozisyonu Şevket beye Oğuzhan abimize hakaret etme hakkı verebilir ki. Kişileri bizler bu davada pozisyonları ile değerlendirmeyiz. Senin pozisyonun müsait buyur konuş, senin pozisyonun müsait değil sus diyemeyiz. Had bilecekcek yazdıklarımızın da bir haddi olacak. Kimsenin Şevket beye de Oğuzhan abimize de bir hakareti söz konusu değil. Ancak ortada olan bir durum var ve bizler bu durumdan rahatsızız. Biat etmek ile iştişarede söz söylemek arasında fark vardır. Birine biat ettiğinizde her yapılan karşısında susmak vazifesi ile vazifelenmezsiniz. Biatın gereği "kılıçları ile emirel mümminü düzelten sahabe gibi" olmaktır. biatın gereği herkese yarım entari düşerken tam entari giyen müminlerin emiri karşısında soru sormaktır. Lütfen biat gibi kavramların içini boşaltmayalım.

SANA SADECE ŞUNU SÖYLEMEK İSTERİM HAD BİLDİRMEK İSTİYORSAN HADDİNİ BİLECEKSİN.

SAADET PARTİSİ İSTANBUL İL YÖNETİMİ
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    Alıntı ibrahim DEMİRCİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    bende susmanızı talep ediyorum..en azından seçim sonuna kadar..
    niye ki?

bir seçim daha kaybetme lüksümüz var mıdır ki? zaman ve meydan o kadar geniş mi? müslüman türk halkının meclisinde, uçuruma sürüklenen ortadoğu müslüman halkları için çalışan partile mi var yoksa?

adamlar 1 ay içinde mısır ve tunusta rejim değiştirdi de biz bir genel başkan değiştirip meclise girmeyi başaramayacak kadar beceriksiz miyiz ki?

şimdi ben burada hakaret etmişim ya! sana benim işittiğim hakaretlerden bahsedeyim... hatta hepsine gerek yok, geçen gün fikri akp ilesaadet partisi arasında gidip gelen bir saadet partili kardeşimize -kamalak'ı başbakan yapmaya hazırmısın dedim. kardeşimiz - ...tirsin ordan. önüne gelen başbakan olmaya kalkıyor, dedi.
    tabi bu tür hakaretlere kulak tıkayanlar benim serzenişimi hakaret görüyor, ayrı..

böylesine hantal bir yapı ile seçime girmeye hevesliyiz ya! ALLAHın adaletini unutuyoruz. ALLAH müslümana değil, çalışana vereceğini vaadediyor.
    geçen pazar gün karamolla geldi sakarya'ya. bir divan toplantısı, bir açılış.. bir kaç ajite hikaye anlatıp çekti gitti. oysa kazandığımız yıllarda olsa o divan toplantısı yapılır, o açılış yapılır, üstüne bir ilçe ziyareti, üstüne bir köy ziyareti ve zaman yeterse bir de ev ziyareti yapılır öyle gidilirdi. ama hantallık ve bürokratik rehavet öyle bir çökmüş ki...

düşünüyorum da bu seçimi, ilçemi iki haftada iki kez tarayan MHP ve AKP kazanmazsa ALLAH adil değil demektir.

diyorsun ki seçim sonuna kadar... sen seçimimi yapmışızsın ağam! kaybetmeyi seçmişsin.

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

Mehmet bey hislerimize tercüman oldu. Çalışmayan tembelleştirilen ve önüne barajlar konulan bir yapı istemiyoruz. Hele ki ittifak adı altında geleceğimizin satılmasını hiç istemiyoruz. Umarız ankaradaki üç beş kişi mecliste olsun diye bu davanın geleceğine ipotek koydurtmazlar.

Kayıtsız
    Misafir

komik bir istek

Oguzhan asilturk ve sevket kazan beyler gidecekmis ve bunu yik yapacakmis. Cok komik bir istek. Cunku yik in baskani oguzhan asilturk. Ben oguzhan asilturkun gitmesede ortalikta gorunmemesini istiyorum. Ama mustafa kamalak beyden rahatsiz olunmasina sasirdim. Zaten mistafa kamalak beyin secime kadar baskan oldugu soylendi. Yani kemal kilicdaroglubile bu millette rahatsizlik olusturmuyorda kamalak neden olusturuyor. Herkes boyle zirzirlarla secim donemi calismiyor sonrada secimi kaybettik. Kaybedersin tabi. Sanki su ortamda baska birisi olsa farzedelimki mehmed dagdelenin dedigi birisi oldu nolacak. akp yuzde 40 tan yuzde 20yemi dusecek. Ittifak olmasin iyi olmasin yuzde 3u alir oturursun.

TRABZON SAADET
    Misafir

tebrikler

Bizlerin söylemek isteyipte dile getiremediğimiz, dile getirsekde dinletemediğimiz sözleri yazıya döktüğünüz için teşekkür ederiz. Bizim ittifaka ihtiyacımız yoktur. Dişimizi tırnağımıza takar ittifak umuduyla alacağınız oylardan daha fazlasını alırız. Bizlere güvensinler yeter. Biz Milli Görüşcü insanlarız tekeden süt çıkarmayı biliriz. Şevket bey de Oğuzhan beyde böyle gereksiz ittifaklar arayışında dolaşmak yerine saflarda mücadelesini arttırmalı ve bize eski günlerini yaşatmalılar. Bugün görünen durum hoş değil. Biz Saadet Partiliyiz, Abdullatif gibi bu davaya hakaret edip giden Milli Görüşcü olmamakla övünen insanlarla işimiz olmamalı.

Trabzon Saadet Partisi Yönetimi

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    Alıntı Mehmet DAĞDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    niye ki?

bir seçim daha kaybetme lüksümüz var mıdır ki? zaman ve meydan o kadar geniş mi? müslüman türk halkının meclisinde, uçuruma sürüklenen ortadoğu müslüman halkları için çalışan partile mi var yoksa?
    bir milligörüşçünün asli görevi seçim veya seçimler kazanmak,şu bu makama talip olmak degil,bilakis istikamette daim olmaktır..bize düşen görev allah rızası için çalışmaktan başka birşey degildir
    adamlar 1 ay içinde mısır ve tunusta rejim değiştirdi de biz bir genel başkan değiştirip meclise girmeyi başaramayacak kadar beceriksiz miyiz ki?
    kırk yıldır erbakan hocam gibi bir lidere biat eden sen nasıl oluyorda onun atadıgını bildigimiz sayın kamalaga 40 gün dahi sabredemiyorsun

şimdi ben burada hakaret etmişim ya! sana benim işittiğim hakaretlerden bahsedeyim... hatta hepsine gerek yok, geçen gün fikri akp ilesaadet partisi arasında gidip gelen bir saadet partili kardeşimize -kamalak'ı başbakan yapmaya hazırmısın dedim. kardeşimiz - ...tirsin ordan. önüne gelen başbakan olmaya kalkıyor, dedi.
    tabi bu tür hakaretlere kulak tıkayanlar benim serzenişimi hakaret görüyor, ayrı..
    serzenişinizde haklıda olsanız fitneye sebebiyet verecek konuları bu kadar açık yazmamalısıız..tevfik bey facede aynı konuyu yayınlamışki çok yanlış..bakın haksızsınız demiyorum amma tarzınızı yanlış buluyorum

böylesine hantal bir yapı ile seçime girmeye hevesliyiz ya! ALLAHın adaletini unutuyoruz. ALLAH müslümana değil, çalışana vereceğini vaadediyor.
    geçen pazar gün karamolla geldi sakarya'ya. bir divan toplantısı, bir açılış.. bir kaç ajite hikaye anlatıp çekti gitti. oysa kazandığımız yıllarda olsa o divan toplantısı yapılır, o açılış yapılır, üstüne bir ilçe ziyareti, üstüne bir köy ziyareti ve zaman yeterse bir de ev ziyareti yapılır öyle gidilirdi. ama hantallık ve bürokratik rehavet öyle bir çökmüş ki...
    [/COLOR]
    [/COLOR][/B]numanda aslan kesilmiştik hepimiz...illede sadakat diyorduk..feraset,dirayetdiyorduk...
    numan bana maraton koşacak adam lazım derken,inşaattamı çalıştıracaksın be adam diyorduk..yüksek istişarekuruluna itaat etmesini istiyorduk..
    şimdi degişen neki bidigin bişeymi var..
    sende bilirsinki bizde aslolan şeriata aykırı bir durum olmadıkca emre itaattır..

düşünüyorum da bu seçimi, ilçemi iki haftada iki kez tarayan MHP ve AKP kazanmazsa ALLAH adil değil demektir.

diyorsun ki seçim sonuna kadar... sen seçimimi yapmışızsın ağam! kaybetmeyi seçmişsin.[/B]
    sonra şu kullandıgın ^'''düşünüyorum da bu seçimi, ilçemi iki haftada iki kez tarayan MHP ve AKP kazanmazsa ALLAH adil değil demektir.''
    söz müslümana yakışır bir sözmü....
    sen söyle bakalım dagdelen kardeş iki haftada parti teşkilatına veya agd ye kaç kere gittin..gittinde görevmi istedin'
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

Kayıtsız
    Misafir

böyle konu açılırmı

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=98753
    Bakın akplilere anca bu konuları malzeme edersiniz mehmet dağdelen amacınız nedir sizin

Prof. Dr. Mustafa Kamalak
    Misafir

şimdi adıma mustafa kamalak yazınca genel başkan mı oldum : )

iyi halt ediyorsunuz burda, ulu orta!
    buyrun; http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=98753&page=1

burda teşkilatçılık oynayıp, komik durumlara düşüyorsunuz.. rezilliği ayyuka çıkarmışsınız, m. dağdelen senin asla milli görüşçü olduğuna inanmıyorum, sen belki akp belki de iran ajanısın! sen evliyalara küfretmeyi bilirsin anca! haddini bilmez zavallı bir cahilsin, işin gücün fitne çıkarmak! tevfik bey, size gelince, siz de bu tür adamların fitne çıkarmalarına, ehli sünnete kin kusmasına müsade ettiğiniz müddetçe kredinizi tüketiyorsunuz, bazı görevlerde kalıcı olmanız gittikçe güçleşiyor, haberiniz olsun!

Kayıtsız
    Misafir

tevfik yazıcılar

Esselamu aleyküm.Talihsiz bir yazı yazılmış.Sn dağdelen hangi sıfatla bu yazıyı yazmış.teşkilatlarda görevi varmıdır.sadece bilmek istiyorum.
    Sn tevfik beyde istanbul il yönetimi adına sn dağdelene sahip çıkıyor.

yani istanbul il yönetimi Asiltürk ve kazan abilerimizi eleştiriyor öylemi.Hemde aşikare ve toplum içinde..

Alıntı Mehmet DAĞDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Anlaşılır seviyede kararlar talep ediyorum...

Anlaşılır seviyede kararlar talep edebilmek için anlaşılır seviyede bir yazı yazmak gerekirdi...

Aldığınız kararların altına tüm imanımı ve tüm imkanlarımı koyuyorum. Bu yüzden inancımı neye yatırdığımı bilmek istiyorum.

Allah ve resulünün dışında karar vericilerin hiçbir kararı için böyle bir teslimiyet söz konusu olamaz...

Oyun kurucu düzeyde kararlar aldığınızı düşünüyor ve sorgulanmadan itaat edilmesini bekliyorsanız icraacı konumlara getirilenlerin anlaşılabilir ve kabul edilebilir liyakatte olmalarını talep ediyorum.

Bu talebinden icracı konumdakilerin anlaşılmaz ve liyakatsiz olduklarını düşündüğünü düşündüğümden bu endişenin giderilmesi için yapılması gerekenleri senin benden çok daha iyi bildiğini bilerek hemen harekete geçmeni talep ediyorum...

Yaralıyız, bürokrat değil cerrah talep ediyorum.

Dert de derman da Allah cc'tan diyorum ve senin için Rabbimden sabır talep ediyorum...

Saadet partimizin çok büyük operasyonel stratejilere ihtiyacı olduğu bir seçim arefesindeyiz. Hukukçu Kamalak yerine cerrahi kabiliyet, incelik ve sürate sahip bir genel başkan talep ediyorum.

Bu konuda ben daha fazlasını Rabbimden talep ediyorum ama şunu da biliyorum ki bu talebimiz ancak hakettiğimizde gerçekleşecek, en nihayetinde Erbakan hocamızın ne kadar kıymetini bildiğimiz ortada...

