Kapalı Konu
2 / 1 12 SonSon
31 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: Hediye Kitap Kampanyası

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5

Hediye Kitap Kampanyası

Hediye Kitap Kampanyası.

Aşağıdaki kitapları portal üyelerimize hediye edelim diyoruz.

1. Kırk Güzeller Çeşmesi..........İskender PALA..Müsiad Kitaplığı...45 Sayfa..2007 Basım
    2. Hz Muhammed (s.a).......... Ahmet TEKİN....Kelam Yayınları..256 Sayfa..2006 Basım
    3. Kültür Emperyalizmi........... İbrahim KARA....Gonca Yayınevi.365 Sayfa..2004 Basım
    4. Hak Dinden Sapmalar........ Ahmet TEKİN....Kelam Yayınları..128 Sayfa..2007 Basım
    5. Siyonizm ve Yeni Dünya......İbrahim KARA....Gonca Yayınevi..430 Sayfa..2004 Basım
    6. Kuranın anlaşılmasına Doğru.Ahmet TEKİN....Kelam Yayınları..670 Sayfa..2006 Basım
    7. Kuşatma..........................İbrahim KARA.....Gonca Yayınevi..200 Sayfa..2007 Basım
    8. Diyalogculara Kuran Dersleri.Ahmet TEKİN....Kelam Yayınları..390 Sayfa..2006 Basım
    9. Ramazan Risalesi...............Nureddin YILDIZ.Tahlil Yayınları...95 Sayfa...2010 Basım
    10. İnsan Hakları.................... Ahmet TEKİN....Kelam Yayınları..504 Sayfa..2006 Basım
    11. Kalem Oynatanlar...............Ahmet TEKİN....Kelam Yayınları..335 Sayfa..2006 Basım

Ne dersiniz ? Size de bir kitap hediye edelim mi ?

Adı: hediye_kitap.jpg Görüntülenme: 171 Boyut: 18.4 KB

1. Hediye Kitap Kampanyasından yararlanmak için yapılması gerekenler ;

Bu kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken 16 Mart 2011 ile 01 Nisan 2011 tarihleri arasında Saadet Partisi hakkında en az 20 konu açmak yada açılan konulara onaylanmış 30 mesaj yazmak.

http://www.milligorusportal.com/forumdisplay.php?f=95 Saadet Partisi Bölümümüzde Her il için ayrı bir portal açılmış durumda. Saadet partisi hakkında haber ve bilgileri ister google'den ister twiterden, ister faccebook,'dan, ister il ve ilçe sitelerinden, ister haber sitelerinden, ister teşkilatlardan bu bölümlere taşıyan herkese bu kitaplardan istediği hediye edilecektir.

Kısacası 15 günde 20 konu yada 30 mesaj atan herkese kitap hediye ediyor olacağız. Şartları yerine getiren tüm herkese yurtiçinde verecekleri adrese kitaplar kargo ile yurtdışında ptt ile yollanacaktır.

Katılım için hiçbir kısıtlama yoktur. Saadet partisi hakkında eklediğiniz tüm veriler hediye kazanmazı sağlayacaktır.

Düzenlendi: Tevfik YAZICILAR 18-03-2011 13:39
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

Ne yapmamız gerekiyor bu kitaplardan alabilmek için.

iskender pala ya bayılırım. Süper bir yazar. kitabı bana hediye edermisiniz.

Kayıtsız
    Misafir

Cevap

Hediyeler için ne yapmamız gerekiyor?

burakdurmus
    Misafir
    Ben de hediyekitap istiyorum, ne yapmalıyız?

mghuseyin58
    Misafir

Thumbs up ben isterim

ben isterim tevfik abim insaallah hediyenizi kabul ederim.:)

İstemek yetmek, konu açmak mesaj yazmak gerek . Vira bismillah...

Kayıtsız
    Misafir
    Mardin SP olarak ilk konumuzu açtık. Kitabımızı alacağız. 20 konu nedir ki

Tamam, konulara devam o zaman.

mghuseyin58
    Misafir

Thumbs up Hüseyin uzun

abim sivas susehri olarak hediyenizi kabul ederiz inş.

Tamamdır kitaplar benim o zaman

Kırk Güzeller Çeşmesi..........İskender PALA bunu istiyorum
    "Ölüm Ne Yatakta Ne Sokakta İsterim ki En Kutlu Bir Eylemde Bulsun..."
    Metin Yüksel

meryem
    Misafir

Thumbs up hediyeleşmek sünnettir:)

bende kitap okumayı çok seviyorum

hüseyin
    Misafir

insana sevgi

yaradilani sev yaratan tan ödürü

şimdi saadet Elif MERTKAYA kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Mar 2008
    İletiler
    220
    geç kaldım başlamakta ortak olmuyormu kendime ortak alsam hopa teşkilatından :))
    yorum yok....

Geçmişte açılan konular ve yapılan yorumlar da dahil edilsin ve payıma düşen kitaplarım hemen verilsin. Ya da yönetim el altından bana bir kaç kitap versin bende bu meseleyi fazla uzatmayayım.

Emeğe saygı lütfen...
    Klavye Mücahidi

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    yarab belayı portal ile kıl aşina beni
    birdem bile belayı portaldan etme cüda beni.......

bende isterem....
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

Alıntı Tevfik YAZICILAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    1 Hediye Kitap Kampanyasından yararlanmak için yapılması gerekenler ;

Bu kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken 16 Mart 2011 ile 01 Nisan 2011 tarihleri arasında Saadet Partisi hakkında en az 20 konu açmak yada açılan konulara onaylanmış 30 mesaj yazmak.

Saadet Partisi Bölümümüzde Her il için ayrı bir portal açılmış durumda. Saadet partisi hakkında haber ve bilgileri ister google'den ister twiterden, ister faccebook,'dan, ister il ve ilçe sitelerinden, ister haber sitelerinden, ister teşkilatlardan bu bölümlere taşıyan herkese bu kitaplardan istediği hediye edilecektir.
    demek bu kapanya sadece saadet partisi hakkinda acilan konular icin gecerli,
    demek her il icin ayri bir portal acilmis durumda.

katilim icin bana gönderilen bildiri mesajini görüp katilicaktim da.. fakat sadece saadet partisi hakkinda ki bilgileri kabul ediyormusunuz.hani milli görüs teskilatlari adina olsa bizlerde avrupa islam toplumu milli görüs hakkinda paylasimda bulunurduk.

Söyle ki bu kampanyayi baslatan yöneticilere kendimi dislanmis hissettigim icin kalbimin kirildigini ifade etmek isterim.

Alıntı Tevfik YAZICILAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Ne dersiniz ? Size de bir kitap hediye edelim mi ?
    edelim.. edelim de, gercekten bu portalda bize neden bölüm acilmamis.. bu durumda gercekten alinmam gerek mi yahut saadet partililer bir internet catisi altinda toplanip igmg'lileri kabul etmiyorlar mi.
    .::вιя нιℓαℓ υgяυηα уα яαв ηє güηєѕℓєя вαтιуσя::.

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı ibrahim DEMİRCİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    bende isterem....
    İbrahim DEMİRCİ: 6 Mesaj
    Kaldı 14 Mesaj :) Devam İnşallah...

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Hilal DAGDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    demek bu kapanya sadece saadet partisi hakkinda acilan konular icin gecerli,
    demek her il icin ayri bir portal acilmis durumda.
    katilim icin bana gönderilen bildiri mesajini görüp katilicaktim da.. fakat sadece saadet partisi hakkinda ki bilgileri kabul ediyormusunuz.hani milli görüs teskilatlari adina olsa bizlerde avrupa islam toplumu milli görüs hakkinda paylasimda bulunurduk.

Evet bu kampanya yeni oluşturulan Saadet Partisi bölümü için yapıldı. Bölüm yeni oluştuğu için katılımı ve paylaşımı arttırmak için yapılan bir kampanya. Milli Görüş kurumları için portalımızın ilk kurulduğu günden beri bir Milli Görüş sayfamız zaten var. Yani kimseye bir dışlama söz konusu değil.

Tabi bu konudaki talebinizi göz önüne alarak kampanyaya şöyle bir ekleme yapabiliriz. Bu günden itibaren 31 Mart tarihine kadar Milli Görüş bölümünde ( http://www.milligorusportal.com/forumdisplay.php?f=9 ) Milli Görüşün kurumları hakkında 20 konu açan herkese de bu kitaplardan hediye edebiliriz. Yeni kampanyamızda hayırlı olsun.

Hadi şimdi konuları açın inşallah... :)

Kapalı Konu
2 / 1 12 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları