Hepimizin Bildiği Gibi Milli Görüş Lideri Prof.Dr.Necmettin Erbakan Hocamız 27 Şubat 2011 Tarihinde Saat 11.40 Da Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur. Milli Görüş Lideri Kendilerini Yalnız Bırakmayan Ülkemizin Tüm İnsanlarına: Devlet Erkanına Dünya’ Nın Dört Bir Yanından Gelen Müslüman Kardeşlerimize Ve Cenazesine Bizzat İştirak Eden 2 Milyonu Aşkın Evladına Teşekkür Ederiz.

Ayrıca Sivas İl Başkanlığımıza Taziyeye Gelerek Veya Telefonla Arayarak Başsağlığı Veren Başta Sivas Valimize; Belediye Başkanımıza; İl Müftümüze; Siyasi Partilerimiz Dernekler Vakıflar Oda Başkanları Sivil Toplum Kuruluşlarına Ve Sivas Halkına Ayrı Ayrı Teşekkür Eder Saygılarımızı Sunarız…

Adı: cemil-laciner.jpg Görüntülenme: 38 Boyut: 65.6 KB

Bu Vesile İle Size Merhum Hocamızdan Biraz Bahsetmek İstiyorum… Öncelikle O İyi Bir Mücahid’ Di Ve 85 Yıllık Hayatı: İslamı Yaşamak Ve Yaşatmak İçin Mücadele Etmekle Geçmiştir. Zaten Hocamızın Meşhur İfadesi İle Biz Siyaset Yapmıyoruz Cihad Ediyoruz Diyordu.

Erbakan Kimdir Sorusuna Biz Şu Cevabı Veriyoruz.

Baharımızın Solmayan İlk Çiçeği,
Türkiye Cumhuriyetinin 54.Efsane Başbakanı,
Maddi Ve Manevi Kalkınmamızın Öncüsü,
İlim Be Bilimin Başöğretmeni,
İslam Aleminin Üstadı,
D-8 Lerin Mimarı,
Dünya Siyonizminin Baş Düşmanı,
Mazlum Ve Mağdurların Babası
Ezilmişlerin,Horlanmışların Ve Mazlumların Ve Mağdurların Savunan Adamı
Meydanların Mücahit Erbakanı

Şahit Olun, Şahit Olun, Şahin Olun, Ben Görevimi Yaptım Demişti Muhterem Hocam…Biz Milli Görüşçüler Olarak; Şahidiz Sen Görevini Yaptın Diyoruz..

Görev Sırası Bizde Bundan Sonra Hakkı Hakim Kılmak İçin Hocamız’ In Düşüncelerini İktidara Taşıyacak Her Türlü Gayreti Gösterecegiz. Mehrum Prof.Dr. Necmettin Erbakan Hocamız İnsanlığın Başbelası Siyonizmin Bütün Kirli Oyunlarını Bozdu. Düğümler Yumağı Haline Gelmiş Bütün Sorunları Çözmek İçin Mücadele Etti.. Her İş Başına Geldiğinde Efsaneleşti. Şanlı Tarihimizle Müslüman Türk Toplumunu Tanıştırdı. Alparslan’ı, Kanuni’yi, Fatih’i, Ulubatlı Hasan’ı, Seyyit Çavuş’u, Nine Hatun’u, Sütçü İmam’ı, Milletimize Tanıttı. Çanakkale Ruhunu Şehidi Şedit Yapan Manayı Bu Millete Öğretti.

İslam’ın Sadece Namaz Ve Oruç Dini Olmadığını,İslam’ın Bir Hayat Nizamı, Maddi Ve Manevi Bir Kurtuluş İlacı Olduğunu İnsanlığa Öğretti.Takatin Sonuna Kadar Yeryüzüne Adaletin Hakim Olması İçin Cihad Etmek Olduğunu Öğretti. Kendisi Son Nefesine Kadar Çalıştı; Çalıştı; Çalıştı. Siyasetin Şahsi Çıkarlar İçin Yapılmayacağını, Sadece Allah Rızası İçin Yapılması Gerektiğini Öğretti. Şartlar Ne Olursa Olsun Ümitsizliğe Düşmemeyi, İman Ve Azmin Elinden Hiçbir Şey İn Kurtulamıyacağını, İnancın Tekeden Bile Süt Çıkaracağını Bizlere Öğretti.

En Zor Anlarda Bile Gülümsemeyi, Zulmedenleri Affetmeyi, Kötülük Edenlere Bile İyilik Düşünmeyi İnsanlığa Öğretti. Ümmetin Derdini Dert Edindi, İslami Çizgiden Asla Taviz Vermedi, Tüm İnsalığın Saadeti Hedefini Gerçekleştirecek Projeler Ortaya Koyup Bazılarını Başlattı. Her Daim Resulullah’ın Davasına Sahip Çıktı. Hak İle Batılı Ayırdı, Batıla Kaşı Tavizsiz Mücadele Verdi, Edebiyle, Tevazusuyla Cesaretiyle, İlmiyle, Bilgi Ve Birikimiyle İslam Coğrafyasına Ve İnsanlığa Hizmet Verdi.

Sevgili Hocamız!
Siyasetin Müslümancasını;
Ekonominin Müslümancasını;
Sanayileşmenin Müslümancası;
İlim Ve Bilimin Müslümancasını;
Mücadelenin Ve Duruşun Müslümancasını;

Bu Millete Öğretti.Camiamızın Başını Eğdirecek Hiç Bir İşe Kalkışmadı. Muhterem Hocamız Hayatı Boyunca Hep Yapmadıklarından Ve İftiralardan Yargılandı.

Hocamızın Öğrettiklerinden Yola Çıkarak Şunları İfade Etmek İstiyoruz;

İnsanımızın Maddi Ve Manevi Her Yönden Yabancılaştığı Bu Devirde Biz İllede Milli Görüş Diyoruz.

İnsanımızın Ahlaki Ve Manevi Çöküntüsüne Karşı, ‘’Önce Ahlak Ve Maneviyat” Diyoruz.

Eğitimdeki Çarpıklık Ve Kendi Değerlerinden Uzaklaşmasına Karşın,”Gerçek Milli Eğitim” Diyoruz.

Ekonomideki Adaletsizlik, Faiz Çarkının İnsanımızı Ezmesine Karşın, ‘’Alın Teri, Helal Kazanç, Adil Paylaşım, Ekonomik Düzen’ Diyoruz.

Ülkemizdeki Ve Dünyadaki Düzensizliklere Ve Adaletsizliklere Karşın ‘Adil Düzen; Hakca Düzen’ Diyoruz.

Hocamız İslam Aleminin Halini Görüp Bütün Ümmetin Derdini Kendine Dert Edinmişti Bizde Bu Şuur Ve İnançla ‘Dünya İslam Birliği: İslam Birleşmiş Milletleri’ Diyoruz.

İslam Aleminin Kaynaklarının Nasıl Sömürüldüğünü Ve Müslümanların Bunca Zengin Kaynaklarına Rağmen Fakirliğini Ve Geri Kalmışlığını Görüp, ‘İslam Ortak Pazarı’’ Diyoruz.

İslam Aleminin Yeşil Bir Kağıda Mahkum Edildiğini Görüyor Ve ‘İslam Ortak Para Birimi-İslam Dinarı’diyoruz.

İslam Alemini Kana Bulayan Siyonizmin Vahşetlerine Karşın ‘İslam Ortak Savunma Paktı’ Diyoruz. Müslümanların Birbirlerine Yabancılaştıklarını Görüyor Ve ‘İslam Kültür Birliği’ Diyoruz.

Milli Görüş Hareketi Liderimizin Gösterdiği Yeniden Büyük Türkiye Ve Yeni Bir Dünyanın Kurulması İçin Aynı Kararlılıkla Yoluna Devam Edecektir Milli Görüş Milletimizin Özüdür, İnancıdır, Tarihidir, Milletimizin Aslıdır. İnsanlığın Saadetini Temin Edecek Çözüm Ve Kararlılığının Adıdır.

Milli Görüş’ Ün Tek Temsilcisi Saadet Partisidir.

Camiamız Bu Şuur Ve Sorumluluğun Farkındadır Muhterem Hocamızın Bize Baraktığı Emaneti En İyi Şekilde Geleceğe Taşımanın Gayreti İçerisinde Olacağız.Yeniden Mensubu Bulunduğumuz Milli Görüş Camiasına Aziz Milletinize Ve İslam Alemine Başşağlığı Diler Maddi Ve Manevi Katkıda Bulunanlara Teşekkür Ederiz.

Canabı Allah Hocamızdan Razı Olsun.
Peygamberimize (S.A.V) Komşu Eylesin.

Bizler Seni Seviyoruz Sizinle Dünya ‘Da Beraberdik Ebedi Alemde De Beraber Olamak İstiyoruz Ve Milli Görüş’ün Ülkemizde Ve Dünya Da İktidarı İçin Sizin Gibi Son Nefesimize Kadar Çalışacağız…
Ruhun Şaad Osun; Mekanın Cennet Olsun…

SAADET PARTİSİ TEŞKİLATLARI ADINA
İL BAŞKANI
CEMİL LAÇİNER