Seçim ittifakı çalışmalarının iptal edilmesini talep ediyorum.

Bu masum talebine katılmakla birlikte sonuç olarak genel merkezin kararına bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada harfiyyen uyacağımı bildiriyorum...

Olası bir seçim ittifakını lehimize başlatıp, lehimize sürdürüp, lehimize sonlandıracak dikkat ve kabiliyette bir erbakan hocamız yok artık. bizim kazanacağımız oyların yarın ittifak ettiklerimizin hanesine yazılacağına inanıyorum. zira bu tür ittifaklar gerçek tesirini bu seçimde değil bir sonraki seçimde gösterir. işte yüksek istişare bir sonraki seçim için bir metod belirlememişken bu iki seçim arasında ittifakın alacağı oylardan doğacak yükseliş trendini yönetecek manevra kabiliyetimiz yoktur. yıllarca milli görüşten yana olmayan ve "diğerleri" arasında particilik oynayan çevrelerin bizim sırtımızdan kazanmalarına müsahamamız da yoktur.

imza; İbrahim BAKŞİŞ

Dinazorların etkisizleştirilmesini talep ediyorum.

Bu cümleyi çok kaba bulduğumu söylüyorum...

40 yıldır bu davayı sırtlandıktan sonra artık semirmiş, hantallaşmış ve heyecan üretemeyen, bununla da kalmayıp siyaset dinazoru haline gelip teşkilatı pençesinin altına alarak partimizi hareketsizleştiren iki kişinin halli gerekir. Sayın Şevket Kazan ve Sayın Oğuzhan Asiltürk... Bu iki büyüğümüzün bir süredir davayı sırtlanmak bir yana partinin sırtına bir yük, kimi zaman da önünde bir engel olduğu aşikardır. Öyle ki vefaat ettiği güne kadar erbakan hocamızın heyecanından aldığımız pozitif enerji bu iki büyüğümüzün barajları önünde durulup sönmüştür. "Hal" edilmeleri gereklidir. Ama yetmez. Teşkilatlarda Şevket Kazan ve Oğuzhan Asiltürk güdümünde görev yapan kardeşlerimizin de kilit konumlardan uzaklaştırılmalarını talep ediyorum.

Bu son cümlenden sonra seni protesto ediyorum...

Son olarak şunu söylüyorum; Mehmet abi seni seviyorum...:)
    Klavye Mücahidi

Kayıtsız
    Misafir

garip birşey

mehmet dağdeleni anlamak mümkün değil teşkilatımızda emir komuta zinciri var
    bu yazı teşkilatımıza ve dolayısıyla Erbakan hocamızın bıraktığı teşkilatı tenkite yönelik olmuş
    bunu hiçbir milli görüşçü kabul edemez
    edenlerinde neden kabul ettiklerini düşünmesi lazım
    içimizden geçen her vesveseyi buraya yazsak dinden çıkardık
    mehmet dağdeleninde vesveseleri foruma dökülmüş
    sonra ne olmuş akplilerin forumlarında malzeme olmuş
    fitne böyle iyi niyet taşlarıyla döşenip yayılır
    mehmet dağdeleni ya kendisi durdurmalı yada birileri durdurmalı
    yazıyı kesinlikle red ediyorum

Kayıtsız
    Misafir
    YİK nu hocamız Peygamberimizin sünnetini uygulayarak kurmuş ve yik üyelerini kendisi seçmiştir.biz şimdi onları istemiyoruz öylemi.aslında hocanın verdiği bir kararı örtülü bir şekilde reddetmiş oluyoruz.LÜTFEN durup dururken iş çıkarmayın yada yazmak için yazmayın. HA bide ittifak istemiyoruz buda hocamın kararı. bizlere ne oluyor allah aşkına.
    adam gibi yerimizde sağlam duralım. yoksa bakmışız bi zaman sonra bir numan daha çıkmış bizde farkına bile varmadan takılıp gitmişiz peşine.
    ALLAH AYAĞIMIZI KAYDIRMASIN,ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.

+ Konuyu Yanıtla
3 / 1 123 SonSon

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları